29
Milyen játékok jászhatóak így? Élmény, tapasztalat?
  • pyrohun #29
    Félig a témába vág a kérdésem: nvidia 6600gt videokártyára van kötve egy monitor és egy tv. Az elsődleges nyilván a monitor, azon dolgozom, az van általában bekapcsolva. De mi van akkor, ha néha a tv-n akarok teljes képernyőn játszani? Hogy lehet megoldani, hogy az adott program egyből a másodlagos képernyőn (tv) induljon el??
  • cimbalom85
    #28
    bár nekem venne vki lap top-ot karácsonyra! sztem nagyon jó választás!
    1920X1200- as a felbontása asszem..
  • Szikla Szilárd
    #27
    Szerintetek ez jó ajándék lesz az öcsémnek karácsonyra?
    http://yabe.hu/tender/6843/

    Még egy kérdésem lenne, hogy ez mekkora felbontást tud?
  • hen-tes
    #26
    link
  • Code92
    #25
    képeket még!!! :D aki tud, nem csak te de érdekelnek ezek a több monitoros game-k
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Van olyan monitor aminek nincs kerete csak kibaszott drága:D Valahol láttam már
  • Sadist
    #23
    Ha kettőt raksz egymás mellé az már 2 centi, és páros számú monitornál mindenképp zavaró, hogy pont középen "nem látsz semmit". Stratégia játékoknál viszont tényleg jó lehet, egyiken az egységeket irányíthatod, másikon meg minimap/research/build képernyő/stb.

    Azon gondolkoztam, hogy vajon lehetne-e olyan kütyüt csinálni, ami a monitor képét fizikailag eltolja balra/jobbra annyival, mint amennyi a képernyő széle, pl. valami egyszerű elnyújtott prizma segítségével. Bár akkor már lehet, hogy egyszerűbb volna, ha olyan monitorokat gyártanának, amiknek nincs kerete, és akár össze is lehetne illeszteni őket.
  • Zsoltika 007
    #22
    Supreme Commander támogatja. Az mondjuk stratégia. De tényleg sokat jelent ha az egyik kijelzőn a térképet látod nagyban míg a másikon tudod nézni az egységeket.
  • zoolee
    #21
    -.-
  • csgery
    #20
    nagy felbontásban bika géppel lehet tolni:D
  • VRSDM
    #19
    a repülő ablakainak is vannak keretei :D
  • hen-tes
    #18
    Egyes tft-knél 1 centi a keret, amit már el lehet viselni, főleg ha jó sok monitorod van.
    Két monitoros játék ha jól emlékszem a supreme commander is, ahol így két különböző nézöpontod lesz a térképre, de használhatod az egyiket "mini"mapnak is.
  • Sadist
    #17
    És eltűnteti a monitoroknak a keretét? :)
  • artschiatwork
    #16
    Quake 3-at is lehetett nyomni több moncsin egyszerre.
  • zoolee
    #15
    A tripple head to go ban az újabb ban benne van ez az elektronika ami kiigazítja a széleket, neked meg csak 1 más mellé kell tenned a moncsikat.
  • Frosty01
    #14
    http://jox.hu/cikkek/610/8
  • Sadist
    #13
    Ha egy játékot egyszerre több monitoron játszol (természetesen nem clone módban), akkor közel duplája lesz a gépigénye, mert külön kell számolni a 2 nézőpontot. Ez a Flight simulator is projektorokkal volna érdekes, mert szépen be lehetne állítani, hogy a képek szélei érintsék egymást.
  • Sadist
    #12
    Cseszheted, ha ugyanazt kilencszeres méretben nézed, a felbontás fordított arányban csökkenni fog. Ráadásul undorító mértékben torzítani is fog.
  • csgery
    #11
    Lehet készíteni meg venni is olyan kapcsolást (áramkört:)), hogy 1 VGA bemenetet úgy csinőál meg, h 9 képernyőre szétnyíúzza, és pl minde a 9 et egymásra rakva kész a kép:D 20 k körül van az ára.
  • zoolee
    #10
    2 moncsival? SEMMIT..
    Mert a 2 monitor tól pont középen nem látsz semmit..
    De pl a Matrox tripple head to go ja már azért valami.:)
  • akyyy
    #9
    elég 2 is, csak mivel tudok vele játszani:D
  • akyyy
    #8
    ott van a széken
  • tigeroo
    #7
    joypad ménincs?
  • B0B0
    #6
    Ha megnézed, akkor látszik a képen, hogy nem egy gép dolgozik, hanem legalább 7 (egyenkét két videokártyával), úgyhogy az nem ilyen egyszerű
  • ScarY MAN
    #5
    *World in Conflict
  • Dodo55
    #4
    Nekem van 2 monitor, meg 1 TV kimenetem, de szerintem egyszerre csak 2 kimenetet enged a driver.
  • akyyy
    #3
    van a gépbe 1 monitor kimenet, egy nemtom milyen de van hozzá átalakító ami vga kimenetet varázsol belőle, plusz láttam még egy vga kimenetet, tv, tán még egy régebbi fajta monitorhoz is. van itthon tv, 3 monitor, szal max 4 képernxőn tudnék játszani de elegendő 2 is:D cask kérdés mivel:D
  • John Cena
    #2
    ez elmebeteg:D:D:D
  • vezeték
    #1
    Ugye ha a gépet rákötjük tvre, vagy ha van rajta bemenet, akkor akár 2 monitort is ráköthetünk ( főleg laptokonk)

    Nos, Flight Simulatort azt tudom hogy lehet 2 vagy több monitorral, meg gondolom a hasonló harci rep szimulátorokat is.

    Ki milyen játékokat tud, amiket lehet így játszani? Nem csak szimulátor érdekelne, hanem bármi más-.-

    Leltem egy képet is, monjduk ez már kicsit extrém:D