25
  • Hurkabogár
    #25
    Hűha, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bármiben is egyet fogok érteni egy korlátolt és primitív pö...bocs, egyénnel, de Kedves Yurij, én sem lepődök meg már semmin, ami amerikaiak fejéből pattan ki. Bár azzal vitába szállnék, hogy ki az aberráltabb...mármint, ha téged is számításba veszünk.
  • debut12
    #24
    Tegnap néztem meg, szerintem nagyon jó!
    Van egy utánozhatatlan stílusa ennek a Sandler gyereknek.
  • s2rk2ny
    #23
    Én már csak Jessica Biel-ért megnézném...
    Nagyon dögös a csaj...
  • Kindred Blades
    #22
    Egy melegekről szóló filmben melegek vannak? Ezt úgy mondtad, mintha meglepődtél volna.
    Én magam nem igazán vagyok Sandler rajongó, nem is készültem megnézni, végül asszony rábeszélt. Egész jól szórakoztam. Azt nem mondanám, hogy rendkívüli, különleges alkotás, de kellemesen el lehet mellette rágcsálni egy kukoricát.
  • TeDDyRuSh
    #21
    A CNN-n, egy filmes valaki ragyogóan megfogalmazta a Hollywood-i könnyed filmekkel kapcsolatos elvárásokat. Vagyis az europai filmek kivállók, és követendők és sokszor meg is teszik, de ha valaki akar egy kis desszertet, vagy habzsolni akar, akkor megnéz egy könnyed, romantikus, vagy szellemes amerikai vígjátékot.

    A film jó, könnyed, és ha levesszük a hatalmasan tanulságtételeket, akkor egy emészthető, kukoricaropogtató másfél órát kapunk, ami szerintem mostanság ritka...
  • Loverman
    #20
    lol?
  • heszky
    #19
    csak azon döbbentem le hogy ezt a filmet pár napja még nem is láttam a to10-ben most meg ár az első helyenvan...
  • Csaba42
    #18
    Nocsak, Te is szerepeltél benne, kis butus homokzsákocska?
  • zaki
    #17
    Én feliratosan néztem meg, szóval ez engem nem érint... :D
    Amúgy a film szerintem rendben van, én jól szórakoztam rajta.
  • bestyen
    #16
    1 gond van a filmel. Illetve nem is a filmel hanem a szinkronnal. Az hogy Kevin James hangja Gesztesi Károly!!!!! Miért nem lehetett Hol Nándor a hangja?!?!?!?!?!?!
  • Loverman
    #15
    1 hiba a cikkben: utánanéztem és nem Joey Fatone a buzi az NSYNCből hanem Lance Bass. Amúgy a buzik is emberek, aki meg úgy reagál mint Yurij annak azt kívánom hogy egyszer verjék meg Bronxban vagy akárhol, azért mert fehér...
  • mikloss
    #14
    Ott a pont!
  • Pochok
    #13
    Szerintem nagyon nagyon jó, tök poénos film, csak 1 baja van:
    sok volt benne a buzi
  • kernerster
    #12
    Ne figyelj rájuk. Azt teszed amit és azt gondolnak amit. Ennyi az egész. Ők nem fognak megváltozni, soha. Ezért ha vitába szállsz velük akkor csak az ídőt pazarlod. Hidd el nem éri meg.
  • kernerster
    #11
    Hát én megmondon őszintén hogy nem tudom hogy a homofóbok most miért tiltakoznak ez ellen. Mert ha a film két meleg párt mutatna be, úgy mintha a meleg-kapcsolat lenne a kívánatos és lehető legobb, akkor érteném. De így nem.
  • winnie
    #10
    "Ez a film most viccet csinál az aberrált állatokból vagy elfogadásra buzdít? Nem mindegy..."

    a film azokból űz gúnyt, akik... akik épp olyan betegesen reagálnak egy másféle, nekik idegen jelenségre, mint te. a film normális emberekről szól normális embereknek.

    (jut eszembe, miért van az, hogy a meleg tematikában mindenki azonnal a szexre asszzociál. ez valami perverzió, hogy 2 ember kapcsolatában szexen kívül nincs más?:)
  • BCS pixel
    #9
    ez egy kalap
  • koimbra1978
    #8
    Szerintem azért meglátszik azért a meleg filmeken, hogy jól termeltek. Még egy két siker, aztán halomra kapjuk az arcunkba.

    Oké, jó, akkor bukott. De azt a 20at simán betermeli dvd-n is. Meg még hoz pár millát külföldön is, ennyi épp elég lesz ahhoz, hogy örüljenek.

    Egyébként szerintem nem lehet szigorúan megítélni a bukást, hogy hozott ennyit, kész passz el van temetve. A reklámokat ott is belepasszírozzák a filmekbe és lehet hogy akár a büdzsé felét is kiteheti, nem?
    Pl a szerintem a Transformers-nél tuti , hogy a kocsik amik benne voltak, a gyártó fizetett rendesen. 1
  • winnie
    #7
    "Egyébként Amerikában megy a melegtéma rendesen, "

    épp ez az, hogy nem megy. amerika még nagyon prűd. évente a nagyfilmek közül 2-3 szól melegekről, párban van vicces meleg mellékszereplő. idővel ez talán változni fog, de egyelőre prüdéria van.

    "A Reign over me nem bukott, 20 milla volt a büdzséje."

    a reign over me randa hasas volt - a bukás nem egyenlő a megtérüléssel, de a ROM 20M-ból készült, kapott 30M marketinget, a 20M-s bevétel fele a moziknál marad, vagyis az 50M kiadásból egyelőre 10M-t sem látott a stúdió.

    " És azért ezt a filmet se kell félteni, hoz eleget a készítőknek.""

    a hollywoodi nagy filmeket eleve nem kell félteni, hiszen 99%-uk nyereséges. a kérdés, hogy a profit 2-3 nap vagy 2-3 év alatt realizálódik, nem mindegy, hogy mikor tudják visszaforgatni új filmbe.
  • Dambrush
    #6
    Ez a film most viccet csinál az aberrált állatokból vagy elfogadásra buzdít? Nem mindegy...
    "Sajnos azonban Amerika nem tudta levetkőzni a berögződött reflexeket, így a melegtéma a film végére túlságosan is tanmese jelleget öltött, melynek a csúcspontja tényleg csak legnagyobb amerikarajongóknak nem fekszik meg a gyomrát. A tonnányi tanulságot valahogy le kell tuszkolni a fogyasztó torkán, mert anélkül nincs üdvözülés: éljen a tolerancia!"
    Na, végigolvastam. Ezt se fogom megnézni.
    OliApa: Az nem Bánk Bán, hanem Bánk bán.
  • koimbra1978
    #5
    A Reign over me nem bukott, 20 milla volt a büdzséje. És azért ezt a filmet se kell félteni, hoz eleget a készítőknek.
    Egyébként Amerikában megy a melegtéma rendesen, már a Faterok motoron filmben is hemzsegtek a buzis poénok és a Brokeback Mountain is szépen hozott. Remélem Hollywood nem nyúl magához , hogy akkor most csináljunk buzis filmeket.
  • Yurij
    #4
    Basza meg azt a aberált buzeráns anyám aki az ilyen fertö filmeket kiadja.
    Undoritó,bár amerikán már nem lepödök meg semmin.Az egész nemzet egy aberált korcs.
  • OliApa
    #3
    Akkor csak nézzétek.

    Hogy miért is egy Bánk Bán DVD-t vettem le a polcról? . . .
  • Wittgen
    #2
    Sandler-filmen még ilyen jókat nem nevettem, nagyon jó volt.
  • BiG G
    #1
    nagyonnagy film, homofóbok előnyben :D