808
  • Klemice
    #1
    Na megnyitottam hogy ne a CN topicot nyomjuk tele
  • Picar77
    #2
    nagyon bestes :DD
  • Hellsing47
    #3
    úristen :|
    benten :|

    [öccse szokta nézni]
  • Beast Machine
    #4
    lyézusmária-.-

  • gyuri12
    #5
    ez olyan mint az orbitron és a megaharcosok?:S
  • stargatelost
    #6
    Ben Tennyson egy 10 éves kisfiú, aki felfedez egy rejtélyes eszközt, ami a csuklójára ragad, és 10 különböző idegen formáját tudja felvenni, akiknek különböző képességeik vannak. Ben ezzel az erővel harcol majd a gonosz ellen, de segítségére van nagyapja (Max) és a kuzinja, Gwen.
  • DJ Skyline
    #7
    sry, de szerintem egy nagyon gagyi mese! és sajna a CN-en egyre több az ilyen hulladék, egy csomó klasszikus eltűnt a porondról sajnos! :\
  • trogerzsiger
    #8
    Uristen... ilyen egy szar meséket... régen még jókat adott a cn, de már egy kalap fos....
  • Klemice
    #9
    nem tetszik nem kell nézni :D
    ott van neked a jóban rosszban és a barátok közt is vagy mennek ilyen nagyon jó mesék a minimaxon foxkidsen is :D
    lehet válogatni :P
  • tigeroo
    #10
    a CN-en csak a camp lazlot nézem:D
    az a best mese :D
  • stargatelost
    #11
    hát bakker, én a Cartoon Network topik miatt nem gondoltam volna, hogy ennyi fikázó lesz, mikor ott szinte csak arról beszéltek/tünk....
    no mind1, sztem jó a mese, az átlagnál mindenképp kicsit komolyabb hangvételű( nem olyan hogy leesik egy hegyről azt belelapul a földbe <-- nem fikázás!!!)

    az hogy egyre több a hulladék a CN-en az teljesen igaz, de ez kivétel :)
  • stream man
    #12
    az kegyetlen :DDD
  • Blacksheep333
    #13
    Jéééézusom, hova tünt Tom és Jerry, Rugóláb Nyusziserif és a többi?
  • stream man
    #14
    tom és jerry örök kalsszikus nameg a gyalogkakukk :DDD
  • Győri Devi
    #15
    sajna már lerágott csont...
  • otomka1991
    #16
    nem tom sztem rohadt idegesitő ezek a xar régi mesék scooby doo tom és jerry dexter laboratoriuma nem azt mondom hogy szarok de könyörgöm ha nem adták le mindegyik rész 20 milioszor akor 1 szer se a scoby doo bol legaláb csinálnak más félét bozont&scoby what's new scoobyy doo ienek ade a tom és jerry??kit érdekell 90 edszere hogy egymást pofándobják egy kanálal... a ben10 legalább más engineen fut normális animácioval+ tök jo történetel nem a szokásos story+ ez egy ben10 topik és nem ben10 fikázo topic lett volna ere lehetőségetek a cn topikba....
  • DJ Skyline
    #17
    Szupermen' mit csinál? minden féle mumust kaszabol! Benten' mit csinál? naugye! :D hol itt az új? Ben tízt' is leadják majd x+1 egyszer, ne aggódj! Tom & Jerry-t meg a régi nagy klasszikusokat nem venném egy lapra a mai mesékkel, mert akkor más volt az igény, és ma is más az igény! akkor az volt a poén, hogy a figura pelecsapódik a földbe, meg ilyesmi, ma meg ez az animált csili vili szir-szar! meg hiába, úgy sem lehet elfelejteni Tom & Jerry-t és társait, mert igen csak maradandót alkottak! nézd meg, T & J lassan 70 éves mese, kíváncsi leszek a Ben 10-re ki fog mondjuk 20 év múlva emlékezni, szerintem fele akkora közönsége sem lesz!
  • gyuri12
    #18
    húúú az tényleg hatalmas mese:D
  • stargatelost
    #19
    igeeeen az , de nem itt kéne, erre ott van a CN topik....

    az 'új' meg nem az hogy egy superhős harcol a gonosszal, ez mindenhol így van, hanem a megvalósításban, hogy nem valamilyen superereje van, hanem különböző idegenek, akik különböző dolgokat tudnak.

    a klasszikusok azok klasszikusok, ez tény, és valszeg ez a mese nem lesz az, de sztem mai trágya mesék közül messze kiemelkedik...
  • Snowboarder12
    #20
    yeee, ben 10 forever! szerintem: tom & jerry és társai klasszikusok, "már ki mentek a divatból". ben10viszont egy király mostani mese és aki nem szereti, annak nem kell itt lennie
    (nem akarok durvának tűnni)
  • stargatelost
    #21
    amúgy folytatva a CN topikos eszmecserét:
    jah, utánanéztem Ken 10-nek, a 4x07-es lesz majd, de semmiképp sem onnan van, mivel ugye le sem adták... itt van még1szer az első kép: első
    és találtam a PORT.hu-n (igen, ott, meg lehet nézni) még egyet :
    második
    jah és google képkeresőnél is ott van első oldalon...
    szal ezek már jobb minőségűek, és én nem nagyon látom rajtuk a 'birizgálást'
    bocs ha fárasztok, de nem hagy nyugodni ez a dolog :D :D
  • ScarY MAN
    #22
  • Snowboarder12
    #23
    egyébként a többi új részt mikor lehet a ben10 net-ről letölteni?
  • Snowboarder12
    #24
    http://www.ben10omnitrix.mindenkilapja.hu/
  • DJ Skyline
    #25
    elég szomorú ha valaki divatból néz mesét! :D
  • Klemice
    #26
    eddig az volt a baj hogy a CN topic ben10 lett fullra most meg ide jönnek a CN-es cuccok :D na nembaj
    élőszereplősig nem lesz új rész?
  • stargatelost
    #27
    élőszereplős?????
  • Snowboarder12
    #28
    egyébként az első évadot miért nem lehet letölteni a ben10 net-ről?
  • DantszEE
    #29
    De lesz!
    Ready to Rumble (szeptember 29)
    Ken 10 (október 6)
  • Daza500
    #30
    Őszintén szólva nem szoktam nézni.
    Viszont pár részt láttam belőle, a rajzfilm látványvilága bátran felveheti a versenyt az újgenerációs Warner Bros animációkkal.

    Apropó, a Ben 10: Secret Of The Omnitrix mozifilmet látta már valaki ?
    Az viszont érdekelne.
    Meg jön új mozifilm is Ben 10: Race Against Time címmel.
    Bár nem t'om, hogy ezeket nálunk leadják-e.

    Jövőre pedig érkezik az új sorozat, a Ben 10: Hero Generation.
  • Klemice
    #31
    ben-10.net asszem minden fenntvan
  • seriesfanatic
    #32
    Wow, a Ben 10: Hero Generation-ről most hallok először, de rögtön utánna is néztem kicsit; sztori alapján ez is jó lesz:

    This new series will focus on a slightly older Ben and Gwen as they team up and mentor a group of children who have powers similar to Ben's. The age shift will introduce new, more mature issues, but the target demographic will be the same as the original Ben 10.
  • Daza500
    #33
    Én már várom.
    Kíváncsi leszek, hogy fog kinézni Ben 15 évesen.
    Gwen-ről nemis beszélve.
  • Klemice
    #34
    pc game is lesz
  • XLR8
    #35
    végre
  • Klemice
    #36
    képet hogy lehet berakni a topicnak vagy ahhoz mod kell?
  • Klemice
    #37
    fennvan a legújabb rész
  • stargatelost
    #38
    asszem a moderátoros topikban kell szólni
    amúgy csináltál képet? belinkeled? :)
  • Magoo
    #39
    Az új rész lényegesen jobb volt mint a múltkori. :)
    De már a filmre vagyok kíváncsi :)
  • Klemice
    #40
    majd csinálok ha lesz időm a héten el vagyok havazva :D