8
  • drizzt1666
    #8
    touché :D
    amúgy szerintem is jó ötlet. Ebben a cuccban meg nem a felbontásra megy ki a játék, hanem az élményre, ami nem lenne nagyobb ha a felbontás is nagyobb lenne. Sőt, pici korunkban történik meg velünk a legtöbb "grandiózus" dolog, tehát így mindjárt több értelmet nyer. Ha lesz gyermekem, veszek egy ilyet neki :)
  • Zero Albedo
    #7

    Kedves kecskeszeme!
    Hozzászólásod azért is kötözködés, mert annak ellenére, hogy a tiéd lényegesen rövidebb, mint a cikk írójáé, mégis követtél el helyesírási hibát. Te miért nem ellenőrizted írásodat, mielőtt közzétetted? Ez már tényleg "zujanórepülésbe viszi" a színvonalat. :))
  • gyuri12
    #6
    ez jó dolog, hugomnak kéne egy.
  • sirGalahad
    #5
    Ha lenne gyermekem,biztosan vennék neki egy ilyen gépet.
    Egészen "más" perspektívából tudnám megítélni Őt is és a világot is a képei láttán.
    /tényleg: kéne már egy gyerek nekem is;talán végre én is "felnőnék".../
  • mikloss
    #4
    Ahhoz képest hogy csak 640*480-at tud elég drága bármilyen cseppálló "ütésálló" gyerekbiztos.
  • Cat #3
    Betűhibát bármely lapon találsz. Index hírek pl. híresen tele vannak elütésekkel, pedig nekik aztán van pénzük külön olvasószerkesztőre és korrektorra is. Ezt nem lehet kivédeni.
  • kecskeszeme
    #2
    Folyamatos problémám az SG-s cikkekkel, hogy látszólag nincsenek leellenőrizve, össze vannak csapva. Gondolok itt elírásokra, nyelvhelyességre például. Ebben a cikkben is van hiba, pedig nem túl hosszú...
    "Persze attól függetlenül, milyen jó vagy rosszak a képek..."
    Nem inkább 'jóK vagy rosszak'...?
    Persze mondhatjátok, hogy ez csak kötözködés, de vannak cikkek, melyekben 5-6 ilyen (vagy durvább) hiba is előfordul és szerintem ez már egyfajta igénytelenségbe viszi az SG-t. Nem kéne ilyen hanyagul kezelni - az amúgy jó - cikkeket, mert érzésem szerint a színvonalat zujanórepülésbe viszi...
    Csak ennyi.
  • lipike008
    #1
    Jó ötlet. Ha én gyerekkoromban kapok egy gépet, akkor a fotozás iránti szerelmem, nem csak az elmult években alakult volna ki