17
Freelancer nyomában
  • Whatsup
    #17
    Köszi, de már megtaláltam a GamerShell-en!
  • Whatsup
    #16
    Sziasztok! Egy láma kérdés: honnan lehet letölteni (ingyen) a demót?
  • DrGreen
    #15
    Ha él a topic: valaki tud segíteni? Elindul a játék, majd amikor játékon belül a Settings-re kattintok a háttér még kisötétül, de onnantól kezdve semmi, csak Alt+F4 segít. Ha a New Game-re kattintok, akkor is csak töltés, mozi, és kóma sötétség. (Legújabb driverekkel.)
    Valami ötlet?
  • Thanatos
    #14
    jah, sajnos kiprobáltam az eredetit és tényleg freespace style, igy sajnos számomra nem tul sok értelme :S
  • 3P
    #13
    Hmm picit fura a fórum topik címe. A kerső nem hozta eg találatnak, be is buktam emiatt egy felesleges topik nyitást. :(

    Nos a demó alapján én picit gyengének érzem, amolyan tucat játéknak tűnik, de mint űrhajós játék fannak persze köteleő darab.

  • SuperCharger
    #12
    Nekem inkább úgy tűnik, hogy Freespace szerű lesz, lineáris küldetések, elõtte hajóösszeállítás, idõvel kapod a jobb fegyvereket/alkatrészeket, talán hajókat is.

    Imperat, nem töröltél le valami fontot windowsból, ami az alap telepítés része?
  • Imperat
    #11
    Helló! Már vártam ezt a játékot. Felraktam a demóját is azonnal, ahogy kijött.. csodák csodája nem indult el, miért is tenne ilyet. Gondoltam a demóban van talán valami probléma. Volt hozzá patch is, és próbáltam vele meg nélkül nem ment a demó. JÓ! Mondom akkor kipróbálom a rendeset mert kijött nemrég. Felrakom ugyan az. Tudom nem régen jött még ki, de nem tud valaki mondani valamit azzal kapcs, hogy azt írja ki:
    GDIFontListClass.CreateFont: cant find font
    Aztán meg van egy köv hibaüzenet is, de az nagyon hosszú nem írom le XD
    Ami azt illeti valami betűtipussal van a gondja vagy mi az ördög lehet? NEm tudom miért csinálja ezt a gépen. Gondolom nem a hardverben van a prob, mert viszonylag tűrhető a gépem. Tud valaki mondani ezzel kapcsolatban valamit esetleg?
  • Thanatos
    #10
    nah meg is jött, csak 1 giga :)
  • Thanatos
    #9
    thx :)
    igy a leirásod meg a képek alapján freelancer klonenak tünik, ami egyáltalán nem baj, sőt, személyszerint nekem x3 nem igazán jött be :)
  • DaemoonHunter
    #8
    Bocs, ha túl nagy a méret :$
  • DaemoonHunter
    #7






  • DaemoonHunter
    #6
    Eddig csak az X3-al játszottam. Ez csak egy kicsit hasonlít rá, mint írtam kisebb a bejárható terület. A demo egyből küldetéssel kezdődik, egy flottát kell megvédeni, és ugyanez a feladat a 2-3 "pályán" is, hozzáteszem egyáltalán nem unalmas(az elején:-D) Célszerű adott küldetéshez megfelelő pajzsot, hajtóművet, fegyverzetet, felrani a hajóra. Persze a hajótest sem utolsó szempont. Én pl egyből a legerősebb cuccokat pakoltam be(rakéták stb...) és elég hamar hátrányba kerültem a kisebb scoutokkal szemben. Rövidentömören ennyi, a grafika is egész jó. Várom a teljest.
  • Thanatos
    #5
    én részemről megvárom a full-t, de irhantál még a demorol hogy milyen, mihez haosnlit jobban? freelancer? elite? x3? vagy?
  • DaemoonHunter
    #4
    Valaki próbálta már? Nekem nagyon bejön, nem kell hozzá nagy gép sem. Eddig csak a demo van meg, sajna nincs olyan szabadság benne mint a X3 reunion-ban volt, de így is nagyon jó;)
  • Thanatos
    #3
    hát látom nem nagy az érdeklődés, pedig mindig jó egy újabb game ami az elite és/vagy a freelancer tronjára tör :)
  • Thanatos
    #2
    wow, nem tünik rossznak ahoz kéepst hogy miylen csendbe jött és már aranylemez...
    /fav
  • [Jakuza]
    #1
    Tarr Chronicles Website

    Aranyra kerult a Tarr chronicles nevu urhajos jatek az Akela jovoltabol, ami a Freelancer - Elite vonalat erositheti.

    Features:

    Instant Action – A user-friendly interface ensures immediate "jump in and play" gameplay for all skill levels

    Adaptive AI – Intelligent allies provide advice and cover, seeking out and annihilating targets without prompting

    Lush 3D Visuals – Dazzling star fields and massive orbital battles spring to life on your PC

    Living Universe – From glowing nebulae to glistening asteroid belts, outer space’s remote reaches are yours to explore

    Expansive Storyline – Defend the galaxy throughout nine sprawling missions, each with up to 15 quests

    Constant Rewards – Earn unique badges, ranks and honors as you single-handedly save mankind

    Endless Variety – 60 customizable ships and more than 150 individual parts and weapons