7577
  • csuszi
    #5016
    only sd 20-24 óránként megvan 65.
    aki rank serverekre jár az megcsinál 1 nap alatt 2-3at is. és nemkell hozzá cheat. sd pontok tdm-ben. nem nagy kaland. csak nálam az is csalásnak számít:)
  • Gabe18
    #5015
    Ja hogy úgy másfél nap.Hát úgy én is akörül voltam az 57 szintnél.
  • foxpal
    #5014
    Amúgy ha rámész a rank&challanges re akkor ott írja hány napig,órát,percet játszottál:) vagyis azt mutatja hogy a játékban mennyi ideje játszol:)
    vagyis ha beleszámítanám a szarásom,a ba****m,nameg az alvás kajálás akkor már nem ennyi lenne:D
  • Smithwarden
    #5013
    Grat a 26-hoz.

    Mi 22-es szinten akadtunk el, ketszer is osszejott, de utana tegnap sikerult lvl29.

  • Gabe18
    #5012
    Másfél nap?Nekem a 57-hez kellett vagy 2 hét... Azt most még azt is elvette...
  • foxpal
    #5011
    OMFG
    Hát ez beszarás xD Hát nemtudom hogy kiviszem-e 10x xD
    65 ig másfélnap volt de 10x áh...
  • Gabe18
    #5010
    Ja,kapsz egy speciális kitüntetést,és mindent lehet kezdeni elölről.újabb 65 után megint egy spéci kitüntetés jön,megint nullázódik.Ezt lehet pörgetni asszem 10x
  • foxpal
    #5009
    Na ma lettem 65 eredeti a játék és nem hackelt lvl:P
    Őő.. Izé volna egy kérdésem aki már 65..
    65 után megint 1lvl jön és megin és megint újra kell vinni a szintet vagy mi a szar:S
  • Gabe18
    #5008
    Zseniális!Eredeti játék,on-line az 56. szint,most az előbb ki akarok lépni a játékból,gép újraindul...,megnézem,az összes megnyitott szint lenullázódott...
  • Davidsned
    #5007
    Húzd ki a netet és úgy lépjél be először!
  • TBALINT19
    #5006
    Hy, az lenne a kérdésem hogy a játek belép csak a new gamre kattintva nem történik semmi? Valaki tud segíteni? THX
  • Mumtaz
    #5005
    Nekem vissza sem lép. Bejön a betöltő(?) kép és odafagy, aztán rá 2-3 mp-re a zene is elhallgat. Van, hogy taszkot még lehet váltani, de néha csak a meleg reszet segít. :-(
  • Gaso #5004
    Helló!

    Nekem lenne egy olyan gondom a játékkal, hogy baromi sokat tölt... mikor már szét kontrolaltdeleztem az életét a gépnek, egyszer csak betölt... de a fekete képernyős küldetést még nemtudtam átvinni.... Géppel nincs gond, minimum felett van bőven. Játék hiba ez? Vagy ha nem hogy lehet orvosolni?!
  • mikrofonhead
    #5003
    Nekem is ezt csinálja a játék.Elkezdenék játszani és mikor kiválasztom a nehézségi fokot akkor visszalép az előző képernyőre :(
  • Mumtaz
    #5002
    Sziasztok.

    Erre a nehézségi szint kiválasztása utána lefagyásra továbbra sincs használható megoldás?
    Valahol külföldi fórumon írták, hogy a rossz profil (is) okozza és leírtak egy profilhoz tartozó megoldást (ahol létre kellett hozni egy active.txt fájlt, pontosabban átírni benne a nevet, meg könyvtárat létrehozni) és visszajelzésekből kiderült, hogy pár embernél működött, de nálam nem.
    A játék ugyanúgy kifagy és néha csak restart segít. Frissítettem DirectX-et, VGA és hangkütyü drivert.

    Nincs valami újabb ötlet?
  • steve89
    #5001
    Nektek se jelentkezik be a hamachi?
  • csuszi
    #5000
    és ez mivel jobb annál, hogy csak azt a szobát és az ajtaját kell védeni?:)
  • Szabyka
    #4999
    Sziasztok!
    Ezt a játékot lehet magyarítani ugyan az a motor mint a COD4 ?
  • Tuncee
    #4998
    Van nekem is 1 jó takktikkom zombira: először kinyitod a felsőt, majd kinyitod a másikat ami levisz a varázsdobozosba. Ottmaradtok a varázsdobozosba és már csak a lépcsőt meg azt a szobát kell védeni. :))
  • Aradebil2
    #4997
    megoldódott a profilhackes dolog,olyat sikerült leszedni ami 4 csillagos lvl 65öt ad,így nem tűnik fel senkinek:)
    De azért idegesít,mert én élveztem ezt az unlockolósdit:(
  • RNadal1203
    #4996
    nem, sztem
  • Fasiszta
    #4995
    Nem lenne jó ha egyszer németekkel vagy japánokkal egy fps játék campaing
  • priluki
    #4994
    Nekünk 10. körig álltalában mindig kipörgette mind a 4-ünknek a fegyokat de még igyse vittük "csak" 25 ig,egyépként a mi taktikánk a varázsdobozos szoba védelme a felsö részt nem nyitottuk meg.Ti hogy csináljátok?
  • k9duli
    #4993
    Köszönöm!
    Pingek tényleg kép alapján nem valami fainak, de játék közben nem volt olyan érzésem hogy ilyen "rossz" lenne. Lehet már megszoktam.
    Kicsit elfáradtunk/belefáradtunk is így ugy döntöttünk lesz egy kis pihenő, várjuk esetleg más csapat hogy beerősít, hogy ujra legyen értelme harcolni jobb eredményért.
    24-25 szinten kaptunk pár szerencsés mentő bonust instant killt vagy atomot.Amivel az utolsó pillanatban összeszedtük a csapatot.
    Egyébként még annyi segítséget tudok mondani hogy nem adja az istenért sem a railt akkor érdemes meghalni direkt (tehát nem éleszted ujra) És akkor sokkal kedvezőbben pörget a varázsdoboz.
  • priluki
    #4992
    Szép! Ráadásul a pingek se a legtökéletesebbek:D megy még majd a 27 is
  • Richardix
    #4991
    mit orvosolna egy multi exe ha singlezni akarok? :S
  • szaba75
    #4990
    solikka!!!
    Az ÉDES ANYÁDDAL SZORAKOZZÁL!!!!!!!!!

    SZERINTED EZ IDE VALÓ?????????
    KÖCSÖG
  • Sugam
    #4989
    szerezz 1 masik normalis multi exét, nekem ez orvosolta
  • Richardix
    #4988
    a kérdésemre adna vki választ???
    elindítom a gammát, kezdenék új játékot de a nehézség kiválasztáésa után nem történiks emmi.. patcheltem de még mindig ez van :(
  • DarkSector
    #4987
    GRAT!!!!
  • k9duli
    #4986
    Na sikerült végre több hét játék után összehozni egy abszolút(kill és halál is a legjobb arány) rekordot:

    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20081129220718shot0001.jpg
  • balogh2254
    #4985
    csa help pls!! Multiznék csak nem megy mert akárhogy inditom mindig belép 2 mp re és exe hibázuk utána meg valami Unhandled exception caught-ot ir ki. Mi lehet a baj léccives segitsetek angyon multiznék...
  • Richardix
    #4984
    Bocs nem mint az elöttem szólónak hanem mint manacz-nak... elindítom kezdenék új kampányt de nem csináls emmit
  • Richardix
    #4983
    nekem is ugyanaz a problémám mint az elöttem szólónak :S
    Segíene vki?
  • balogh2254
    #4982
    csa help pls!! Multiznék csak nem megy mert akárhogy inditom mindig belép 2 mp re és exe hibázuk utána meg valami Unhandled exception caught-ot ir ki. Mi lehet a baj léccives segitsetek angyon multiznék...:D
  • manacz
    #4981
    sziasztok!
    azt kérdezném miért van az hogy mikor elindítom gémet
    új játékot kezdek kiválasztom a nehézségi fokozatot akk nem csinál seemit?
    ugyanott vagyok ahol választani kell fokozatot...
    kiválasztom visszarak, megint kiválasztom, megint visszarak oda...hülyétkapok... valami help esetleg volna??
    előre is köszi!
  • w77d
    #4980
    sziasztok! jó a játék multija??? én anno a COD2-vel multiztam kibaszott sokat, ha ennek is jó, holnap megveszem....
  • GHOST7
    #4979
    Tuti nem

    Menteni kell 3 napja és nem fognak csesztettni.
  • GHOST7
    #4978

    Közelebbröl
  • mNzJean
    #4977