3362
Simtractor V4
  • ZTM
    #2322
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sajna nem jó a V4 de hogy miért nem:S letöltöm amit nador vagy ki feltöltött az kicsomagolásnál kiírja hogy CRC hiba 2x is letöltöttem:(((((szívás gondoltam felrakom mert kórmányozni szeretnék.de hát ez van volt nincs amit karipapa kódott kapott az jó lehet a mostani hivatalos oldalról letöltött verzióhoz is?
  • ZTM
    #2321
    Tess!!!!!!!!!!!!!!!!mert +érdemlitek:D XD
  • Laki89
    #2320
    skacok.hogy tudom a kukorica vetőgépet feltölteni??
    légyszi segítsetek mert nem tudok vetni kukoricát..
  • ls2008 Dani
    #2319
    Áhhh........nem tok mitkezdeni vele nem sikerült:S:( letörlöm inkább....nem tok mit kezdeni..de ha vki segít h meg értsem az jó lenne!:D
  • nandorb
    #2318
    b+
  • gabikamionos
    #2317
    És honan tom letölteni
  • nandorb
    #2316
    amikor bemesz a game-be ott latod hogy pislog jobb also sarokban hogy nincs regizve meg minden,de viszont ottvan hogy bal felso sarokban asszem a 3.felulrol azt arra ra mesz es ottan beirod
  • ls2008 Dani
    #2315
    se segítesz=te segítesz!Rem.érted am. is!:D
  • ls2008 Dani
    #2314
    Bocs h itt nyaggatlak de ha sikerült esküszöm h nem nyaggatlak többet csak hát se segítesz!Hol van aza lincense??és játék közben vagya regizés közben ne legyen net?:Dgondolom játék közben mi?:D
  • nandorb
    #2313
    lincense -nel beirod az logint+a keyt ja es az a lenyeg hogy nelegyen bekapcsolva a NET mert b+
  • ls2008 Dani
    #2312
    Hogy kell regizni??:S:S nem took!!:S:(
  • ls2008 Dani
    #2311
    oksa köszi!!Itt normálisak nem úgy mint...máshol!!...de köszi!
  • nandorb
    #2310
    igen ott
  • ls2008 Dani
    #2309
    Jah igen nem regisztraltam....akkor amikor belépek a játékba és ott van h regisztrálni kell(persze angolul) akkor ott regizzek és jó???És köszi!
  • nandorb
    #2308
    regisztraltad
  • nandorb
    #2307
    meglehet nem regitraltad a jatekot
  • ls2008 Dani
    #2306
    Mégsem!......nyomot a billentyűket és em csin semmit..csak a PDA-t meg a kamera állást adja be!!:S Help!!
  • ls2008 Dani
    #2305
    Oké rájöttem megtaláltam!!kösz!!!
  • ls2008 Dani
    #2304
    Ok kösz de a játékhoz vagy a neten kell keresgélni az útmutatóért??Mert én csak gyalokolog az emberkével a "telepen" mert semelyik billenytűvel nem száll be...:S de kösz
  • nandorb
    #2303
    van leiras a jatekhoz mellekelve
  • Laki89
    #2302
    helló mindenki.a műtrágyaszórót hol találom??
  • pecspapi
    #2301
    van leírás megkeresem.
    dee te is meg tudod a google a barátod
  • ls2008 Dani
    #2300
    Hello-hello!új vagyok!h kell a trakikba ki/be szállni stb...?vagyis a melyik billentyűkkel lehet irányítani a játékot?vagy van vhol leírás?kösz!
  • Miky90
    #2299
    na látom semmi változás mióta nem jártam erre:D:D:D:Dcsak a lámaság:D
  • pecspapi
    #2298
    nandorb vagy nandor pontosan neem tudom dee itt megtalálod páár oldallal arréb ha innen töltötted le a játékot
  • Dávid24
    #2297
    Heló mindenkinek,tudnátok nekem segíteni egy kicsit le töltöttem a V4-et nem a simtractor.com-ról és kéri a jelszót a kicsomagoláshoz,tudom h ott van a jelszó a fájlba de ki adja a diagnosztika üzenetet most valaki mondja meg h mit kell csinálni v hogy honnan tudom letölteni a játékot előre is köszönöm mindenkinek!!
  • nandorb
    #2296
    aaa szt. senki se erkezik jaccani baris en nem
  • pecspapi
    #2295
    kihal vagy mi??suli miatt senkisincs itt?
  • pecspapi
    #2294
    nekem így seem jó.méért lenne a helyet o???amikor eredetileg a van??éés az elején nekem jó volt és a-ra végződött
  • pecspapi
    #2293
    idegesít csak az st megy el a vistán éés nem tok semmivel se játszani:@:@
  • pecspapi
    #2292
    één most nekiállok megcsinálni valahogy, hogy jó legyen tudjak vele játszani

  • ZTM
    #2291
    hát ja éngem nem érdekel:D
  • nandorb
    #2290
    talan de szt. a keszitok nem akartak sokat javitani rajta hanem inkabb rontani
  • ZTM
    #2289
    hát bammeg a motolla a kombájnon akadva forog:D hát ilyet hogy athattak ki ráadásul szemét módon a multit is kiszedték(szegény karipapa) inkább má befejezhetnék ezt a grafót és má vmi jobbat kéne alá írni:D akkor talán +érné a pénzét:D
  • ZTM
    #2288
    szar ez a game sztem a 3.66 jobb volt kissebb map és jobb teljesítmény mondjuk az ls2008 nem fut ilyen lassan mint ez alapból:S
  • nandorb
    #2287
    jah meg a grafikaja semmi a mezogazdasagieva hasonlitva ahhozz legalabb adtak ki mapokat meg addont ehezz meg csak skin lett csinalva ugyanazz a szar grafikaval + meg a multit is kiszedtek belole
  • caseih9400
    #2286
    nekem kemény 3fps átlag sazl deleted lett már fél óra múlva :D
  • nandorb
    #2285
    igazzad van a grafikajat javithattak vona meg egyebb mast is nem bejonnek 1kurva repaszedovel mint ha bigdeal vona
  • caseih9400
    #2284
    úgyis ratyi játék nem akarok házigazda lenni ilyen sazrba , állítassa át aki akarja D:
  • caseih9400
    #2283
    lesazrom :D