21
SIX FEET UNDER
  • Systore #21
    nekem csak most sikerült végignéznem, az egyik legjobb sorozat. a befejezés pedig tökéletes, megkönnyeztem rajta rendesen.

    ezt látnia kellene mindenkinek egyszer az életben
  • Mr Csé
    #20
    zseniális sorozatzárás !!! itt meg 19-bejegyzés ez mindent elmond a magyar igénytelenségről :)
  • kakateve
    #19
    www.sirhantmuvek.extra.hu ---> itt lesznek magyar feliratok.
  • ChevyG #18
    végignéztem, nagyon tetszett!!!

    utolsó 9 perc!!!!!!!!!!!! aki nem látta végig, annak nem érdemes végignézni!
  • ChevyG #17
    up
  • Cuchulainn
    #16
    Van egy család, akik egy temetkezési vállalatot vezetnek. A sorozat elején a családapa elhalálozik, és az üzletet a fiaira hagyja. Az egyes részek elején mindig történik egy haláleset, és a temetésről ők gondoskodnak. Eközben pedig előtűnik a családtagok és ismerőseik eléggé elborult magánélete...
  • ChevyG #15
    marhára nézném tovább de nincs felirat:S
  • ChevyG #14
    180cm
  • Kmarha
    #13
    Nem tudom, nekem a "Sírhant művek" cim jobban bejön mint a "6 láb mélyen", vagy a "3,5 (nem tom mennyi de ekörül lehet nem?) méter mélyen" cimek :) Sokkal többet elmond a sorozatról.

    Imádom azt a fekete humort, beteges légkört, melyet e sorozat szinte zúdit ki magából.. a halálnemek fele meg felérne egy-egy Darwin dijjal :)

    Be kéne szerezni eredeti nyelven is, mert eddig csak magyarul láttam.
  • Mr_no_NaMe
    #12
    Ez miről szól? Régen néha odakapcsolgattam és láttam 1-2 percet, de régen volt már :P
  • Cuchulainn
    #11
    Ez egy nagyon jó sorozat, egyszer ha lesz időm végignézem az egészet, mert anno jó pár részt kihagytam :)
    Ja igen és már csak Dextert játszó színész miatt is érdemes egy pillantást vetni rá, itt is elég neurotikus karaktert játszik
  • Hydroceph
    #10
    lol mostmár mind3 szar?
  • mod
    #9
    Szép.
  • ChevyG #8
    sajna besz@rt a http://feliratok.dyn.hu/, mielött letölthettem volna az utsó 4 évad felairatát
  • ChevyG #7
    jaja, értem mire gondolsz, nem ez volt az eső...és utsó se lesz

    erre a kedvenc példám: Baklövészet (Who Is Cletis Tout?) szószerint hazabaszták ezzel a cimmel, mert mindenki azt hiszi valami vígjáték. (erre azért is gondolhatnak, mert Tim Allen is játszik benne)
  • KoPf04
    #6
    Ez tipikus példa a magyar "utócímzésre".Ha valami olyan van benne amit az egyszerű paraszt magyar nem érthet,akkor adni kell neki valami magyarosan szépen csengő ostoba nevet.Ezzel megkúrják magát az alkotást,legyen az akármilyen is,hiszen megfosztják eredeti címétől és annak jelentésétől.
    Egyébként szerintem egyike a legjobb hbo sorozatoknak.
  • ChevyG #5
    én most "fedeztem fel":) ennek is van előnye: nem kell bevárni a részeket!:)
  • hen-tes
    #4
    Igen ez jó volt. Annakidején.
  • ChevyG #3
    INTRO!
  • ChevyG #2
  • ChevyG #1
    nekem nagyon tetszik! A Dextert is nézem, a főszereplő hatására kezdtem ezt is nézni. Mindenkinek ajánlom!