20



Conan the Barbarian xbox360
  • Scapolite
    #20
    Fennt van Torrent-en!
  • Afe
    #19
    "Akkor meg minek van külön x360 topik?

    én is pont ezt kérdeztem.
    az rendben hogy a pc-sek különcködnek, mert ott tényleg csak a telepitési mizéria folyik, de itt a konzolosok forumán nem kellene ennyire elhatárolódni egy (ismétlem) multiplatform játék esetében.
    az lenne az igazán szép baleset ha a minden évben megjelenő fifa és társai játékoknak is nyitnának platform szerint külön topikokat
  • Gabe18
    #18
    PS3-as topikból EmThor által linkelt 2 video

    Nem lesz ez rossz.Pofátlanul lopkodja ugyan össze a dolgokat,kezdve a God of War ajtófelemelésétől (még a mozdulatsor is szinte ugyanaz),a Ninja Gaiden rúgásos dobozkinyitásáig,és még lehetne sorolni,de mégse tűnik rossznak.
    És 360-on szinte nincs is efféle játék egyelőre,úgyhogy amíg a Devil May Cry 4,meg a Ninja gaiden 2 befut,addig ebben a TPS kaszabolásban szinte hiánypótló lehet.
  • Scapolite
    #17
    Aztmondják,hogy"amazing Soundtrack"lesz a játékban!
    Na még kis Videjoo:)Link
  • Scapolite
    #16
    Lesz Online mmorpg de csak 2008 tavaszára(Age of Conan)Pc-re.

  • Szeszmester
    #15
    Hmm. Akkor meg minek van külön x360 topik? :)
    Lesz vmi MMO is, az jön PCre, ugye?
  • Scapolite
    #14
    Én a képernyőrekerülésre céloztam ;-)

    Sry ha nem a legjobb a Banner de szinte 0 az ingame képek felhozatala még amiből lehetne másikat készíteni.
  • Probatbicol
    #13
    Azért a teljesség kedvéért jegyezzük meg, hogy Conan nem 82-ben, hanem pont 50 évvel korábban született meg Robert E. Howard jóvoltából.
  • mucsácsó
    #12
    csak nem lesz PC-s verzió ;)
    X360 és PS3 only.
  • Szeszmester
    #11
    Azért, mert a PC-s topikok mindig azzal vannak tele hónapokig, hogy kinél hogy sikerült elindítani és kinél nem működik a törés. Meg persze, hogy hogy fut.
  • Afe
    #10
    ez egy multiplatform game. nem értem miért kell külön Xtopikot nyitni neki, mikor teljesen megegyező lesz a 2 verzió!
    a "nyomi" playstationos nyisson magának külön topikot, ha kérdezni akar valamit, vagy mi lesz?


  • Kojiro
    #9
    úúú conan, a könyvtáros :D
  • Scapolite
    #8
    ?
  • Scapolite
    #7
    Banner-nak?
  • Gabe18
    #6
    Igen egyértelműen GoW "másolat",de éppen ez lehet a nyerő pontja is.Persze kérdés mennyire sikerül annak a pozitiv tulajdonságait ebbe belerakni.
  • mucsácsó
    #5
    Nem mondanám, hogy PoP-s, hanem tiszta egyadta God of War koppintás :) (ami persze nem baj, mert isteni játék volt a GoW)
    Én várom, csak valahogy olyan gyengus lesz...olyan "lomha" a mozgás, vagy nem is tudom...tehát nem olyan pergős, mint a God of War :)
    Azért kíváncsi leszek rá..
  • Scapolite
    #4
    Igen,hasonló(és ezért is várom:).Ha megvan hozzá 1 érthető,jó sztori vonal,hozzáillő zene akkor ez a stílusu game elég jó lehet.
    Live-on van egyébként demo Conan-bol?
    Mostanában nem néztem.
    Meg lehet összerakok egy tuti kis Banner-t:)Legalábbis megpróbálok:(
  • Matte
    #3
    elég gyengus....
  • Brolly28
    #2
    nagyon prince of persia-s
  • Scapolite
    #1
    Üdvözletem!
    Egy egész jónak igérkező játékot kapunk nemsokára x360-ra.
    Igazi kultusz született meg 1982-ben Conan személyében és ezt készítették el most nekünk a játék fejlesztői konzolra a mai elvárásoknak megfelelő grafikával,zenével és játékmenettel.
    Pár vidi róla:

    Link1
    Link2