24
  • Darth Sith
    #24
    "A cég közleménye szerint a F700-at a legkönnyebben használható multimédiás telefon elnyerőjének szánták, ennek okán teljes érintőképernyővel, másrészt QWERTY billentyűzettel rendelkezik"
    az ETEN M700 másfél éve jelent meg, Win Mobile-al. Egy az egyben így néz ki, Csak win Mobile fut rajta, ergo jobb a szoftver ellátottság. Egyetlen hátránya, nincs benne 3G. bár itthon nem túlzottan lehet még kihasznáni tudtommal..
  • grebber
    #23
    Jó de 150 ezreket elkérni egy telefonért :(
  • precision
    #22
    első samsung ami tetszik, árára kiváncsi leszek
  • cloud.strife
    #21
    :)
  • asysoft
    #20
    Érdekes, ez a telefon majdnem minden hírben máshogy néz ki:)
  • asysoft
    #19
    Ettől függetlenül nekem ez ugrott be róla.
  • cloud.strife
    #18
    Várjál, ennyi erővel a Sony Mylo-val is hasonlítható, meg a sok ahhoz hasonló amcsi xarral... :)
  • cloud.strife
    #17
    iPod Touch

    Aszem nemértem....... :)
  • asysoft
    #16
    A sok gomb ellenére a TyTN is érintőképernyős (igaz, stylussal való használatra van optimalizálva).
  • metaljesus
    #15
    mintha unokatestvérek lennének :)
    bár a vezérlő gombokból gyanítom hogy ez még nem érintőképernyős
  • asysoft
    #14
    Gondolom az iPod Touch-ra gondolt, mert az már hasonlít az iPhonera. (Amúgy hogy került ide az iPod?)
    metaljesus: nekem sem az iPhone ugrott be erről a telefonról, inkább a HTC TyTN. De sokaknak (olyanoknak is, akik eddig azt sem tudták, mi az iPhone) igen...
    echo: az általad linkelt képen még máshogy nézett ki a telefon:)
  • metaljesus
    #13
    nem is neked szólt :)

    de ennyire erővel az iphone is csak egy pda utánzat amivel lehet telefonálni
  • echo
    #12
    szerintem ha nem vesszük figyelembe a kinyitható billentyűzetet akkor eléggé szembe ötlő a hasonlóság (de mégegyszer: nekem semmi gondom ezzel: minnél többen csinálják, annál olcsóbban lehet majd valami hasonlóhoz jutni)...
    pl itt ez a kép:
  • metaljesus
    #11
    és mégis miért lenne ez iphone utánzat? mert bazinagy érintőképernyője van? ja, hogy az apple szarta a spanyolviaszt?
  • echo
    #10
    ez az iphone utánzat dolog szerintem lehet részben igaz és az "ispirálta" őket, de ha így is van, akkor sincs semmibaj vele szerintem. Szerintem a jó dolgokat(márpedig az iphone egy elég jó dolognak tűnik) nyúlják csak le, adjanak hozzá új feature-őket és adják minezt olcsóbban. Szerintem ez a vevők érdeke. Itt is látszik, hogy az őrült levédések és a szabadalmak, pedig szépen roncsolják a piacot.
  • L3zl13
    #9
    "az úgy iPod is ua a design, mint az iPhone (kicsit tájékozódj, mielőtt írsz :)"

    A "Bagoly mondja" tipikus esetével állunk szemben.
    Az iPhone még csak nem is hasonlít az iPodra...

    iPhone vs. iPod
  • tunyo902
    #8
    Mért nincsen benne mini projektor?
  • cloud.strife
    #7
    1. sztem elég sokféle dokumentáció van a világon a sufnikban különböző tervekről, de akkor mééér hasonlít a végleges verzió az iPhone-ra?
    2. az úgy iPod is ua a design, mint az iPhone (kicsit tájékozódj, mielőtt írsz :)
  • m4G1c
    #6
    nohát, az f700-ról mégis voltak már dokumentációk pl. itt. és akkoriban az ájfon (nem ÁjPod...) még csak koncept volt. szerintem.
  • cloud.strife
    #5
    Ezmekkora iPhone utánzat, de nagyon koreai fosnak látszik...
  • matt taylor
    #4
    ÁÁ nem hasonlít a ÁjPodra!Egyébként jhó kiss cucc lehet de én azé maradok a Nyokiánál
  • echo
    #3
    lehetne egy olyan kép, hogy hogynéz ki a böngésző a képernyőjén. mennyire lehet ezzel már kényelmesen webezni. szerintem ez a legfontosabb.
  • Mynet
    #2
    Egy baja van hogy nem WM 5-6 fut rajta. :S

    Egész jó pda-s teló lett volna belőle.
  • dawinD
    #1
    csini