7577
  • HUN BECSEHELY
    #7563
    Steam: Battlefield Bad Company 2 + Vietnam? Ez is nagy kedvencem. Próbáld ki,ha nincs meg még :-)
  • pauly
    #7564
    A Bad Company 2 single részét végigvittem,az nem volt rossz,lehet kipróbálom majd multiba,köszi :) Bár inkább 1. vagy 2. vh-s játékot keresek.
    Most ezen a két játékon gondolkozom hogy ki kéne próbálni:
    Rising Storm
    Verdun
  • malystryx3
    #7565
    VAN MEGOLDÁS!!!
    Sziasztok! Én anno eredetiben megvettem ezt a játékot, és mondhatom számomra a legjobb multis fps, de a legjobb CoD is egyben. 1-2 éve újra próbáltam elővenni, de a PB (punkbuster) kidobott, és használhatatlan lett a játék. Csalódott voltam, de most újra elkezdtem ez ügyben keresgetni a neten, és találtam megoldást, most már nem dob ki a PB miatt, és simán játszok, vannak is szerverek, sok játékossal, úgyhogy visszatért a feeling :)
    Ezzel működik :)
    Egy nagyon picit kell csak lejjebb tekerni, és az első hsz-ben ott a lényeg, linkekkel, stb. Remélem segíthettem, és gyertek játszani :)

    M.
  • RoboKutya78
    #7566
    Igen sajnos próbálták tönkre tenni az első kiadásokat az mw vel bezárólag. Ugye eltették láb alól a szerverkiszolgáló portálokat majd a pb-n volt a sor Ezek szerint mi a felhasználók nyerünk, nekik nem sikerült elvenni a játékkedvet ezektől a jó példányoktól:)
    Én már a mostaniakra rá se nézek mind szar tömeggyártásra specializálódott dlc vadász szartrágyák már elnézést a kemény kifejezésért:) de én ezt érzem ezekkel a mostani codokkal kapcsolatban nem hiába mi medal of honoron nőttünk fel annó:) nekünk az a JÁTÉK!

  • simonl #7567
    Olvastam a hozzászólásodat, megnéztem pár youtube videót, kedvet kaptam a játékhoz. Könnyeket csalt a szemembe......
    Meg is vettem steam -en a COD WWII Packot.
    Köszönöm az élményt
  • malystryx3
    #7568
    Na igen, már a modern warfare sem tetszett, pedig az ez előtt készült el. De ebben mégis érzek valamit ami megfogott és még mindig tart. Imádom a bolt action only szerókat, azzel kell igazán megtanulni célozni. Mindenki gépfegyverrel végigkaszálja a látóterét és annyi. Kiscsirkék... Marha nagy tudás kell hozzá, ebben legalább a 2 lövés között eltelik 1-2 mp, és azért kell sasszézni :)
    Az új cod-okat meg megnéztem yt-on, annyi elég is volt :) 1 forintot sem adnék értük. Mondjuk az advanced warfare az jó volt. De az meg nem megy a gépemen :)
    Remélem a lentebb leírt megoldás szerint megy a játék Nektek is.
    @Simonl, én is simán megvenném még most is. :)

    Ma találkoztam aimbotos gyökerekkel, Castle pálya (japán) srác áll a homokzsákok mögött, és azt látom miközben lő folyamatosan, 3 célpontot lő egyszerre, villámgyorsan váltogatva, de halálpontosan célzott. 10 évesek hadd élvezkedjenek... :)
  • RoboKutya78
    #7569
    Aimbot:) De jó a cod2 volt az első amin kipróbáltam mi fán is terem igaz saját szeróval toltuk adminként szívattam egy kicsit a társakat:)aztán bevallottam nekik a turpisságot úgy csináltam a dolgot hogy ne legyen feltűnő nekik csak amikor már x edik alkalommal próbáltak elkapni akkor kezdtem gyanus lenni nekik persze mindezt több éves netes barátság mellett játszottam el velük:)Aztán már mi szívattuk a program segítségével a csíter gyanús emberkéket:) keletkezett pár érdekes fotó a szerverünkön a pb által :)
    Vedd lejjebb a hangot meg nyisd nagyra a szemed mert kicsikre sikerültek a képek sajnos a videóban a zene meg nem igen passzol rá:)

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.09. 23:35:07
  • malystryx3
    #7570
    Ez sem rossz, de amit én láttam, (hála a kill cam-nek) hogy elkezdett a gyerek lőni, 3 célpont volt látható, és egymást követve ugrált a srác fegyvere a célpontokon. Ilyet még nem is láttam, meg egyébként se semmilyen aimbot-ot :) Soha nem is érdekelt.. Szánalmas dolognak tartom. Amikor én is felmentem először a bolt action szeróra (az iBG-nek volt egy kiváló szervere), mondhatom 1-2 killem volt, mindig mellélőttem, aztán néhány hét alatt megtanultam célozni, és ugye ellestem pár mozdulatot ami hasznos volt. Ott nem volt gránát, arty és kutya sem. Azt azonnal bannolták. Csak kés és bolt action fegyó. Távcső sem volt engedélyezve persze :) A vége fele már nyertem meccseket is, szóval megéri szenvedni az elején. :)
  • RoboKutya78
    #7571
    Ez igazából nem is aimbot volt ez csak annyit csinált hogy láthatóvá tette az ellent a fő monitoron sziluettként ennyi egy profinak bőven elég Az már tényleg kőbunkó akinek a fegyvert is a célra kell tolni hogy lelőhessen nem is tudom minek játszik az ilyen majom.
  • priluki
    #7572
    Sziasztok én is elővettem ujra a játékot .. a gond ,hogy nem tudok online profilt csinálni.. hogy oldahatom ezt meg?! .. eredeti a játékom a lemez sajnos már sérült, le kellett töltenem de az eredeti koddal telepitettem fel. Tud valaki segíteni?
  • lepike
    #7573
    Tudtommal, ha ujratelepíted a játékot akkor csak be kell jelentkezned az eredeti profiloddal. Nekem is így volt.
  • priluki
    #7574
    Hát nekem nem megy.. :( nincs online profilom és nem is tudok csinálni,azóta új win is került fel szóval a regetidből eltünt az akkori profil.. nem értem
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2017.03.16. 21:10:17
  • MORO1967
    #7575
    Sziasztok tudom hogy régi játék csak nosztalgiából elkezdtem ujból játszani vele,de a végén mikor a japán kastélyt meg kell semmisiteni légitámadást kell kérni elöveszem a telefont de nem tudom hogy kell légitámadást kérni mejik az a gomb?????
    nyomom az f-et nem csinál semmit nyomom a bal egeret szintén semmi????
  • Baker1
    #7576
    Ha jól emlékszem, akkor 6-os gomb+bal egérgomb!
  • foxxi
    #7577
    Tudom hogy nem ez a topicja, de hátha.

    Egyik mecsről a másikra. Szerintetek hogy oldjam meg? ( minden eredeti, nem mentem hackelt szerverre ). Egy bajon van hogy a Creat Class nem működik. Összerakom a cuccokat, majd minden visszaáll defaultra és kész. Integritás ellenőrzés stb már megvolt. ( Ja és a Prestige-t is buktam - ami a legkevesebb lenne).

    Köszi