171
Meghalt Colin McRae
  • Sland
    #51
    Téged sem sajnálna senki ha megdöglenél

    RIP
  • Casillas
    #50
    ban
  • Drephis
    #49
    :( R.I.P
  • gordon 24
    #47
    Hát igazán sajnálom! Én elég rég óta figyelem őt. Kb 93 óta. Láttam amikor bajnok lett! Neki drukoltam akor is amikor a másik nagy emberrel Burnsel harcolt a vb-ért. Ott Burns nyert. Az a durva hogy mind 2 ekkora emberről csak mult időben beszélhetünk. Hát nagyon sajnálom tényleg! R.I.P!
    Ráadásul a fia is hát ez kész.
  • Humesz
    #46
    ISTEN VELED!
  • Wedgee
    #45
    Nyugodjon Békében!
  • Met
    #44
    én is, az első résszel játszottam nagyon sokat ismerősnél '95 környékén és azóta követtem figyelemmel a pályafutását
    aztán amikor lett saját gépem az első dolog volt, hogy megszereztem a játékot:)
  • dienesoft
    #43
    Gyerekkoromban mindig az ő nevével jelzett játékkal játszottam. Hát nagyon sajnálom...
  • zoolee
    #42
    Ez így télleg jobb..
    Már majdenm elbőgtem magam.:S
  • Szabi1991
    #41
    pff, az elöbb töröltem a lomtárból is :S
  • tzsoltika
    #40
    ezt nagy méretben légyszi töltsd fel valahová :)
  • tzsoltika
    #39
    Őszinte részvétem!
    A tegnap este még működött a hivatalos oldala, mára már az is gyászba borult (http://www.colinmcrae.com).
  • Szabi1991
    #38
    ez jobb verzió :P
  • zoolee
    #37
    Én régen a ralliból ismertem meg, aztán kezdtem játszani a gémmel, és azóta fojamatosan néztem az x gamest amiben benne volt stbstb..
  • uHs Gerzson
    #36
    Nekem meg az ifjúságom egy része :(

    R.I.P Colin McRae
  • Mustang GT
    #35
    meghalt 1 példaképem :(
  • cement
    #34
    † Colin McRae †
  • Jammer
    #33
    Nyugodjék békében! Igazi Sportember volt!
  • McFrost
    #32
    nyugodj békében Colin
  • berczely
    #31
  • Atti12
    #30
    R.I.P :(
  • nono84
    #29
    Tegnap még nem mondták komolyan. A hivatalos oldala sem írt semmit tegnap. Mondjuk tényleg nagy pilóta volt világbajnok, de néha a kijelentései nem tetszettek. Kicsit nagyképűek voltak.
  • TommyC
    #28
    Hát igen, érdekes, hogy rákeresek a google képek között és az első oldal szinte csak játék képekkel van tele.....

  • NEOreg3
    #27
    RIP


    (azért kíváncsi lennék, hogy innen hanyan ismernék ha nem készült volna rally játék a nevével)
  • Hellsing47
    #26
    nane már :(
    RIP
  • zmeor
    #25
    BEBIZONYOSODOTT :( R.I.P.
  • antijuve
    #24
    mostmár bizonyos h meghalt:(
  • tigeroo
    #23
    ha ilyen nagyszerű embernek tartjátok (..), akkor miért nem nyitottatok neki eddig ? jah, legalább van 1 indok arra hogy nyissatok egy hülye topicot...

    amugy sajnálom. jó versenyző volt...

    rest in peace (márha igaz a hír)
  • kuci06
    #22
    5
  • Paranoia
    #21
  • zoolee
    #20
    Azthiszem 7 vagy 8.
  • Vegas
    #19
    a fia hány éves volt?
  • TommyC
    #18
    ez szörnyű ):

  • Attila889
    #17
    jaja....mindig elírom...mostmár odafigyelek :@ :D
  • Attila889
    #16
    Colin Mcrae Ford Focus WRC
  • szucsy89
    #15
    sajnálom nagyon...

    #10: még mindig Mcrae
  • Met
    #14
    R.I.P
  • Alexease
    #13
    NEM "Mcrae"! Meg mindig nem erted! Hihetetlen:( Szerintem, gozod sincs mit jelent az Mc a neve elott...:(
  • Attila889
    #12
    nem reklámozom.Most nehogy mrá összevesszünk egy topic miatt.Az enyémet zárják be.Kész vége.Téma lezárva!!!
  • Alexease
    #11
    Ha mar a topicodat reklamozod, akkor legalabb a nevet leirhatnad rendesen:( Sot, ilyenkor elvarhato lenne, hogy legalabb egy oldalas informaciot osszeallits rola: eredmenyek, kepek, filmek, stb.

    De nem. Marad a ultragagyi, mediahajkuraszos, RTL Klub-os gagyizas;( Ugy nez ki, a media elerte a celjat, es droidokat nevelt a TV-nezokbol;(