7577
  • SötétBarom
    #175
    A pukkanós skulókkal lég szigorú a cucc :O
  • Dave0092
    #174
    www.callofduty.hu
    ---
  • zaki
    #173
    Aztarohadt ez nagyon durva... :DDDDD
  • VRSDM
    #172
    bocsi a dupláért de a kedvencem még lemaradt :)
    AA12-full auto shotgun :)
  • VRSDM
    #171
    ilyen fegyvereket el tudod képzelni ami még tetszene a nagyközönségnek cod címen.
    jöhetne a metal storm elven működő fegyvergarmada is.
    vagy mókás lehet a 90°ban lövő pisztoly, és gránátvető.

    ilyen apróságokkal fel lehetne ám dobni a jól megszokott modern warfare-s mai hangulatot.

    jöhetnének picike felderítőrobotok, mint a fuels of war-ban... stb.
  • Bence94
    #170
    stalkerban volt.
  • VRSDM
    #169
    grawokban volt ennek az elődje, az xm8. a hasonló forma miatt keverheted.
    (xm-8 a bf:bc ben is van)

    168-semmivel sem több mint a cod4é ...
  • Djemba
    #168
    képek alapján nagyon nagy lesz a gépigénye
  • K0CKA
    #167
    Nah így már más!
    Mintha valamelyik játékban már lett volna ez a fegyver...
  • VRSDM
    #166
    akkor elnézést. biztos nem nyomtam je jól a ctrl-c-t :D
    itte. ezaz.
  • elitehun
    #165
    milyen fegyverekkel? ez a link csak egy videót mutat a you tube-on egy real desktop-ról.
  • VRSDM
    #164
    hogy ha " jövőbeli cod " lesz, (ami csak pletyi egyenlőre)
    akkor ezekkel fegyverekkel elképzelhetőbb mint valami plazmát lövő ionágyúval . szerintem.
  • K0CKA
    #163
    Eh azt ennek miköze ide? xm.29??
  • VRSDM
    #162
    finom-finom-finom :) végre szép dzsungeleket kapunk.

    160-lehet hogy a jövőt nem robotok terén értik, hanem hogy a mai csúcstechnikát pakolják bele.
    xm.29 pl.
  • ToCsEk
    #161
    Újabb képek!
  • EnZsolt
    #160
    Na a főoldalon is ki van rakva, hogy CoD6 az jövőben játszódna? Ami szerintem is faszság, viszont ha igaz, akkor én kérek bocsánatot, bár furcsának találom, hogy azt írják örömmel fogadták, idáig csak fikázó kommenteket olvastam. Ráadásul olyan sorban menne, mint a Battlefield sorozat. (Kis eltérés, hogy most visszatérnek egy kicsit a 2. vh-s környezetbe). Mindenesetre, előbb az 5 jöjjön, aztán meglátjuk...
  • Snexi
    #159
    Alapjaiban Q3 de felismeretetlenségig átalakítva...(A Far Cry 2 is Cryengine-el megy ha úgy vesszük mivel a Dunia eninge alapjaiban a Cryengine)
  • stupido
    #158
    A cod 4 már nem Q3 motorral készült, de a cod 5 mondjuk engem sem győzött meg eddig. Hozzáteszem a cod 4 legelső videója sem volt szép, aztán mégis nagyon durva jó játékot csináltak belőle...
  • Snexi
    #157
    Már belinkeltem
  • The Protector
    #156
    Tök álat h az infinity ward vmint az activision kiadó sem lessz az E3-on.Még a helyet is visszamonták.GAmestaron a legelső hír most.olvassátok el.érdemes.
  • elitehun
    #155
    Miből gondoljátok hogy az infinity ward egyáltalán a CoD 6-ot fejleszti??? Azt egyáltalán nem mondták, hogy azt csinálják csak azt hogy a következő játékuk egy sci-fi lesz. És erre mindenki elkezdett spekulálni hogy a cod 6 egy scifi lesz. Idézet: "Jelenleg egy új sci-fi címen dolgozunk, több információt egyelőre még nem közülhetünk veletek. Lehet, hogy az idei E3-on bejelentjük, de lehetséges az is, hogy mégsem."
  • Solyom2
    #154
    Nem hinném.
  • Snexi
    #153
    Lesz az 5-ben szovjet kampány
  • Solyom2
    #152
    Amúgy a 6-ról azt rebesgetik sci-fi lesz.Az mondjuk rossz lenne mert a call of duty nem erről szól.
  • Solyom2
    #151
    Az nem lenne túl jó hogy kommunisták meg ilyenek bőrében harcolunk.Bár.......inkább nem.
  • Neoncsoves
    #150
    szvsz lehetne egy ilyen belső háborús játék... mivel Németországon belül is voltak szervezetek, akik harcoltak a náci eszmék ellen... Több véres akció is volt (példát nem tudok, de volt több is, mert hallottam róla)... akár azt is fel lehetne dolgozni de szerintem az túl "náci" lenne
  • Solyom2
    #149
    A 2 világháború miatt imádom.Amúgy sztem a grafikával semmi baj,az ellen meghalása meg már legalább nem olyoan robotikus.
  • Gerbill
    #148
    Nincs olyam, hogy de viszont:P
    Más
    A trailer nagyon hangulatos már várom. Remélem a gépigény nem lesz sokkal magasabb mint a négyé.
  • Djemba
    #147
    nekem a 4 nem tetszett, én a világháborúsokat szeretem, de viszont a 3 utólak kiadhatnák pc-re
  • Snexi
    #146
    Én a 4-et és az 5-öt hasonlítottam össze.De csupán feltételezés volt,mondjuk nem volt szebb a trailerbe se.De párdolgot biztosan felturbóznak (pl víz meg tűz mert központi szerepe lesz benne)
  • Prince of Máté
    #145
    Már mért nem lenne továbbfejlesztve a COD4-ben alkalmazott Q3 motor?
    Hasonlítsd össze a CoD2-t és a 4-et!
  • Dave0092
    #144
    azt irják a gk-n hogy azt nyilatkozták ott, hogy lehet bejelntik az E3-on ... a Cod5-et nem jelenteték be 2 hete se, rá egyböl a cod6? lehetetlenség
  • Dave0092
    #143
    fake hir... az iw scifi játékot tervez... ez nem azt jelenti hogy a cod6 ot csinálják
  • Snexi
    #142
    Call of Duty 6 - sci-fi?
  • Snexi
    #141
    Bocsánat a sok helyesírási hibáért,késő van...
  • Snexi
    #140
    Cod4 motorját használja az 5 is de egyáltalán nem turbozték a Wii és a PS2-es verzió miatt.Egyébként Activision még sokáig fogja hazsnálni ezt a cod4 (Q3) engine-t,az új James Bond gém is azzal megy.Sajnos mindegyik kiadó beáll egy engine-re (Codemaster - Neon(EGO),Ubisoft - UE3,EA - UE3)
    Egyedül az EA-t nem értem,fejlesztenek több millióért kétnagyon jó engine-t(Cryengine2,Frostbite) és nem hogy optimalizálnának hanem licenszelik az UE3-at...
  • Prince of Máté
    #139
    Nem fogják.
    Játékmenetben COD feeling lesz :)
  • ToCsEk
    #138
    ezt az új codot remélem battlefield 2 félére csinálják.. az cool lenne :)
  • Prince of Máté
    #137
    CoD2 motorja tudod mi?
    QUake 3...
    Azt turbózták fel CoD4 szintre.
    Egyébként szerintem a CoD 5 a CoD3 motorját használja, ami nem a Quake3-é
  • K0CKA
    #136
    Azzal b*sszák el sztem a játékot hogy nem csinálnak új motort...
    Nekem nem tetszett a CoD4 grafikálya sztem idelyemúlt olyan CoD2 kicsit túrbózva.Szinte ugyan oylan volt az egész mint a CoD2 a meghalás, az ellenek meghalása, az üvöltések meg a karakterek mozgása tiszta CoD2 volt szal jólenne ha CoD4-et is elfelejtenék és valami újat csinálnának dehát ugyse lesz ilyen!

    Sztem jó a világháborús game szal jöhet!