22
Europa at War
  • geo91
    #22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    serial-t tud vki hozzá? privátban. köszi előre is.
  • rjd2
    #21
    és itt letölthető a demo:
    http://dodownload.filefront.com/10049272//14a1ed815346edf4542a73185c353d4a63f57cb89ea73e7a2e4cf111a50f52520a09e912c73fbcdd
  • bigapó
    #20
    húh, köszi, majd holnap kiprószálom, remélem menni fog:)
  • rjd2
    #19
    ed2k://|file|Commander%20Europe%20At%20War%20French-Revolver.rar|133792504|6F256A51C76D484EDF57A5A5915D3664|/
    ez nem kér serialt,viszont francia nyelvű, de lehet orvosolni, az angol verzióból kiszeded a data könyvtárból a message.txt fájlt, átnevezed message_fre.txt névre bemásolod a datába és kész
  • bigapó
    #18
    UP!

    van már valakinek serial eme remekműhöz?

    mármint csak remélem, hogy remekmű, mert még telepíteni sem lehet, a serialt kihagyták az emule-os kollegák:((
  • bigapó
    #17
    telepítés után serial-t kér, tud valaki egyet?
  • bigapó
    #16
    oks, köszi.
  • Thanatos
    #15
    emule
  • bigapó
    #14
    hali.

    ezt a fájlt mivel lehet leszedni? nekem nem ismert protokollt ír ki.
  • bigapó
    #13
    az nem jó, szerintem... meg ezekhez nem is hasonlítható. képek alapján teljesen más, mint bármelyik eddigi stratégia, aztán majd kiderül játékélményben mit ad. kár, hogy csak 2 nap múlva tudom kipróbálni, legalábbis remélem akkor már igen.
  • Thanatos
    #12
    mivel tudnak ezek többet vagy kevesebbet mint a hearts of iron sorozat pl? :)
  • feamatar
    #11
    wow... remek játékoknak tűnnek így a képek alapján... és még azt mondják nincsenek fasza játékok PCre ...
    mondjuk az überkirályt ott reklámozzák oldalt: The Operational Art of War Vol3. tavalyi cucc asszem, és kb olyan mint az első kettő együtt meg még komplexitás :D:D
  • vegicsek
    #10
    Akkor már inkább Cossacks:)
  • Dexantreal
    #9
    Az jó, csak uncsi nekem, meg picit nehéz :S.
  • ruffirant
    #8
    ha második világháborus játékot akartok ami jó is akkor tudom ajánlani a making history 2,0 the calm and the strom nevű játékot.
  • nyamiag #7
    EuropE at War
  • Montanosz
    #6
    a grafikája inkább panzer general 1 - de majd meglátom molyen a játékélmény, alán már holnap lent lesz.
    a második meg majd jön.
    ja ajánló:
    Sean O'Connor's játékja, szakasz szintű:
    Firefight


  • lammaer
    #5
    Háááát :) Ha van kedved egy mélyebb lélegzetvételú bemutatót irni... az elsőnél például egyből a Hearts of Iron sorozat ugrott be, ha már úgy is arról van szó hogy hadszintér kell akkor ne álljunk meg Európánál. Bár tény, nem annyira csontstratégia mint a Matrixgames dolgai.
  • bigapó
    #4
    kösz, legalább nem kell keresni:))
  • Montanosz
    #3
    csak itt van:
    ed2k://|file|Commander.Europe.at.War-VACE.[Razor73].zip|97030542|257FA05217F3A0E00001F694DC8603CD|/
  • laslandes
    #2
    az első egész jónak tűnik.
  • Montanosz
    #1
    Két programot szeretnék ajánlani.
    Mind a kettő kizárólag szerintem csak a
    fanatikus stratégiákat érinti.
    Mind a kettő második világháború történetét dolgozza ki.
    Végre az egész hadszíntéren játszhatunk, nem csak egyes frontokon.

    Commander - Europa at war

    Advanced Tactics: World War II