26
flémtopik = close
  • Istencsászár
    #26
    A pécé csere bere ilyet vesz olyat veszek, már a multé, meguntam hogy a semmiért veszek vasat, ami nem kerül kihasználásra, de hamar elavul, csak a pénz megy bele, de élvezet alig... kell a ráknak ez a sok huza vona már:)
  • Istencsászár
    #25
    Milyen hárdkór dolgokkal játszol? ( a szimeket ne említs, mert erősen réteg orientált, és sok sincs belőle, aki pedig játsza az pécén teszi több ok miat is )
  • Shenmue26
    #24
    Szerintem a PC-n való játék inkább a hardcore rétegnek szól. Konzolokon az egyszerűségre törekednek.
  • Tinman #23
    Na... azért eléggé le vagy maradva.
    A 6 éves PS2-ön évek óta Div-x-et nézek. Linux kittel neteztem vele, de nem arra való, de MEGY... a PS3 esetében ez meg hatványozottabban igaz,
  • Tinman #22
    "a trágya Obli"

    Neked trágya. Utlimán, EOB-on, Lands of Lore-on, Baldurs Gate-en nevelkedtem... így itt a polcomon az Obli is. Annyiból jogos amit mondasz, hogy 1 db patch kellett hozzá amivel az egyensúlyt egy kicsit helyre kellett tenni, de aztán totális élvezet.

    "meg egy 90 ezres vgaval:)"

    Ésszel kell vásárolni. Azt szeretem a Pc-ben, hogy nincs az mint a konzol esetében, hogy WTS: leharcolt PS2, agyonhasznált joyal.
    Helyette, kikapod az xy alkatrészt, és jó eséllyel elviszik, számtalan olyan boltot is tudok, ahol nagyon szép áron beszámítják az új hardvereszközbe.
    90 ezres VGA-t aki nem tud magának megengedni, az vehet használtan az esetek nagy többségében még BŐVEN garanciális eszközt /konzolfronton ismeretlen a 99 hónap vagy 5 év gari ugye? / vagy nem 1280-ban játszik, hanem 1024-ben... és vesz egy középkategóriás pl. VGA-t.

    Ezt mind úgy írtam, hogy az elmúlt 6 hónapban több száz órát töltök az NDS-el, a PC-vel meg pár tizet.
  • Istencsászár
    #21
    Nem kell a rizsa:)

    Netezni mailozni 50 ezres gépen is tudsz... ahhoz nem kell 8800 ultra gtx vagy mittudomnén 120ért...
  • stream man
    #20
    pc azéjo mert tudsz rajta :netezni,emailezni,csevegni ismerosokkel,torrentezni,mp3 lejaccora zenet varazsolni :D
    konzol azéjo me : felhotlen szorkaozas haverokkal tv elott kubaasztva
    de viszont nemtudsz rajt anyimindent csinalni mint pc-n :)

    :DD grafikai szempontokra most nemterek ki
  • Istencsászár
    #19
    Nézd meg az eladásokat, nézd meg a pénztárcádat, nézd meg a felhozatalt és egyértelműen nem a pécé fog kijönni... ez egy tendeci ami sok év óta megy vagyis hanyatlik a pécé, mint hardwer a hardwergyártóknak és a warez társadalomnak köszönhetően... nem éri meg komolyan pécére fejlesztni, ami persze nem jelenti azt h nem jön 1-1 ütős cím de a fejlesztők, kiadók többsége konzolra több fronton is fejleszt és előnyben részesíti a pécével szembe.
  • toretto r34
    #18
    Én nagyon csipem a konzolokat mert sokáig jó nem ugy mindt a pc hogy ma megveszed a legfullabb gépet és fél év mulva már néhány játék szaggat rajta mig konzolon évekig tökéletes annyi hogy a grafika nem olyan jó semmi másba nem tud többet sztem a pc
  • cenobite
    #17
    Zárni fogják.
  • Istencsászár
    #16
    Csodás, láttál két multi platform játékot, egyik a trágya Obli ( minden szempontból ), a másikat nem ismerem, de van ilyen hogy nem stabil az fps, ez is fejlesztő és átirat függő ( ez aztán széles látókör )

    "PC-n legálább tudok mit tenni a szaggatás ellen, sok esetben elég egy patch." meg egy 90 ezres vgaval:)
  • zvaragabor
    #15
    És emiatt van ez a nagy flémháború a 2 tábor között?
  • akyyy
    #14
    ha csak játszani akarsz, vegyék konzolt, ha komolyabban is akarod, akkor pc. de már, bár nem vagyok nagyon képben benne, az ujabb konzolok is tudnak tán alapvető funkciókat (csak hát annyi pénzből veszel már pc-t is, meg ugye xboxon nem érdemes warezolni, ha a netet is használni akarod rajta)
  • Tinman #13
    Láttam a Boxon az Oblit meg a Sc DA-t is és jót röhögtem a PC-s szaggatós feelingen, aztán az egy gyűrűt mindenek felett... no thx.
    PC-n legálább tudok mit tenni a szaggatás ellen, sok esetben elég egy patch.
    Konzolfronton amúgy bármi csak ne MS... ha jól belegondolok van is mindenféle konzolom MS vackán kívül :-D

    Egyébként ha most elémraksz egy P3-at Windows 98-al /15-ért van már ilyen garival/ garantálom neked, hogy napi 8 órával számolva is, szenzációs élményekben lesz részem legalább 2 éven keresztül, mert annyi név van még, amit anno nem tudtam idő hiányában végigtolni, hogy nem férne ide...
  • Drephis
    #12
    Itzik Bassat az orákulum :O
  • zvaragabor
    #11
    Nekem csak azt mondjátok meg hogy ez a konzol vs pc háború a játékokról szól? tehát hogy melyiknek van/volt/lesz nagyobb jövője a játékpiacban?
  • Istencsászár
    #10
    akkor miért kell kamu hirről topikot nyitni ami nem fog bekövetkezni?:)
  • gyuri12
    #9
    nem
  • Istencsászár
    #8
    Miért? vajon 60 max 90ért tudok venni olyan számítógépet amin maximális grafikán, tudok játszani 30-60+fpsel mondjuk 5 évig minden játékot?
  • Barney Tech
    #7
    mert a blizzard állandóan fikázza a konzolt.
  • puma1
    #6
    Én PC-vel kezdtem de átszoktam Konzolra mert sajnos vagy nem sajnos rádüöbbentem h konzol sokkal jobb szvsz
  • Frosty01
    #5
    merész kijelentés =D
  • kuci06
    #4
    flametopic?
  • Elveon
    #3
    Idén februárban!
  • schrank
    #2
    hány éve mondta hogy öt év múlva
  • Elveon
    #1
    „Öt év múlva talán már egyáltalán nem lesz többé szükség konzolra” – ezek voltak Itzik Bassat, a Blizzard fejlesztési vezérigazgatójának meghökkentő szavai,. Mindenki azon morfondírozott, hogy lesz-e WoW konzolon és a Blizzard ezt válaszolta rá…"