7577
  • Nesu
    #6297
    Nem tudom felrakni a patch -t itt is hiba üzenet
    Nem tudok Profilt sem szerkeszteni a legújjabb kari driver és a BiA hh direct x van fent
  • Hassel606
    #6296
    Én már lőttem is a szerveren. Nagyon zsír!
  • voodoo98
    #6295
    Felraktad az 1.3-as patchet???
    legujabb vkártya drivert, legujabb pb-t és directx-et is?
  • Nesu
    #6294
    állítsd át 19.5 Kb/s re a gyorsítást
  • Nesu
    #6293
    egy kérdés amikor online akarok menni kidob a játék 1 hiba üzivel együtt
    "az .exe hibát észlelt ezért le áll" valaki tud segíteni ?
  • voodoo98
    #6292
    Húúú...ezek nagyon királyok, régi mohaa pályák cod5-ben. k jó!
    Mindegyik pálya fenn van a szerveren?
    Ez nagyon jó ötlet!
    Tetszik!:D
  • csuripi
    #6291
    Hali!
    A pályák innen -http://www.codutility.com/index.php?file=Download&op=categorie&cat=24-vannak. Pont ott akarom letíltani a golyószórót.
  • voodoo98
    #6290
    szerintem frissitsétek a pb-t...nekem az mindig megoldotta problémát.
  • crysis
    #6289
    Azt kérdezném,hogy játszottam a BenaBanda szerón,kb 28-as szintig elvittem és kidobott.Vmi hülyeséget ír.Hasonló a tiedhez #6284.Csak nekem a végén ott van,hogy ...Prior Kick/Ban.Akkor most bannoltak?
  • voodoo98
    #6288
    SZia,

    Tegnap bementem erre a szeróra (Csurgói puskások) és egész jó (új) pálya(k) voltak fenn, játszottam is egy kicsit, de csak próbaképpen.
    Ezek honnan vannak? Hogyan lehet pályát szerkeszteni? eléggé cod1 és mohaa feelingje volt! :DD
    Köszi!
  • csuripi
    #6287
    Custom mapokon -matmata, brecout_ hogy tudom a telepített golyószórókat letiltani?
  • osan
    #6286
    A pb-n szinte mindennek adtak alap értéket, hogy ne basztassa a sok próbálkozó "tanuló csíter" a cgf basztatást. Hát írd át 1 re és szerintem ennyi. Ha nekik kurva mind1 akkor neked mért nem? :D
  • Zs0lt1
    #6285
    nem kurvára mindegy, hogy az min van? :D
  • Zs0lt1
    #6284
    Az poén, hogy ezzel dobott ki egy szerver: :DD
  • Bandy77
    #6283
    Sziasztok!Tudna valaki segiteni?Most raktam föl a World at War játékot és betöltéskor hatalmas felbontásba kezdi betölteni a játékot majd az egész képernyő besötétedik.Mi okozza ezt a hibát?Ha egyáltalán hiba!?Válaszotokat előre is köszönöm Sziasztok!
  • Shep
    #6282
    Valaki állítsa már meg ezt az ámokfutót!
  • Neoncsoves
    #6281
    nem
  • Dave0092
    #6279
    igen.
  • Neoncsoves
    #6278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    á nem gazdag érted
  • elitehun
    #6277
    Tehát megvetted PC-re is és PS3-ra is?
  • Dave0092
    #6276
    cod4be még megoldható ez amit mondasz, de waw-ban már nem.
  • elitehun
    #6275
    ,,Nehezen kezelhető fegyverek''
    Ezt hogy érted?
  • H8r
    #6274
    Részben igazad van, de COD1, UO, 2, 4-nek megvolt a feelingje... Hangulatos mapok, (nem feltétlen realisztikus, de) kezelhető fegyverek, a lövéseket is beadta rendesen. Ehhez képest a WaW-ban: Sötétség, egyhangú, lehangoló környezet, nehezen kezelhető fegyverek, stb... Az ígéreteiket sem váltották be (sok jármű, normális szerveroldali fájlok). Persze most jöhet az a téma, hogy mennyivel jobban visszaadja hangban, látványban, környezetben a II. VH-t, de ez egy játéknál (legfőképpen COD-nál)nem feltétlen előny.
  • csuszi
    #6273
    mondjuk legyen carentan, ami eddig waw kivételével minden codban benne volt.
    nade: mindkét oldalt és közepet is lehet granyózni futóra - alliesben és németben is.
    camp bug: majdnem az összes lépcső mögül lehet lőni, de a lövészt nem lehet. bomba mögötti kerítés cod2ben és 1-ben te látsz/lőhetsz, téged nem.
    stb.
    de tényleg bármelyik mapot mondhatjátok, csak azért írtam ezt, mert már 3 codban is benne volt.
  • csuszi
    #6272
    nem kellett volna wartez-zal játszani - vag yha igen, körültekintőbben kellett volna az újat ráügyeskedni. erről már ne a fejlesztő tehessen már. amúgy meg a cod4 rangom elszállt kb 20szor. ki nem szarja le. ott az app.data-ban a profilod mentsd le oszt annyi.
    az meg egyszerűen tény, hogy minden codnál mondhatok full idegesítő bugokat, fejlesztői hibákat szépen sorban.
  • Dave0092
    #6271
    azért vannak vele problémák... Ez az egész account rendszer nem kellet volna bele, vagy ha már mégis beletettek akkor csinálták volna meg normálisan. pl.: még nem játszottam ki a waw-ot, mert a pcdome megjelenés után 2 héttel szálitotta min. ezért elkezdtem VETERANON a singlet, utolsó pályáig eljutottam, amikor hozta a postás a eredetit, probáltam beletenni, de a vége az lett hogy elszált minden mentésem. Azóta megvettem PS3-ra is, most elkezdtem vele játszani, mert ps-en legalább nincs annyi probléma mint PC-n.
  • csuszi
    #6270
    nem védem én leszarom őket. de szerintem ez egy nagyon jó játék amiket a körülmények széjjelbasztak. nem azzal vitatkozom hogy rip jutott neki, hanem hogy miért.
    de már átéltem pár cod váltást, és mindig ez ment. az előző játék szerelmese kígyót békát mond az új jövevényre, szerinted hány órát hallgattam annak idején, hogy a cod2 eg yrakás szar?:D:D a cod4-et a mai napig hallgatom a cod2-esektől. és most itt vagy te, és baszogatod a waw-ot. pedig szinte kocc ugyanaz mint a cod4 csak végre van benne rifle. ha lett volna normális pam, a linux jött volna 2 hét alatt, semmi baja nem lenne. de értem én, te nem így gondolod oszt csókolom.
  • csuszi
    #6269
    se cod2-ben se cod4-ben de cod1-ben sem öl a sniper sokszor 1 lövéssel.
    "Valamint 1-e pálya ha ilyen kezdőre granyóslövős,nem a 90%-uk!:)" - ezt nem értem. de ha arra gondolsz hogy nemilyenek a cod4 meg a cod2 pályák, akkor szívesen megmutatomneked a serveren, hogy majdnem az összes pályán lehet a majdnem spawnt hajigálni/lőni.
    a sima nemjeiddel nem vitatkozom. te úgy gondolod, én meg így. de ha megnézed a cb-ét, vagy a mirceket, akkor láthatod, hogy már a cod4 se hozta át az embereket a cod2ből, és erre még eg ylapáttal rátett a waw. évente nem bír el a cod megjelenést. a cod2 a cod1 után 2 évvel jelent meg, és kb a közösség 70%-át áthozta (persze nyafogás az mindig van), a cod4 is áthozott kb 60%ot. a waw pedig már csak úgy 30%-at. DE CSAK ez jelent meg 1 évvel az előző után. és szépen széjjel forgácsolódott a közösség. és ha akarod szarr.á mutogatom neked a bugokat cod1-től cod5-ig. mondasz egy pályát bármelyikben, és én meg írom, hogy hol vannak a jumpok, granyók kezdőre és lövésbug, meg társai.
  • Dave0092
    #6268
    bocs. rosszul irtam :) azt akartam irni, hogy szerintem a CoD4-nek valahogy letisztultabb a grafikája.
  • Lacee86
    #6267
    Ahogy mondod, annak. De az előbb mást magyaráztál. Vagy itt cseszted el. Mert a 2 hsz-od között ellentmondás van.
  • Skyline
    #6266
    Egyébként nemtudom mit védik itt páran a trey-t a Cod3 is egy rakás szar volt,örüljetek hogy nem jött pc-re...
  • Skyline
    #6265
    Azért a jelenkor fegyóinak modolhatóságát összehasonlítani azzal hogy a 2. vhb-ban mennyire modoltak (lásd acog nagyradára,célirányzékok stb) kicsit erős,nem érted mi a problem..:D

    A cod4-ben jelentősen kevesebb az ilyen bugok által kihasznált camper pozíció...Valamint 1-e pálya ha ilyen kezdőre granyóslövős,nem a 90%-uk!:)
    Warmod javította...Javította a francot,az amikor fél méterről 5-10 skuló kell egy emberbe thomsonnal,totál random sebzés van (volt hogy 2 láblövéstől elterültem stg-44től máskor ráküldtem emberre féltárat melbe és nemhaélt bele lol), sokszor a csipa nem öl 1 lövéssel (holott illene megfeküdni egy kiadós mellövéstől) addig az nem javítás, kontármunka...
    Hogy a népszerüsége azért lenne kicsi mert hamar jött? Nem....A linux miatt? Nem...Mezei egyszerüséggel az általam felsorolt gagyi okok miatt.
    Ha a cod6 hozza a cod4 szintjét és jó pályákat raknak bele,elhiheted lemossa a föld alá ennek a résznek az amúgy cod4hez képest szánalmas eladásait..:)
  • Dave0092
    #6264
    nem azt mondtam hogy a 2. vhb-ba nem csillogott a viz. De szerinted melyik játéknak van a természetesebb grafikája? Cod4? vagy Waw? egyértelmű hogy a waw-nak,
  • elitehun
    #6263
    Teljesen egyet értek
  • Lacee86
    #6262
    Jó, bocs, csak annyira viccesen hangzott nekem, h "...ezt a motort nem a 2. vhb környezetére találták ki (itt meglátszik a fények tulzott használata...CoD4-be persze szép gyönyörű hasznos" A 2. világháborúban nem csillogott annyira a víz, nem sütött annyira a nap, nem tükröződött annyira az üveg, fakóbb volt a kép?? :) Ja, hát persze, abból az időből csak fekete-fehér felvételek vannak, bocs, és az emberek is fekete-fehérek voltak meg a környezet is fakó színű volt. :D Szóval oda akarok kiLY(!!!)ukadni, h nem attól lesz 2. vgh-s feeling, mert fakó meg nem csillog annyira, legalább is sztem. Magáról a 2. vgh-s témáról meg az a véleményem, h pihentetni kéne egy jó pár évre, de tényleg, semmilyen ilyen témájú játék nem jelenne meg. És akkor 2011-2012 körül kijönne egy teljesen új ötletekkel, grafikával stb., és hatalmasat üt(het)ne.
  • Dave0092
    #6261
    mondani sok mindent lehet.
  • elitehun
    #6260
    Azt jelenti hogy a videó karid nem támogat valamit
  • JackMeadow
    #6259

    van rá valami mód h futásra birjam?
  • JackMeadow
    #6258
    INditásnál ilyen üzit kapok lehet ettel valamit kezden? esetleg kiszedni a glow effektet ha zaal van baja?
  • elitehun
    #6257
    Azt mondták hogy nem csinálnak ezután több II vh.-s játékot