3362
Simtractor V4
  • feherkiraly
    #2242
    Bocsi megint nem olvastam.Már megvan a jelszó! ( nandorb) :D:D
  • feherkiraly
    #2241
    Nah akkor lehet hogy megvan a hiba.Most olvastam, hogy a simtractor.com on lehet nem jók a letöltések és nem fogadják el a kódot.De ezt nem értem hogy mért nem irta be nekem az előbb ( Karipapa ) aki azt irta hogy mindegy melyiket szedem le.Ezért most erről az oldalról:http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1183319261 ----- amire aszthiszem hogy te tetted fel (Nandor)a simtractort keztem el letölteni.De ez a kicsomogolsánál kér valamilyen kódot??? milyen kód kell oda???
  • nandorb
    #2240
    1hsz. +valasz erre gombot tessek hasznalni,nem foloslegesen lett odarakva
  • feherkiraly
    #2239
    Úgy csináltam ahogy leirtátok, és még az első hozzászólásomban le is irtam akkor te is egy láma vagy mert te sem olvasol vissza.Az előbb pedig megkérdeztem hogy tudtok e még valami megoldást?? erre te idejössz és röktök le lámázol.NEM KELL IDEJÁROD VAGY NE IRJ VÁLASZT!!!!!!!!
  • feherkiraly
    #2238
    képzeld el hogy visszaolvastam a faszt vergődöl itt. Nem vagy te is isten.Azért van ez a fórum hogy segítséget lehetssen kérni.És mi lenne ha te olvasnál vissza hogy én mit irtam?? De ha neked nem lenne jó akkor meg ti vergődnétek.Egy értelmes választ nem tudtok leirni akkor meg nem pofázzatok.Nem kell idejárni.És én vagyok a láma!!
  • nandorb
    #2237
    peldaul ha nem itt ucsorognel es varnad a valaszt hanem vissza olvasnal akkor rajonne milehet a gond nem hulye lama kerdeseket raknatok fel
  • feherkiraly
    #2236
    Áhh fiúk!! legalább 50-szer letöröltem és újraraktam a játékot.De nem megy.Valami ötletek még???
  • RobiJoe
    #2235
    Hogy tudok a save gombhoz jutni? Melyik billentyűvel?
  • karipapa
    #2234
    amelyi ka nagyobb méretű azt szedd le tök mindegy hogy melyik oszlopból
    a 175mb-ost szedd le
  • karipapa
    #2233
    addig töröld a játékot meg telepits amig nem lesz jó!de ne felejtsd el mindig a program files-ból a játék mappáját is letörölni!
  • feherkiraly
    #2232
    Hali! Valki segítsen. Letöltöttem a játékot, felraktam a kódot viszont nem fogadja el.Viszont ugy csináltam ahogy ti leirtátok, hogy net nélkül tettem fel a gamét és net nélkül is léptem bele a játékba.(ezt olvastam)Utánna le is töröltem a gépről a játékot,és újraraktam és még most sem jó.Milehet a baja?? Egyébkénnt a simtractor.comról szedtem le a játékot az Downland menüpont első oszlopából a másodikat.Lehet hogy a másikat kellet volna.????

    Várom válaszotokat.Előre is köszi.
  • pecspapi
    #2231
    Save-gombal
  • RobiJoe
    #2230
    Hogy kell menteni ebben a játékban? Mert játszani tudok csak arra nem jöttem rá hogy menteni hol kell.
  • Miky90
    #2229
    még megérteném ha nem ezen az oldalon lenne leírva:S:S:S
  • konrad91
    #2228
    bazz ennyire nem lehetsz hülye 26 HSZ-t kell vissza olvasni e én azért sem irom neked le:@
  • nandorb
    #2227
    namtudja senki sem,

    VALAHOL IRJA ebben a topikban csak elkell olvasni
  • bátyo
    #2226
    sziasztok
    mi a key?????
  • nandorb
    #2225
    sehogy,mert nincs benne
  • keita
    #2224
    hogy kell multyzni?
  • karipapa
    #2223
    nem lehet az eredetivel multizni mivel nics multi a v4-ben:(de pm-ben elküldöm konrad!és ha megkapom az eredeti kódot a test drive unlimitedhez akkor beirom közösbe!csak az a kód kell nekem
  • pecspapi
    #2222
    úgy volt közössen vesszük meeg.neem úgy, hogy én egyedül
  • nandorb
    #2221
    :D
  • dj norboo
    #2220
    bazz...ez már fáj...megbeszélik mi a key...meg a login..erre jön egy barom lama aki megkérdezi h mi a key meg a login...
  • konrad91
    #2219
    figyi te már mondtad rég h megveszed jó elis hiszem de azt is mondtad h ideadod mindenkinek
    és ez most miér nem igy van??????,
    PLS addm ár meg az eredetit nem akarok multizni csak jáccani
  • Gergő1991
    #2218
    kössz i
  • Laki89
    #2217
    nekem meg van.írj ha é[email protected]
  • pecspapi
    #2216
    csak jószívességböl
  • pecspapi
    #2215
    www.webforditas.hu
  • pecspapi
    #2214
    igen.olvass vissza
  • bátyo
    #2213
    ez üjeség?
  • bátyo
    #2212
    mi a key és a login
  • Gergő1991
    #2211
    de má néztem és minden szar jött ki csak ez nem amit itt egyszer adott valaki utána is néztem de nem találtam.
  • pecspapi
    #2210
    ha hülleség neem válaszolúnk ráá
  • bátyo
    #2209
    sziasztok
    lehet egy kérdésem?
  • dj norboo
    #2208
    Tibóóótól mit ís vártál...várhattál...várhacc...
  • pecspapi
    #2207
    google a haverod
  • pecspapi
    #2206
    semmi baj.dee ienre nee válaszolj lécci
  • robi11
    #2205
    jah oké bocs.
  • Gergő1991
    #2204
    léci azt a linket a weblap fordítót léci
  • Gergő1991
    #2203
    ki tudja még h mi volt az az oldal cím ahol le fordította magyara a szöveget léci.