10
dual audio-mikor,hogy,melyik szóljon?
  • Daza500
    #10
    Én ki szoktam vágni az angol szinkront belőle a francba.
    Ehhez egy olyan konvertáló progit kell beszerezned, ami kezelni tudja egy dual-os aviban a hangsávokat külön-külön, aztán a kiválasztott hanggal átnyomod egy új aviba, úgy csak az az egy hangsáv lesz benne.
  • bcrics
    #9
    nah akkor ...south parkot nézegetek de 1 halom rész van dual audioban és utálok mindig felállni a csaj melőll hangsávot váltani minden egyes uj résznél..kmplayert használok többek közt meg a hagyományosost(windoows mediaplayer:)

    az lenne a megoldandó problémám hogy hogy a retekbe kell beállítani hogy mindig a kijelölt ,jelen esetben a második hangsávval kezdje a részeket??
    ötelet ?
  • Győri Devi
    #8
    Az biztos XD
  • csgery
    #7
    KM Player...
    peace!
  • Balumann
    #6
    Lejátszás közbe a képre rákattintasz jobb gombbal, és sztem ott lesz a nyelv is, vagy hang nyelve, vagy ilyesmi. (legtöbb média lejátszónál legalábbis ott szokott lenni). Egyébként ha nem DVD akkor sztem nem nagyon lehet rajta több nyelv. Ha mp3-ba van a szinkron, akkor valami videó szerkesztővel, vagy azthiszem Virtual Dubbal tudod alátenni a hangot.
  • sadvagabond
    #5
    bsplayerem van,de sehogy sem találom,hol lehet váltani a sávokat.
    (letöltöttem már újabbat is,magyar nyelvűt,ott sincs ilyesmi...)
  • Boroskóla
    #4
    Virtual dubbal össze fűzöd a hangsávokat meg a videót,Bsplayeren meg tudod az audiónál a sávogat válogatni.

  • Seth
    #3
    Akkor ezt kitárgyaltuk :)
  • SimaSuna #2
    asztali DVDn elég ha a távirányítón megnyomod az "AUDIO" gombot..és lehet változtatn melyik hszóljon.
    PC a lejátszón katt az audio gombra..vagy a hangsáv(ha magyar) és válogathatol :)
  • sadvagabond
    #1
    tippeket,megoldásokat ide!
    hogyan kell beállítani,hogy a dual-audiós filmeknél melyik hangsáv szóljon?és ha külön van mp3-ban valamelyik sáv,akkor hogyan adjuk hozzá?
    peace!