7156
  • zoltang
    #29
    Jó gyorsan reagáltál a belinkeltekre.


    Szerintem, sajnos nagy gépigénye lesz, mivel XBOX-ra fejlesztgetik, tesztelgetik. Legalábbis a képekből kiindulva.

    Az linkelt oldalon vannak még képek.
  • Szabi1991
    #28
    remélem nem lesz túl nagy gépigénye, nah meg persze kormányal jól játszható legyen :DD

    a Team Orange-s D1GP-s Impreza pedig nagyon jól néz ki
  • zoltang
    #27
    Name Race Driver: GRID
    Genre Rennsimulation
    Entwickler Codemasters UK
    Publisher Codemasters GmbH
    Webseite http://www.codemasters.de
    VÖ-Termin 3. Quartal 2008
    Preis keine Angabe
  • zoltang
    #26

    Race Driver: Grid

    PCGH meets the developers of Race Driver: Grid

    01.02.2008 12:39 Uhr - With a strong focus on racing itself and with its' advanced EGO engine, Codemaster Studios intends to take over the pole position on the racing genre with Race Driver: Grid.






  • bubi07
    #25
    Hát az már nem a jó öreg TOCA, de azért kiváncsi vagyok.
  • Máté94
    #24
    De ha Driftelni kell és ha nagyon eltalálják az írányítást megminden ami kell egy driftes játékhoz akkor sokakat fog vonzani:)[Reméli]
  • Máté94
    #23
    Ne tőlem kérdezd!:)
  • Szabi1991
    #22
    akkor

    "ahogy a játék címe is mutatja, többnyire drift versenyeken vehetünk részt."

    a játék címe GRID, a grid pedig rácsot jelent :O

    a rácsból következik a drift ? :O
  • Máté94
    #21
    Ne engem kérdezz!Szerintem DRIFT!:D XD
  • Szabi1991
    #20
    mi az a grift ? :O
  • Máté94
    #19
    Új hír: forrás.jatekok.hu
    Még valamikor a nyár végén jelentette a Codemasters, hogy a Colin McRae DIRT után egy újabb autós játé fejlesztését kezdték el, amely teljesen next-gen lesz és valamikor 2008-ban debütál. Az akkor még Race Driver One néven futó stuff múlt héten névváltozáson esett át, ráadásul újabb információkat is kiszivárogtatott a Codemasters.

    A jövőre begördülő játékot ezentúl Race Driver GRID néven tessék majd keresni. A tengerentúlon simán csak GRID néven futó arcade gamma a hagyományokkal szakítva főleg utcai pályákra koncentrál - Washington D.C., Detroit, vagy San Francisco -, köztük jópár Japán asztfaltcsík is helyet kap. A kis sziget pályáin, ahogy a játék címe is mutatja, többnyire grift versenyeken vehetünk részt. A DIRT-ben már jól megismert Neon grafikus motor felpiszkált verziója dübörög majd a motorháztetők alatt. Valamikor 2008. közepén érkezik a gamma PC-re, PS3-ra és X360-ra.
  • AntiHero
    #18
    és akkor mi van? (majd átírom-.-)

    Amúgy pár új kép.






  • Djemba
    #17
    nem ONE LESZ A NEVE!!!!!!!!
  • VRSDM
    #16
    elso hsz / uccso kep.
    allam a foldon, jaja jo kis render
    majd irjatok pm-emet ha barkinek is csinal egy ilyen shot-ot a replaybol :) csokolom :)
  • laci 700
    #15
    Hi! van valami új hír?
    thx!
  • CsuTy89
    #14
    Alig várom már, de van egy olyan érzésem, hogy megint csak time trialban tudok játszani. CMRD sem volt a gépem erőssége...
  • AntiHero
    #13
    Még nem lehet tudni:)
  • tzsoltika
    #12
    Lesz benne GT?! Mikor jelenik meg?
  • AntiHero
    #11
    de:D
  • w77d
    #10
    én is :)
  • Super Saiyan
    #9
    őő nem Toca? :D
  • AntiHero
    #8
    Pfff...NFS hagyuk mán, NFS közelébe se ér ennek játéknak. sztem. A TOVA sorozat általába mindig is jobb volt mint az NFS sorozat!

    NFS-nek is csak a Porche része volt ami kiemelkedő. A többi utánna lévő sz*r.:(
  • zoolee
    #7
    NFS utánzat.-.-..
    Tiszta sablon..
  • AntiHero
    #6
    PhotoShop-ra gondoltam:)
  • w77d
    #5
    főleg a Neon engine! sztem is ezek nem ps képek!!
  • AntiHero
    #4
    Amúgy szerintem Nem sok PS munka van rajta. Ilyen grafikát simán kitudnak adni a mai kártyák!
  • SimaSuna #3
    PS munka..
    lehet olyan lesz mint a Toca3..
  • MaSzKa
    #2
    grafika jónak tűnik
  • AntiHero
    #1
    Race Driver One címmel folytatódik a Codemasters szárnyai alatt a TOCA autóversenyzős sorozat. A játékot a Colin McRae Rally szívében is dobogó, saját fejlesztésű Neon 3D motor/middleware hajtja. Az első képek csodálatosak, hála a Photoshopnak. BY: Hardwired