7577
  • miskum
    #7443
    Cooperative módban a játék közben kidob a következő üzenettel:
    Error
    There are not enough players to continue the game

    Mitől lehet ez? Tudja valaki?
  • Lunki88
    #7444
    Nincs elég játékos hogy folytatódhasson a játék. Ezen mi a meglepő? Coopot egyedül nem játszhatsz.
  • Wreck86
    #7445
    Nos, úgy néz ki egy újratelepítés megoldotta a problémát, tökéletesen működik. Elsőre lehet sikerült jó beállítást találnom grafikailag, mert szép és nem akad.
  • miskum
    #7446
    Két géppel játszanánk, nem ma kezdtem.
  • miskum
    #7447
    A gamecopyworld-on levő több száz file szerintem teljes káosz, valaki leírhatná, hogy kell -e valami ezek közül a cooperative játékhoz, mert engem kidobál, lanfix van fent, alapjátékkal, meg a hamachi, köszi!
  • Wreck86
    #7448
    Vedd meg!:D
  • Wreck86
    #7449
    A Zombie modhoz patch kell, vagy alapból benne van?
  • Bugi Misi
    #7450
    alapból 1 Zombi mapot kapsz ha fel patcheled 1.7-ig +3 mapot kapsz és még letölthető custom mapok is vannak
  • Bugi Misi
    #7451
    én Tunglet használok(lanba Zombizni)
  • Wreck86
    #7452
    Ok! Megtaláltam az alap mapot.:) köszi
  • Bugi Misi
    #7453
  • miskum
    #7454
    "This game session is no longer available" üzenet van, amikor cooperative módban próbálok csatlakozni LAN-ban. 1.7 patch+lanfix+hamachi 1.0.3.0 fent van. Mi lehet a baj?
  • Wreck86
    #7455
    Az hogy nem eredeti?
  • Bugi Misi
    #7456
    ne hamanchit probáld
  • Gurbehud
    #7457
    Sziasztok. 1 kérdésem lenne csak hátha tudtok válaszolni... úgy másfél éve tudtam törtel játszani online.... viszont most feltelepítettem a játékot,aztán 1.1 től 1.7 ig feltettem midnen pecst de semmi.Létezik hogy már nem lehet törel online játszani?
  • Bugi Misi
    #7458
    lehet játszani
    Privat szerver patch 1.7 leszedted?
  • Wreck86
    #7459
    Egy kérdés, ha már patch a téma. Sorban kell felrakni, vagy elég a legutolsót?
  • Bugi Misi
    #7460
    sorban kell 1.1 , 1.2 , 1.3 , 1.4 , 1.5 , 1.6 , 1.7
  • Wreck86
    #7461
    köszi!
  • Wreck86
    #7462
    Kérdés a single részhez: amikor repülővel lövik szét az utánpótlást hozó japán hajókat, majd utána segítenek a bajbajutott flottán és leszáll a repülő a vízre, ott mennyi embert lehet behúzni a hajóba, mert nekem 3 sikerült, de nem voltak nagyon megelégedve.
  • miskum
    #7463
    Zombi módban hogy lehet megölni a kutyákat? Gyorsan meghalok.
  • Bugi Misi
    #7464
    lőjed őket
  • landor00
    #7465
    Sziasztok! Hogy lehet prestige mode-t csinálni 31-es stintűen? Mert láttam már 28-asoknál is hogy nem a megszokott rangjuk van, de nem nagyon értem.
  • Bugi Misi
    #7466
    ha eléred a maximális rangot (65) akkor léphetsz Prestige-t és az azzal jár hogy előröl kezded az egészet le nullázódnak a fegyverek a rangod stb de több Classod lesz
    és ezért látod a kisebb rangúakat mert Prestige csinálnak
    én nem játszok mostanában de 2 Prestige lvl 58 vagyok
  • Bugi Misi
    #7467
    Evvel dob ki mikor Singlebe akarok Zombizni

  • simonl #7468
    Helyesen : Ezzel
    Nem kellene inkább tanulni még a sok játék helyett???

  • Bugi Misi
    #7469
    érdekes a helyesírás ellenőrző nem mutatott problémát csak te, és nem azt kérdeztem hogy mit írok helyesen
  • lolSL
    #7470
    mindkettő helyes te szerencsétlen trollgeci
  • zotya10002
    #7471
  • Jim Morrison
    #7472
    a helyesiras ellenorzo csak a szavakat ellenorzni, hogy jol irtad e, azt nem, hogy milyen szerepet kellene betoltenie a mondatban.

    am nezd meg a consolt, mi a reszletes hiba.
  • Bugi Misi
    #7473
    nem tudom mit kéne látnom nemértek hozzá
    de ha valaki tudja akkor itt van 2 képkép 1
    kép 2
  • RYO21
    #7474
    A coop camping ugyanaz mint a singleplayeré?
  • V Carter
    #7475
    Sziasztok!

    Szeretnék zombizni pár új pályán, de nem tudom hova kell másolni őket, hogy lássa a game. Tudnátok segíteni. Előre is köszi!
  • miskum
    #7476
    (XP)C:\Documents and Settings\YOUR_PROFILE\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\mods\
    (vista)C:\Users\YOUR_PROFILE\AppData\Local\Activision\CoDWaW\mods\

    singlében: mods launch majd, konzol 0-val és indítás
    /map mapnév
    coopban: mods launch mindenki
  • koppi2
    #7477
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D

    Hidd el olcsó és megéri !!

    www.fullgamehosting.com
  • CzBeno90
    #7478
    Sziasztok! Van egy kis problémám. MEgvettem a WAW-ot eredetiben, fel pacheltem, játszanék vele és mindig kidob a Punkbuster ezzel az üzenettel:
    Restriction : Unkwon Windows API Function 131136. Miért van ez? Segítsetek!
  • cola
    #7479
    Sziasztok!
    Feltettem a codwaw-ot fel patcheltem de nem tudok vele neten játszani mert kidob a menübe és állandóan az online profillal jön valaki ötlet?
  • RoboKutya78
    #7480
    akkor csinálj egy profilt
  • CzBeno90
    #7481
    Na, senki semmit?
  • cola
    #7482
    próbáld meg frissíteni a pb-t!