7577
  • Cat 02 #3576
    4 en több a zombi is...
  • Morfi
    #3575
    Kicsit lejebb olvasol sokan ajálnkoznak. Ha te vagy a szerver akkor érdemes 1 megabites feltöltéssel rendelkezned.
  • BariHUN
    #3574
    vki help! nem tok felmenni online mert nem fogadja el a serialt! és igy nemtok coop-ozni se
  • theodor
    #3573
    Hamachi-t ismerem. szoktak lenni ilyen COOP war-ok? mármint hamachin keresztül?
  • Morfi
    #3572
    Lan-ban. És ezt vagy switch/router vagy egyéb topológiával vagy interneten keresztül hamachival.
  • theodor
    #3571
    A COOP az az, amikor együtt viszitek a játékot
    És, hogy lehet azt megoldani?
  • Morfi
    #3570
    Én pl a Sacred2-t vettem meg, gondoltam hogy azzal nem az lesz mint a warez résszel, hogy exe hibával kilép. A hibát elhagyta, de még nincs az optimalizálva így van mikor 10 percenként kidob az asztalra. Szerintem elég lutri.
  • SkylineGTR
    #3569
    máséra feltudtam már, de az ővére nem megy
  • SkylineGTR
    #3568
    ha azt a this longer szöveget írja ki, ha felakarok menni haver szerójára, olyankor mi van?
  • Firerock
    #3567
    most ezt magyarul ha lehetne
    köszönöm:D
  • LayerSlayer
    #3566
    valaki aki ért hamachi-n szerver-t késziteni az irjon rám priv be léccives vagy vegyen fel msn-re: [email protected]
  • BariHUN
    #3565
    lejjeb megtalálod Neoncsoves!

    hogyan tudok a játékhoz csatlakozni? mert nem fogadja el az onlinehoz a serialomat, letöltöttem azt a szerver lofaszt bemásoltam de onnantol kezdve nem tom mit kell csinálni
  • Neoncsoves
    #3564
    mi a hamachi szoba neve?:) meg jelszava?
  • BariHUN
    #3563
    help! nem tok online menni mert ha kiirja hogy cisnáljak egy online profilt, beírok egy nevet, és rámeek h yes, akkor megint kiirja hogy irjak be egy nevet. összevissza van. amúgy nekem is DX hiba miatt szarakodik a single, pedig frissitettem.
  • gagax
    #3562
    Zombi modot hol tom beállítani?:)
  • mama 2
    #3561
    Valaki csináljon már egy zombi szervert, mert elvileg most van, de nem látom, szóval nincs... PLS!
  • chadi
    #3560
    Sziasztok!


    Nálam nem megy a játék directx stb hiba miatt.Nem is ez a lényeg hanem az , hogy ha megveszem eredetiben akkor ugyanúgy megmaradnak ezek a hibák, vagy ez csak a törés miatt vannak?
    Mert ha akkor sem fog menni akkor nem érdemes rá költenem.De ha akkor jó lesz akkor elgondolkodom.

    Vélemény?y
  • BiG G
    #3559
    tehát gyakorlatilag az amit kiadtak 1.0 néven egy fikarcnyival sem volt jobb mint a béta (ahogy ez várható is volt), az 1.1-ben javították az ott megismert hibákat. mert hogy nem 4 nap alatt jöttek rá ezekre és hogy nem ennyi idő alatt javították őket az is fix :)
  • Drephis
    #3558
    * Mods are now enabled in Co-op, Single Player, and Multiplayer.
    * Players will now be notified when a new patch is available.
    * Improvements for SLI support.
    * G_Spawn: no free entities crash has been fixed.
    * Server no longer runs out of script variables.
    * License key is no longer required to run a Dedicated Server.
    * A Dedicated Server can now be started from the Command Line via Remote Desktop Connection.
    * Various fixes in Server Browser.
    * Players will no longer see multiple friend invites from the same friends.
    * When a player calls in a recon plane in a Hardcore match, the HUD will properly appear.
    * Clan Tags will now display in game where appropriate.
    * Map holes fixed
    * Spawn improvements and weapon balancing
  • Firerock
    #3557
    szevasztok
    leírná valaki hogy mit javít ez az új patch?
  • gagax
    #3556
    Hali!!!!!

    Zombis szervert merre találok??


    Előre is köszi
  • iceQ
    #3555
    Co-op modot toljuk vagy zombit(inkább ezt) vagy mission-t hamachin!
    Ha van valakainek kedve jönni akkor várjuk szeretettel!

    Szoba név:Call of Duty- WaW
    pw:12345
  • mama 2
    #3554
    Így a játékba a co-op-host lan-nal is sgmama2 lett... Most már gondolom így jó. Nem?
  • csuszi
    #3553

    3-an. 4-en szerintem megcsináljuk a 24-et:)
  • mama 2
    #3552
    most már van. De mivel a mama2-t nem engedte, ezért lett:sgmama2
    Jelszó:1
  • Miskolc88
    #3551
    ilyen nincs a hamachin!
  • mama 2
    #3550
    Jőjjön már valaki!!! mama2 a szerver név, zombis mód!
  • grebber
    #3549
    A játék elején offline profilt gépit válaszoztam.Hol tudom ezt a nevet megváltoztatni??Mert coopban nem akarom hogy ez legyen.
  • BariHUN
    #3548
    csá all! vki segítene? egy csomó küldetést nem tölt be, directx hibára hivatkozva, vagy csak egyszerűen lefagy. (reloaded verzióm van) kipróbáltam már 2 cracket is hátha az a gond de ugyse jó.
  • grebber
    #3547
    Jó ez a zombis coop nagyon.Csak az a gáz hogy sokszor kiirja Connection interruped meg exe hibát észlelt és leállt meg ilyen apróságok.
  • mama 2
    #3546
    Aki akar zombit gyilkolni az jöjjön most! mama2 a szerver név!
  • V43 1105
    #3545
    Haggyukmár :CCC flame off.. előre is htx:D
  • butcher20
    #3544
    Sziasztok!!!azt szeretném kérdezni hogy ha nekem ment a COD4 akkor menni fog a world at war is?? válaszotokat előre is köszönöm:)
  • chadi
    #3543
    Sziasztok!


    Nálam nem megy a játék directx stb hiba miatt.Nem is ez a lényeg hanem az , hogy ha megveszem eredetiben akkor ugyanúgy megmaradnak ezek a hibák, vagy ez csak a törés miatt vannak?
    Mert ha akkor sem fog menni akkor nem érdemes rá költenem.De ha akkor jó lesz akkor elgondolkodom.

    Vélemény?
  • grebber
    #3542
    Nem én csinálom a szervert hanem haver de most én se látom a szervert:(
    11-esnél meghaltunk azt onnan nagy kuss :(
  • mama 2
    #3541
    Nekem megszakadt az egész, aztán nem láttam a szerót:(. MSN-ed micsoda? Jöhet privibe, köszi!
  • mama 2
    #3540
    nincs. Mi az az aláírás?
    "Mama2, vald be hogy nem áll fel a fütyi, mert már akkora a hasad ..:( "
    Te hülye vagy? Nem az számít hogy mekkora a has... Az 500 kilós embernek is feláll, más kérdés hogy a háj azt már benőtte. De az enyémet még nem-.-".
  • Bubsy
    #3539
    nem tudom melyik topikba illene, de valami nincs rendben a hanggal nálam. szépen fut a game, minden oké, csak folyamatosan sistereg a hangfal. de csak a cod waw-nál. nincs valakinek valami 5lete?
  • grebber
    #3538
    Na most toltunk kicsit 4-en de csak 11-es ig jutottunk :(
  • V43 1105
    #3537
    Van mikrofonod?