7577
  • Rolka7
    #7163
    Kösz!!!!!
  • kBagyula #7164
    Mi a bajod a coop-al? Router mögül hostolnád a játékot?

    Nyiss portokat: 80, 443, 28960, 3478, 3479, 5223, 3074, 3075
    úgy menni fog.
  • priluki
    #7165
    Sziasztok.. létezik olyan progi hogy verzio válto? Mert látom mindenféle serverek vannak... amugy melyik a legujabb patch?
  • kBagyula #7166
    1.7
  • zotya10002
    #7167
    1.7 innen
  • Prince23
    #7168
    Sziasztok.
    Megvettem a cod 5-öt és lenne egy kis gondom
    Fel van patchelve 1.7-ig a gamma. Multi megy simán, de a coop nem akar betölteni.
    megy a betöltőképernyő, de a nevek (4) mellett ott a LOADING felirat, nem enged be online ingame.
    online profilom okés am.
  • Prince23
    #7169
    Most meg eltünt az online profilom...mi folyik itt kérem szépen??
    pls help
  • priluki
    #7170
    Köszi:) És Verzioválto progi az nincs? Mert 1.6 ba voltam eddig és ott is van vagy 800 szero!
  • DarkSector
    #7171
    de ugy hijják, pc-s nyelven hogy "patch"
  • zotya10002
    #7172
    Sziasztok!!Vannak új zombis mapok.Azokat hova másoljam pontosan hogy működjenek??
  • priluki
    #7173
    Omg ember.. én egész másrol beszélek.. ha egyszer ha felrakom az 1.7 et nemtudom visszapatchelni,nem?! Anno volt olyan amivel tudtam váltani..
  • DarkSector
    #7174
    jah sorry
    ezesetben tudtommal igen, modern warfare-nl lehet iet.
    fogd a régi patchet, és tedd fel...és akkor vissza kellene állnia arra.
    miért neked 1.7 nem megy már?
  • mcfingatlak
    #7175
    Sziasztok a sp-ben van egy pálya azt hiszem Eviction a neve(oroszokkal kell menni Berlinben) aminél betölti a pályát de utánna lefagy és kilép a windowsba vagy nekem kell újra indítanom!! Ja és a pályák előtti videók alatt akadozik a hang is..:S Segítsetek plz!
  • priluki
    #7176
    :) Neem minden jo,csak 1.6 ban is láttam vagy 700 szervert,és gondoltam ha van válto tudok azokon is játszani:) Most vettem csak meg a játékot és mondták hogy elég kevés a server meg nemsokan játtszanak vele,de azért mindig tudtam szerencsére:)
  • priluki
    #7177
    Olyan kérdésem lenne hogy áttudom irni a multi nevem?? Mert nem tudom hol kell és nem akarok uj profilt kezdeni:)
  • Sarapetike
    #7178
    a neved megegyezik a profil névvel csinálj egy uj profilt és abba mentsd át a rangod azt kész
  • priluki
    #7179
    Oh.. Kösz Azthittem van egyszerüb modja is .. de végülis igyis jo:)
  • mcfingatlak
    #7180
    Segítsetek!! HELP PLEASE!!
  • priluki
    #7181
    Elájulok mennyire szánalmasak páran.. Felmegyek játszani. HQ a kedvencem de alig van néhány szerver. Van egy ahol magyarok vannak vagyis magyaroké.. kibannolnak mert ö szerintük csalok.. no comment!
    A csalás abban merül ki hogy jobb vagyok náluk.. Ez ugylátszik már csalásnak számít! Lehet hagynom kelett volna magam megölni had örüljenek a lúzerek
  • mcfingatlak
    #7182
    Segítsetek kérlek mert nem vágom hogy miért lehet ez?
  • Dzsezi
    #7183
    Bocs az OFF-ért!

    A VMT-G@ming felhívása!

    Bővebb,info...
  • mcfingatlak
    #7184
    Amit az előbb leírtam, hogy a pályák előtti videók alatt, 1x elmegy a hang 1x visszajön, mit lehet csinálni?? Meg van a singleplayerben 1 pálya az Eviction ott meg lefagy a játék...
  • mcfingatlak
    #7185
    Segítsetek légyszi naon fontos lenne!
  • kBagyula #7186
    ?
  • KM
    #7187
    Szorulása van...
  • JackMeadow
    #7188
    breaking point
  • JackMeadow
    #7189
    szal a breaking point kuldi végén nem történik lófasz, lehivtam az airstriket minden házra, nincs hátra objectiv se csak sétálgatok modály nélkül teendő?
  • kBagyula #7190
    Eltévedtél?
  • Kongy
    #7191
    Hi! Nálam nem működik a cod5. ha a new gamere megyek nem csinál semmit egyszerűen visszadob a menübe. Mit csináljak? (azon kivül, hogy vegyem meg eredetiben...)
  • Vityuska
    #7192
    Hi.

    Miért nem tudok online profilt létra hozni? A játék warezról van, de a CD kulcs az eredeti. Valaki pls help.
  • balcsi70
    #7193
    Sziasztok. Fölnyomtam a játékot nyomtam egy Single player-t el is indult de nagyon szaggat(nem is az hogy szaggat hanem le van lassulva.) szerintetek kevés a gép neki?

    Intel 1.66 GHz Dual Core 2Gb-Ram,NVidia Ge Force Go 7400 as. Vagy mi a csuda van? Próbáltam már állítani a Graphic -szon játékon belül állítottam 800x600 an följebb de ott már csak a hang jött be :)
    Szerintetek? Köszi az infót.
  • kBagyula #7194
    ...hát vedd meg eredetiben, vagy klatty IDE.
  • haaszkrissz
    #7195
    Szia! Nálam is ez van, kevés a gép hozzá. De a multi tökéletesen működik.
  • kerekded
    #7196
    sziasztok! azt szeretném kérdezni h amikor csinálok co opban nazi zombi szervert(eredeti) neten miért nem tud senki connectálni, belépni, mi lehet a hiba mit kell tennem? előre is köszi
  • gyikk
    #7197
    anti-aliasing!! azt ragd off-ra
    Probáld ugy!!!
  • mcfingatlak
    #7198
    Halljátok? CoD 5-höz hol van magyarítás nem találok seholsem. Van egyáltalán ehhez a részhez magyarítás?
  • gyikk
    #7199
    hamarosan lessz.
    http://www.bakeronline.hu/page.php?4
  • kerekded
    #7200
    sajnos ez az anti aliasingos dolog se jött be még mindig semmi .. egyéb ötlet??
  • gyikk
    #7201
    egy új video kártya megoldja a dolgot!
  • zotya10002
    #7202
    B.U.É.K!!!