20
  • sanzik
    #20
    Az jó hogy Rácz Istvánt meg Talmát megemlítetted,valóban bele lehetett volna írni a cikkbe... (bár a cikk a számitógépes versenyzőkröl szól...)
    Viszont akkor ki lehetett volna térni arra is,hogy ki milyen körülmények között szerezte meg azt a helyezést.
    Mert ugye Norbi sosem versenyzett hátsókerekes autóval ezelőtt.

    Rácz István 2003-as 8. helyezését azért megelőzte,hogy durván akkor 6 éve már különböző hátsókerekes szériákban indult.
    Norbinak kb volt 1 napja ismerkedni a technikával.

    Talmácsi eredménye az már inkább hasonló, mivel neki sem volt ezen a téren sok tapasztalata viszont tudjuk róla,hogy ő is ufo.
    És ha már a számokat nézzük csak, akkor tegyük hozzá azt is,hogy Talma a 14. helyet több mint 55 mp-es hátránnyal szerezte meg, Norbi viszont a 16. helyet durván 34 mp-es hátránnyal...
    És ugye nem ugyanabban a mezőnyben.
    Igy nehéz összehasonlítani őket. Maradjuk annyiban,hogy mindhárman nagyon nagy tehetségek...
  • NIBI
    #19
    Itt egy csomó magyar bajnokságot találsz: http://simsporttv.com/
  • NIBI
    #18
    Csapattárs, látom kihasználod az alkalmat a reklámra:)
  • MaSzKa
    #17
    én is beszeretnék kerülni
    én szaroznék akár az életem árán is de megnyerném a varsenyt :-)

    Lfs-be hogy lehet nevezni?

    BMW M3 Challenge -be szoktam nyomni
  • ÁjjLe BoBBi
    #16
    norbi
  • kigyi
    #15
    Bizony nagyon jól tolja persze nem lett volna rossz ha tényleg a többieket is megemlíti a cikk írója.
    Norbival én is versenyeztem még LFS-ben és GTR2-ben is. Nagyon komolyan tolja és élőben is volt már szerencsém vele találkozni az egyik versenye után, egy nagyon szimpatikus rendes embernek vélem az alapján a kb fél óra alapján.
    Hajrá Norbi és mindenki aki szeretne vele versenyezni jöjjön a HGTRM kupára itt mindenki rajthoz állhat csak be kell fizetni a szerverdíjat, kell venni egy jó gépet, egy jobb minőségű kormányt na megy ugye a GTR2-t :D
    Ha valaki nem talál oda ahool ezt megteheti keressen meg priviben éppen 2 hét múlva indul a köv. szezon úgyhogy most érdemes csatlakozni.
  • Cleawer
    #14
    Ki mondta azt hogy szimulátoral nem lehet megtanulni semmit?(még annó egy repülőgépes cikknél osztotta az észt)
  • NIBI
    #13
    Én is autószimulátorozok már jópár éve. Párszor versenyeztem is Kiss norbival, és még Wéber Gáborral is.(GTR 2-be) Norbi mindig elverte a GTR 2-be Gábort.:) Na meg az egész mezőnynek esélye se volt...
    Szóval eszméletlenül jól nyomja virtuálisan is!
    Én igazi versenyzéssel nem is akarok próbálkozni, ezt szeretem, élvezem, elég ez nekem.:)
    És ezt is lehet profi szinten űzni, akárcsak élőben! Igaz HGTRM tagok?:)
    Jah és drukkolok Norbinak, hogy lássuk még a TV-ben, erősebb autókkal!
  • neoG
    #12
    school
  • neoG
    #11
    van egy angol:3d driving scool.
  • Epikurosz
    #10
    Ismertek olyan szimulátor progit, amellyel a KRESZ-vizsgára lehetne felkészülni?
  • neoG
    #9
    aki meg jó kvékbe azt elviszik katonának
  • Filiic
    #8
    De jó, nem ártana akkor nekem sem indulnom versenyeken, hátha felfedeznek:c))
    Apropó, nem tudjátok abban a bizonyos lfsben mi volt a neve?
  • BCS pixel
    #7
    Autosportban mindenki pénzes tróger. :D
  • Skyline
    #6
    Amúgymeg a magyar autósportról annyit hogy az indulók jelentős része pénzes tróger akiknek ez a hobbijaebbe feccölnek bele pénzt de kb semmiféle hátterük nincs (és itt főleg clio,suzuki,és egyéb alacsony kategóriás géposztályra gondolok)...
  • Skyline
    #5
    Hamár ennyire cikkelünk említsük már meg Wéber nevét is mert igencsak hasonló cipőben jár...
    Amúgymeg Rácz Pisti barátom nemzetközi versenyben porshce-val az első 10-ben is volt (2003 Porsche Supercup hungaroring 8. helyezett pl..).
    Talmácsi aki inkább a 125-ös mocikategriában ismert 14. helyen futott be...
    Én elimserem Kiss Norbert tudását de ha már cikkezgetünk akkor említsük már meg a többi nevet is...
    A leon cupáról pedig annyit hogy elég mókás dolgok kerültek napvilágra az istállókban amiket a sajtó nemigazán ver nagy dobra pedig jó tudni..Jópár autó nagyobb (nem az előírt) töltőnyomással állt rajthoz nem egy futamon...
  • HuAn82
    #4
    Mekkora humorbonbon...
  • ÁjjLe BoBBi
    #3
    grat norbi! :)
    így tovább báttya^^
  • Kobaljov
    #2
    valszeg arra gondolt, hogy ne botkormányt..
  • Flashy
    #1
    ne autókormányt vegyen, hanem inkább olyat amit a számítógéphez lehet kötni játékvezérlőként :D