20
Akik még ma is használják/gyűjtik..
  • ColdFire
    #20
    :D
  • ivjoe
    #19
    Hnn, csak tudnám, h miért írtam kötőjellel?
    Estevan. :C
  • ivjoe
    #18
    Barátnőm-nek van, nincs már órája, ezt használja, nagyon tetszik, volt már, h lenyúltam tőle. :)
  • ktomi22
    #17
    aztán lehet e miatt kezdett el foglalkoztatni.. így mire benőtt a fejem lágya (asszem már be :D ) .. érdekel maga a működése, mivel mechanikus.. meg maga a stílus... tán gyűjtésre szánom a fejem.. meg szeretnék tanulni valami jvaítást is,..bár erre kevés az esély hogy összejön..
  • ktomi22
    #16
    én nemtom új divat e vagy se.. még régen nagypapám hagyott egyet az auámra.. ő meg még régebben nekem adta... sajnos régebben elromlott vmi benne, de jövő 7en elviszem óráshoz mit mondanak róla.. remélem menthető még..
  • blackgamer
    #15
    ez egy új divat kezd lenni, egyik haveromnak is volt de szétcikiztük :) azóta rikán látjuk nála
    mondjuk jobb mint mobilról nézni az időt, mert az elég stílustalan
    én maradok a karóránál
  • tigeroo
    #14
    ésezö miért jó?:D azonkívül hogy semmi értelme (mármint használati célokra..)
  • ktomi22
    #13
    előre megelégednék valami olcsóbbal.. aztan ha ugy van (mivel nagyon érdelek) később vennék többet/jobbat..
  • ktomi22
    #12
    hát nem antik aranyra, se kínai műanyagra.. úgy a 2 között..

    karajjj: Nem azért nyitottam a topicot, ..tudom goggle is talál, de mivel nem értek a zsebórákhoz... gondoltam valami szakemberrel (vagy aki legalább vele foglalkozik) itt esetleg válaszol... Beirod googleba az 1 dolog, ..deh attól még nem fox tudni róla semmit..
  • PeeTeR
    #11


    Azonosító: kass 1047
    Új: NEM
    Fajta: Zsebóra
    Kövek: 0 db

    Ár: 450.000 Ft

    ennyi penzert azert mar lehetne uj meg nehany kavics benne
    bar ettol fuggetlenul szep meg mutatos darab.
  • karajjj
    #10
    gugliban az első link
  • blackgamer
    #9
    antik aranyórára gondolsz, vagy kínai műanyagra?
    mennyit szánsz rá?
  • RIZLA
    #8
    ...
  • ktomi22
    #7
    Aham.. igazad van.. nem egyből topik nyitok-topic nyitok vagyok...
    Gondoltam másokat is érdekel/foglalkoztat a téma.. de ha az a feladatod, hogy beleköss a dolgokba, akkor felőlem...
  • Pheel
    #6
    Ebben az esetben Google a te barátod.
  • ktomi22
    #5
    Kérlek segítsetek minőségi zsebórát venni, .. nagyon érdekelnek.. de nem tudom hol lehet hozzájutni..
  • Met
    #4
  • ktomi22
    #3
    Na meg azokét is, akiknek vannak olyan tapasztalataik, amit megosztanának..
    Vagy pár linket, ahonnan lehet rendelni új zsebórát..
  • Pheel
    #2
    Helló!
    Várom, hogy írj egy rendes kezdőhozzászólást, amivel értelmet adsz egy felesleges topiknyitásnak vagy zsebóra helyett büntetőpont és zárt topik tulajdonost faragok belőled!
  • ktomi22
    #1
    Helo!
    Várom azok emberek hsz.-eit, akik zsebóra tulajdonosok/fanatikusok :D..