3362
Simtractor V4
  • axial1991
    #962
    kus ribi vitatkozni akarsz akor te roszhejen irogatsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nandorb
    #961
    kuld en talatam egyet de az nem virusos hanem egy paths
  • jocesz87
    #960
    ha valakinek kell egy link cracket kell letőlteni de nekem be jelzet nod 32 hogy vírusos én azért nem néztem meg. Ha kell valakinek privátba el küldöm mert nem hivatalos oldal :D
  • traktordave
    #959
    keress rá valami számítógépes újság honlapjára vagy valami más oldalra ahol játékot tudsz rendelni nem biztos h minden boltba találsz....
  • traktordave
    #958
    Hy all!!
    képzeljétek ma játszottam a demóval és kombájn után bármit lehet akasztani a tréleren kívül....szal etettem, grúberoltam,vetettem,arattam és báláztame gybe sőt mmég a hómarót is kipróbáltam....nagyon tuti:d
  • Roli97
    #957
    csá
    hol lehet megvani a játékot mert én meg venném
    kösz
  • Joel2
    #956
    Oké!Döntsük el a vitát igazságosan ahogy a többiek látják,szavazással!Aki nekem ad igazat az írja az én nevem,aki Nandornak az írja be az ő nevét!Ha nandor nyer én megígérem nem írok többet ebbe a fórumba!SZAVAZÁS INDUL
  • Gergő1991
    #955
    emberek emberek menyünk el aludni mer itt mindenki bánt mindenkit.
  • nandorb
    #954
    mer mi lesz??? Alj ki es magyarazd meg
  • Gergő1991
    #953
    ja már meg int be vagyok állva.
  • Gergő1991
    #952
    ja most mi lesz.ne mondjál + anyuéknak nem én voltam.A kicsi manó kényszeríttet rá
  • ZTM
    #951
  • ZTM
    #950
  • Joel2
    #949
    OFF:[NANDOR! Ne kurjam le az ilyeneket mint például ez a fendt andrás??? És amikor te kúrtad le valamelyik emberkét mert nem használta a válasz gombot??nem tudsz mással kötözködni spiclike?NE JÁTSZD A FEJED MERT..... !!!!!!! (ja és szólj megint a modinak!!részemről ennyi!ON: konrad91! csak sajnos az a baj hogy magyarországon nem lehet kapni:(Nincs valakinek Német ismerőse?
  • 6milan6
    #948
    Ezt a topikot ennél jobban nem nagyon lehet szétbarmolni. Kb. 900 hsz teljesen feleslegesen, gratulálok a közreműködőknek.
  • ZTM
    #947
    elbasztad a fórumot te hülye láma!!!!
    nézd má + hogy hogy néz ki a szöveged te hülye állat
  • robi11
    #946
    mit dumálsz ha vitatkoznak akk vitatkoznak nem a te dolgod
  • Gergő1991
    #945
    DE NEM TUDJUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fendt andrás
    #944
    hello!!!
    lécci valaki mondja meg ha tudja!!!!!!!kösz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kösz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fendt andrás
    #943
    hello!!!
    tudja valaki a logint és akey-t??????????
  • Gergő1991
    #942
    nekem 8
  • konrad91
    #941
    Menj a számítógépboltba és nyiss ki egy szoftvert vagy a játékdobozt és másolatot a sorozatszám hosszában feltűnően.
    Ír egy szívet, ami levelet érint meg, (nem email, de hagyományos postai küldemény) a szoftvervállalathoz, ami megmagyarázza, hogy hogyan vetted a szoftvert csak hogy találd azt kint, hogy sorozatos number…Although nem volt, ez a módszer valószínűleg nem működik, szintén tartalmazni akarhatsz egy kovácsolt nyugtát.
    Végül, láttam néhány vállalatot, ami kiad egy alapértelmezett sorozatszámot a honlapjaikon, arra az esetre ha a vevő elvesztette az eredeti számát,úgyhogy ez mindig egy jó ötlet, hogy böngésszenek, a szoftvergyártón keresztül van honlap.

    ezt irják
  • konrad91
    #940
    mond az msn cimed
  • nandorb
    #939
    kuld el nekem MSN-n a progit es kicsinalom. Ha talalsz szolsz es adom a cimemet
  • konrad91
    #938
    a data.vmo fájlt vki megtudta csinálni???????????????????
  • konrad91
    #937
    figyi leforditod h mit irnak
    utánna váltasz magyar-anygolra és irsz
    uttánna meg elküldöd nekik
  • nandorb
    #936
    na es mit csinaljak nemtudok perfect uzenetet irni nekik ti tudtok mi??XD
  • konrad91
    #935
    www.weforditas.hu
  • Gergő1991
    #934
    és amíg nincsen kód addig csak az sts be ülsz bele.
  • konrad91
    #933
    neketek hány géppel lehet menni
    mert én probálom beülni a johniba és nem ül be
    csak az sts be
  • Gergő1991
    #932
    én meg se szollalok.
  • axial1991
    #931
    HÁT JA!!
  • Miky90
    #930
    hát mire meglesz a key meg a login addig telelesz annyi szarral a topic hogy ezt be lehet záratni és nyitni egy másikat.
  • Miky90
    #929
    Nem hiszem el hogy nem tudjátok megérteni hogy 1 hónappal a megjelenés után senki se fogja odaadni a kódját.sőt még utána se biztos.de majd talán valaki talál megoldást.adddig meg kár itt sírni.
  • axial1991
    #928
    muszáj vitatkoznotok???
    a lámáknak nyisun külön forumot....
  • robi11
    #927
    nem ribi vok bameg hanem robi és még nem tom
  • nandorb
    #926
    a viselkedesedet megvaltoztathatnad nem allandoan le****unk valakiket mert neked ugy teccik
  • Joel2
    #925
    Figyelem OFF:nandor!a többiek nem offolnak csak én?miért offoltam?Ki vagy te ezen a fórumon?JAJ MOST MEGINT BÜNTIT KAPOK:)NANDOR BEKÖP MEGINT A MODERÁTORNAK! (GERGÖ1991!tudom hogy te nem érted) BY ALL
  • landwir
    #924
    ribi11 lesz-e kod tudolmár valamit?
  • Gergő1991
    #923
    mer csak olyan van bárhol is keresed.