808
  • stargatelost
    #41
    nekem volt egy kis fölös időm, úgyhogy összedobtam egyet...
    amatőr photshopos tehetségem azért megmutatkozik
    hát igen, nem a legjobb... nyugodtam megmondhatjátok ha xar :)
    Klemice is csinálja meg sztem azt majd a nép eldönti :D
  • Klemice
    #42
    kicsit pixeles de jó lett :) ha holnap este lesz időm összedobok egyet
  • Broafka
    #43
    nem rossz, csak jobb oldalon az omnitrix nem kéne oda, bal oldalon meg a Ben 10 felirat néz ki furcsán, a Ben 10 feliratot valahogy... hát nem is tudom, szal úgy Ben alá kéne (persze nagyobb banner) az omnitrixnek meg csak a csavarós ikonját kéne valahová eltenni
  • stargatelost
    #44
    jah, tom az omnitrix kicsit gagyin néz ki, de eddig futottam a photoshop tudásom :D
    nem hiszem hogy ennél jobbra megtudnám csinálni...
  • Klemice
    #45
    akkor olyan omnitrix kép kéne ami ben kezén ábrázolja és mutat vmi űrlényt nem?
  • XLR8
    #46
    mi az új rész címe?
  • Klemice
    #47
    ready to rumble asszem
  • Magoo
    #48
    az élőszereplős Ben10-ről lehet pár infót megtudni (meg behind the scenes jeleneteket látni) a ben10.com-on!
    Javaslom megtekintésre!
  • Klemice
    #49
    jaja
  • XLR8
    #50
    kössz
  • stargatelost
    #51
    a Secrets of the Omnitrix-hez látezik angol felirat?
  • stargatelost
    #52
    szóval... senki többet harmadszor....? van felirat vagy nincs? :)
    banner ügyben van valami Klemice?

    most jött le az első négy rész, elsőn már túl is vagyok, nem volt rossz :)
  • Klemice
    #53
    banner ügyben az van hogy összeszedtem pár képet amit nem tudok normálisan összerakni meg nincs is időm
  • stargatelost
    #54
    aham, értem
    és akkor gondolom felirat sincs :( mind1 megnéztem 4x01-4x04-ig, megértettem, úgyhogy sztem a filmmel sem lesz gond :)
  • Klemice
    #55
    egyszerű a szövege :) ha érettségire vagy nyelvvizsgára készülsz még hasznos is :D
  • stargatelost
    #56
    jaja, tényleg nem nehéz megérteni :)
    már húzom is lefele :)
  • stargatelost
    #57
    nah, megnéztem a filmet :D nagggyyon ááállat volt :D :D végre megismerhettük az Omnitrix készítőjét :)

    csak valami nem volt tiszta...nem úgy volt, hogy a második évad végén Vilgax abban a másik világos helyen ragadt? (meg Kevin is)
    vagy csak rosszul emléxem? vagy kihagytam valamit? (sorry ha baromságot kérdezek :) )
  • XLR8
    #58
    Az a másik világ a Null Űr és tényleg ott agadt ezt én sem értettem. Én arra számítottam hogy egy Upgrade féle idegen készítette az Omnitrixet.
  • XLR8
    #59
    Van a filmben egy baki. Az űrálomáson a herekedős résznél egy-két másodpercre üres Ben bal csuklója tehát nem volt ott az Omnitrix.
  • stargatelost
    #60
    jaja, tényleg, Null Űr. Nah, azt hittem csak én nem vágom ezt a Vilgax dolgot :D

    banner ügy: nemtom, mennyire lehet ilyet csinálni, de a ben-10.net-en találtam egy faja képet, ami elég jó lenne bannernak....
    szal nem saját készítésű...vélemény?
  • Klemice
    #61
    na valami ilyesmit akartam összehozni háttérből vagy protector of the earth borítóból csak a színek nem jöttek össze szerintem jó lesz
  • Kandurex
    #62
    csökkentsd le a méretét, mert látod kilóg a téma rekordból!
  • stargatelost
    #63
    köszi szépen :)
  • Klemice
    #64
    jeee fajin szombat este megint szedhető lesz az új rész ken 10
  • stargatelost
    #65
    jaja, már én is várom :)
    és akkor utána nov. 21-én lesz megint csak Ben 10, és akkor is a Race against time!!! (bazz de kíváncsi vagyok már rá :D)

    többi epizód air dátumáról tud valaki valamit?

    4x08 Goodbye and Good Riddance
    4x09 Ben 10 vs. The Negative Ten (1)
    4x10 Ben 10 vs. The Negative Ten (2)
  • Klemice
    #66
    engem a negative 10 érdekel igazán és az hogy lesz-e több évad mert ugye vége a vakációnak
  • XLR8
    #67
    A mozifilmet hol lehet majd megnézni? És miről szól a Ken 10 és a Ben 10 vs. The Negative Ten?
  • stargatelost
    #68
    nah, most jöjjön egy hülye kérdés:
    a ben-10.net-ről hol lehet leszívni a SotO 2-es verzsönt? mert nem igazán találom...és mininován sincs fenn...
  • Snowboarder12
    #69
    innen egyszerűbb: www.ben10omnitrix.mindenkilapja.hu
    (de szinte ugyan az mint az 1-es verzió)
  • stargatelost
    #70
    ok, köszi
    meg is néztem, tényleg ugyanaz, csak ugye az elején ....
    ennek amúgy mi is volt az értelme? Ezt az Eye Guy-t egy külön epizódban is bemutathatták volna....

    más: angol fórumon is megkérdeztem hogy került oda Vilgax és miért nem esett szó róla, hogy szabadult ki a Null Űrből, de ott sem tudtak rá normális magyarázatot adni....
  • Snowboarder12
    #71
    biztos az eddig még el nem készült részek egyikében benne lesz benne hogy miként szabadult ki. Eye Guy-t pedig tényleg egy másik részben kellett volna bemutatni, szerintem. no mind1, ez van
  • Klemice
    #72
    valszeg belekerül vilgax is meg eye guy is valamelyik részbe remélhetőleh
  • Klemice
    #73
    ken10 online
  • Klemice
    #74
    hát ez nem semmi rész
    eddigi legjobb
  • stargatelost
    #75
    hű, tényleg ütött a rész rendesen!
    és normálisan követte a történetet (Kevin-Null Void-kiszabadulás....)a filmmel ellentétben...
    amit viszont nagyon de nagyon hiányoltam, és egész végig vártam, az egy pár új idegen feltűnése....nem gondoltam volna, hogy egy ilyen lehetőséget csak így kihagynak, és csak a régi idegeneket használják...
    másik kérdés: ki lehet Ken anyja ? :D
    Kevin tinenegyezer viszont naggyon durván nézett ki :D

    mindezt összevetve végülis jó kis filler epizód volt :)
  • stargatelost
    #76
    jah és Devlin anyja vajon ki lehetett? necces a dolog :D
  • Magoo
    #77
    Sztem is nagyon ütős epizód volt...engem speciel marhára nem érdekel kik Devlin és Kenny anyukái...
    Ben jól nyomta :D Viszont Max hogy le van fogyva...biztos olyan már mint Darth Vader...inkább gép mint ember :)
  • Klemice
    #78
    engem pár dolog érdekelne a 10 űrlény amit ken kapott
    le volt írva sorrendben banyek de már módosították wikipedián a cikket azért bemásolok valamit


    In the episode "Ben 10,000", set twenty years into a possible future, a thirty-year old version of Ben has access to 10,000 different aliens, of which he demonstrates three not yet accessible by the present Ben. Spitter is a large, blowfish-like alien with the power to spit slime at high pressures. Buzzshock is a green Megawhatt. Articguana is a blue lizard-like alien that can breathe freezing vapor.

    A number of alien forms were mentioned in the episode "Ken 10", although none have made an onscreen appearance. Snakepit, Sandbox, and Shellhead were among Ken's starter aliens. Shellhead is a turtle-like alien that can hide its head in its shell. Snakepit and Sandbox's powers were never mentioned. Another of Ken's initial aliens was Toepick, until he was replaced by Grey Matter (Ken described him as "too gross even for [him]"). Ken said that he would have liked to use Atomix.

    tehát nem megawhatt hanem buzzshock :) valamint a 3 idegenről nem tudunk semmit
  • stargatelost
    #79
    jah, előkaphatta volna legalább az egyik idegent Ken :)
  • Magoo
    #80
    apropó...Ben miért nem használja Graymatter eszét az omnitrix mastercode feltöréséhez? :D Bazz a fia rájön erre 10 évesen és ő nem???? :)