16
Gameloft - Real Sports sorozat
  • Gerbill
    #16
    Az Open Tennisben már sikerült Set-et nyerem. Érdemes volt azt a traininget próbálgatni:)
  • báttyó02
    #15
  • kuci06
    #14
    :D
    Még ez lesz jó:
    PES 2008 mobile
    okt 23 ... várom mint állat :D
    Pes pc-re és mobilra is xD
  • báttyó02
    #13
    aztakurva,ez nagyon odaver! [SZEDI LE]
  • hunbasser
    #12
  • kuci06
    #11
    Nekem a Tennis, meg a Real Football a kedvencem ^^
    Sajnos a 3D-s nokiás verzió bugos K750i/W800-on :(
    Ezért várnom kell normális SE verzióra :/
    Tényleg, amúgy lesz NGage 2.0-s verziója is a Real Footballnak (y)
    Arra nagyon kiváncsi vagyok :D
  • Gerbill
    #10
    Amúgy a Real játékok közül próbáltam még a Rugby-t, meg (bár a neve nem real hanem Open, de ugyan az a típus) a Teniszt. A Rugby nem tetszett, a tenisz meg jó, szépen ki van dolgozva, jók az animációk, de az istenért sem tudok pontot szerezni, mindig visszaadja a labdát az ellenfél.
  • Gerbill
    #9
    Vagyis a 176x208-as verziót töltöttem le, mégis teljes képernyőn fut(ami 176x220)
  • Gerbill
    #8
    Nem, 176x220. K610i-m van, egy kicsit lassú, meg nem mindig reagál a passz gombra,de azért már Máltát megvertem 1:0-ra. A 2007-ben még 4:0 volt a minimum, ez egy kicsit már nehezebb:)
  • kuci06
    #7
    csak a nokiás nem perfekt Sony Ericssonon :(
    240*320-ban tolod?
  • Gerbill
    #6
    Én a SonyEricssonomon játszok a nokiás verzióval:) Mert SE-re még csak 2D-s Francia nyelvű van.
  • kuci06
    #5
    nokiára már kinnt van ;)
  • Gerbill
    #4
    Nálam is, de jobb klikk kép megjelenítése és akkor normál méretben látod. Nem tudom miért van.
  • Pepsi Twist
    #3
    EZIGEN!!!! ez csak nálam megy össze akkorára hogy nem is látom?
  • Gerbill
    #2
  • Gerbill
    #1
    Az egyik legnagyobb mobil játék stúdió igencsak minőségi sorozata. Többféle sportot is feldolgoztak, személyszerint a Real football a kedvencem, eddig a 07-el játszottam, de most megjelent a 08 ami valóban 3D-s, és a magyar válogatott is benne van, választható csapatként. Később majd akok be képeket, animációkat.