7577
  • Hellsing47
    #1416
    valahol? hol?
  • gduck
    #1415
    Én 12:30PST-t olvastam valahol, az nálunk este 8:30. Persze ha igaz a hír :D
  • Snexi
    #1414
    már jelszót kér a rendes letöltés is?gondolom akkor időközbe frissitették hogy ne csak a manager használok tudják kicsomagolni amikor eljön az ideje
  • RNadal1203
    #1413
    a beta keyröl nemigaz sorry egész nap nem voltam csak reggel úgyhogy sry még1szer, a key kell majd a jelszóhoz ugye???
  • utgyuru
    #1412
    jóreggelt, szted miről ugattunk ennyi ideig? :D
  • ProGabe #1411
    lejött

    kitömörítésnél jelszót kér a rohatt :\
  • BIZ0906
    #1410
    THX :)
  • Zs0lt1
    #1409
    ha belépsz a fileplanetre. rákattolsz a cod5bétára és a bal alsó sarokban van h click here to login. odaklikkelsz megadod a mailcimed + jelszavad és belépsz.
  • urobee
    #1408
    Dejó, mikor valamit egyszerre küldök el valakivel
  • urobee
    #1407
    Idéznék a totalcod.hu-ról (Alcohol írta):
    Fileplanetes letöltéshez segítség:
    1. a főoldalon a login-ra nyomva lehet regisztrálni, majd belépni
    2. bal oldalt a kék részben keresd meg a download managert, töltsd le és telepítsd
    3. http://www.fileplanet.com/193625/190000/fileinfo/Call-of-Duty:-World-at-War-Beta-Client - itt nyomj a download gombra és válassz egy tetszőleges ingyenes szervert a kék oldalról. Hozzánk az east van a legközelebb, azok lehetnek a leggyorsabbak. Innentől automatikusan kivárja a sort és elkezdi letölteni, majd ha lejött hagyd futni hogy feloldhassa a titkosítást ha indul a beta ma este/holnap reggel.
    HA NEM A DOWNLOAD MANAGERREL TÖLTÖD NEM FOGOD TUDNI ELINDÍTANI A FILET.
    Aki nem akar ilyeneket telepítgetni várjon estig, fent lesz sok oldalon amint kijött, itt is feltehetően.


    Kulcsot úgytudsz szerezni, ha regisztrálsz a callofduty.com-on
  • Waczkor
    #1406
    Először is leszeditek a Fileplanetes Download Managert.
    FilePlanet Download Manager

    Majd a rámentek erre és az a progi leszedi nektek miután lejárt a várakozási idő.
    Call of Duty World at War Beta
  • BIZ0906
    #1405
    Én is ezen vagyok kiakadva :S
  • kakaoskalacs
    #1404
    Kulcsot honnan kell kérni,? :D Üdv
  • domez128
    #1403
    Hogy a túróba tudom leszedni ? Belépek a fileplanetre , már reggelve vagyok , azt mondja töltsd le innen Aztán menj a CallofDutty oldalára reggelj ée igényelj kulcsot. De mikor kattintok az ikonra bejön egy másik oldal és ott csak mint fizetős léphetsz tovább . Nem értem ! Ha valaki szedi kérem segítsen ..!!!!!

  • Snexi
    #1402
    miért hiába?ha most leszedi amint lesz kulcsa már tolhajta is
  • BIZ0906
    #1401
    Ht ja azért thx
  • Zs0lt1
    #1400
    fileplanet.com
    de hiába szeded le ha nincs hozzá kulcsod.
  • utgyuru
    #1399
    köszönöm
  • BIZ0906
    #1398
    Honnan tom leszdni?
  • Snexi
    #1397
    amikor már nincs lockolva akkor tedd át a másik gépre
  • utgyuru
    #1396
    most jut eszembe egy komoly bajom.
    letöltöttem a betat a download managerrel, és most úgy áll a dolog, hogy 'waiting for key unlock'. A baj az, h nem ezen a gépen fogom telepíteni, hanem egy másikon. Ha másik gépre átteszem a letöltött fájl, működni fog ott is az unlock meg a többi dolog, vagy töltsem le másik gépen újra?
  • bujcsik555
    #1395
    ha inditasz szerot egy helyet nekem lefoglalhatsz:D
  • Spirit
    #1394
    Szerintem ide ezres nagyrágrendnyi szerver kellene. Szerinted lesz annyi? És magyarban? Asszem privát szerverekre leszünk kárhoztatva pár napig ha jó pinget akarunk...
  • utgyuru
    #1393
    hát szerintem ők is gondoltak erre. na meg a te otthoni szeródat is belekalkulálták, azért mertek ilyen keveset indítani
  • Snexi
    #1392
    jól tudom hogy ebből indultál ki,de a game monitoron közel sincs fönn az összes szerver
  • Spirit
    #1391
    A game-monitor 9 szervert mutat, ebből 6db van amcsiban, ebből indultam ki :)
  • Snexi
    #1390
    biztos hogy az összs hozzá van adva a lisához?hogy lenne már 3 szerver?
  • Spirit
    #1389
    3 európai szervük van online..tök jó, hány tízezren akrnak ma este szerintetek bemenni rá?:) Asszem készítem a netemet estére, 10-12 főt elbírok 40-es pinggel. Jó kis itthoni dedikált szeró, nincs is annál jobb :)
  • Dave0092
    #1388
    ajjh... ha letöltöd fileplanetről.... és lesz kulcs, akkor máris telepitheted... de amint lesz kulcs csak utána kerül fel máshova a béta. ...
  • Solyom2
    #1387
    Mert akkor legalább rögtön telepítem és kipróbálom.
  • Snexi
    #1386
    és az mé jobb?
  • Solyom2
    #1385
    Tudom.De mivel még úgy sincs kulcs, inkább majd akkor töltöm le ha telepíteni is tudom.
  • Dave0092
    #1384
    hát ma sehonnan nem fogjátok letölteni! fileplanetről aki akarja letölti
  • Solyom2
    #1383
    Na akkor várom már a reggelt.
  • Snexi
    #1382
    este lesz kulcs osztás (ami nekünk reggel)
    egyébként a fileplanet-es kliensel semmi baj,csak unlockolva van ezért manager-el kell leszedni
  • Solyom2
    #1381
    Én is.Nem fogok a letöltéssel tökölni.Majd letöltöm máshonnan.A megjelenés napján úgy is az összes oldalon fenn lesz.
  • SpeedXHUN
    #1380
    Sztem is,holnap már játszunk:D
    de a fileplanetet hagyom pár óra és máshol is fennt lesz.
  • Solyom2
    #1379
    Szerintem hamarosan jön a béta.Ha felkerült az internetre gyorsan kiadják.
  • Snexi
    #1378
    és ez a link hogy jön ide?
  • berlinboy6329
    #1377
    Nem tom volt e már linkelve ,de azért bemásolom...

    Well to keep in the spirit of things, I’ve just gone ahead and created a video for you all ;). Enjoy!

    Code: Select all
    http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=6cdc18bc420499cb6876c7c46966b538


    What does the PC BETA include?

    3 Maps: Castle, Makin, and Roundhouse (yes, map hole fixed). All gametypes will be available, and your level cap will be set to 40.

    And of course, in case you missed the memo, there will be a fleet of Day-1 servers provided by GameServers.com to ensure you find a lag-free server right out of the gate.

    I see players in servers!!!

    That's us testing. We've been testing all the day-1 servers, and preparing this thing for the launch. If you saw anybody in servers over the past few days, or tonight, that's us =). The good news is, all systems are go, and I can't wait to tear it up with you guys tomorrow!!!

    How will this all go down?

    The minute the BETA launches, an e-mail will be sent out to every registered user on CallOfDuty.com, informing them of the launch. You will simply need to go to your Account / Profile tab of your account and your code will be right there (not just yet, when the thing goes live). You’ll also see a nice big announcement here, and some PC BETA forums will be created.

    The Account / Profile page will also have a mirror listing of all known mirrors where you can download the file. The file you download will require a key upon installation, which is where you’ll enter the code you find in your profile.

    But my FilePlanet download has started, what does this mean?

    Nothing. It means that if you are a paid subscriber, they are allowing you to pre-load the file (it's rather large). You will not be able to play without a key, and probably won't even be able to install it until they unlock the file. So please don't get your hopes up thinking you'll be playing tonight, because you wont :(.

    Stay tuned!

    Regards,
    -JD