7156
  • thomson002
    #7047
    Sziasztok

    Olyan gondom lenne, hogy 2-kor még ment a játék, de este már nem akart elindulni.Újraraktam -> semmi , próbáltam patch-eket feltenni -> semmi , safe indítás -> semmi
    Tudtok erre valamilyen megoldást ?
    (a játék eredeti)

    Előre is köszönöm !
  • zsomboor
    #7048
    1.3 patch van rajta? (akkor az lesz a baj sztem.) Milyen az OS? Ha nincs rajta az 1.3 akkor a játék által mentett konfigot töröld ki...ott van valahol, ahol a mentéseid
  • thomson002
    #7049
    Köszönöm a segítséget, de már azóta újraraktam a gépet és vígan fut.
  • zsomboor
    #7050
    Na nost nálam detto ugyan ez......
  • tutika14
    #7051
    Vélemény? :D

  • tutika14
    #7052
    Régen csináltam azóta valamivel jobb vagyok szval nem megyek a fűre meg ilyenek. CSak lusta voltam videót felvenni meg nem tudom a Youtube jelszómat :(:(:(
  • tutika14
    #7053
    Ja és kézi váltóval megyek meg minden driving assist off :D
  • #7054
    Nem rossz, csak nagyívű kanyarokban minimum 3asban kéne menned és olyan 160-180-as tempóval érkezni a kanyarban nagy belépési szöggel. Sokkal több pontod lenne! Ez ilyen biztonsági autózásnak tűnik:)
  • zsomboor
    #7055
    Igen, szerintem se rossz...viszont simán elbírja a 3-as fokozatot mindenhol...alacsony fordulaton/kisebb sebességnél is sokkal jobb ha 3-asban van...majd csinálok valami videjót én is, hogy kb. hogy csinálom...(csak ahhoz valahogy működésre kell bírnom...nem kajázza jelenleg sajna...nem tom mi van...)

    Viszont mindenképpen érdemes lenne 3-asban kipróbálni...

    ja, és mivel vezetsz tutika14?
  • tutika14
    #7056
    Van mindenem de billentyűvel mert azal kezdtem a leg elején és hozzá szoktam de álltalában autós játékot ps2-es kar vagy kormány. És én is 3 -ban tolom csak régen nem tom miért 2-esbe pedig sokkal nehezebb 2 be :O
  • tutika14
    #7057
    Azt se tudom hogy a játék támogatja e a joystick-ot XD
  • zsomboor
    #7058
    Én is bill.el...egyébként meg van egy DFGT-m, meg valami nevenincs kormányom is....de a GRID-et bill.-el jobban szeretem...rFactor-t nyomom kormánnyal...
  • #7059
    Az igazi a G25:) Rugdoshatod a kuplungot mint a hülye, a H váltóba meg tolhatod 2ből 3ba minden nehézség nélkül :D
  • jetblack
    #7060
    Ha már videózgatunk betolom az enyémet

  • Realdanee
    #7061
    Sziasztok!

    Haveromékkal most kezdtük el ezt a játékot! Nagyon király, de van egy kis problémánk! Teljessen legálissak a játékok eredetiek még mielött valaki röktön ezzel kezd! :)

    Haverommal 2 en szeretnénk játszani tehát multi/privát csinálok versenyt csatlakozik ... elindul a verseny 100m után kikickeli valamiért a szeró. De ha ő csinálja a versenyt akkor is. Esetleg nem találkoztatok ilyen problémával? Valami ötlet? :S
  • SaphireDraco
    #7062
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy elsőnek letöltöttem a játékot kipróbálni ilyesmi, most meg is vettem, letöröltem a régit és feltettem az eredetit de gondolom anno a crack beírt valami valahová hogy ne menjen fel a netre, ez szherintem a mentések közelében lehet mert az ujrainstall után a mentéseim megmaradtak,viszont ezt nem tudom hogy hol van... tudnátok segíteni?
  • lolSL
    #7063
    Documents\Codemasters\GRID
  • BlueRain
    #7064
    Sziasztok. A minap feltelepítettem, de nem indul el a játék. Kiírja, hogy a "race driver grid hibát észlelt, ezért leáll" stb.
    Gépem: 3,60 ghz-es proci
    geforce 8800 gts
    2 gb ram
    xp sp3 van fent
    szóval szerintem kéne futnia. Valakinek van ötlete?
  • DCshoesLali
    #7065
    Sziasztok! Szeretném kipróbálni ezt a játékot mert nagyon tetszik, de a videokártyám elég gyenge!
    Szerintetek legalább minimum grafikán menne?:

    Intel DualCore T3000 2x 1.8Ghz
    2GB RAM
    Mobile Intel GMA 4500M VGA
  • broman191
    #7066
    Race Driver: GRID on Intel GMA4500M

    Minimum grafikai beállításokkal, 640x480-ban, éppen-éppen játszható lehet, ~20 FPS környékén, ha igaz ami a videó leírásában van. Nem egy szépség, de legalább elmegyeget.
  • jozsiking
    #7067
    Sziasztok még új vagyok de aszt szeretném kérdezni hogy miért nem engedi a játék Online pedig elölte sokat játszottam elértem a Legendás sz-intett de most már csak eszt írja. Előre is köszönöm szépen.
  • ateszka0918
    #7068
    Hali
    Nekem is ilyen gondom lenne. Két napja nekem is ezt a hibát dobja ki. Valaki nem tudja mi lehet a gond?
  • jetblack
    #7069
    Nem gondoltatok arra hogy végleg le lettek kapcsolva a szerverek ?
  • ateszka0918
    #7070
    Hát akkor nagyon szomorú lennék :(
  • zsomboor
    #7071
    Hát ööö, én nem hiszem hogy addig kilőnék amíg meg nem jelenik a GRID 2, de lehet...dirt-et is csak a 2 megjelenése után lőtték le...reméljük hogy csak valami hiba...
  • jetblack
    #7072
    Nézd azt is hogy mennyi idős a játék
  • Edizon
    #7073
    Csak nekem nem működik a multi crackelt verzióval mostanság???
  • zsomboor
    #7074
    Hát lehet...de akkor a TOCA 3 meg miért megy még? az még régebbi...

  • jetblack
    #7075
    nem vagyok google
  • zsomboor
    #7076
    Nem is azért mondtam...csak ez így elég furcsa hogy a gridet hamarabb lekapcsolják mint a toca-t...
  • jetblack
    #7077
    letöltöm steam-ről aztán majd megnézem hogy onnan műxik-e
  • BIZ0906
    #7078
    Valamit írtak egyáltalán hogy lekapcsolják? Semmi hírt nem láttam erről :S
  • zsomboor
    #7079
    Én se találtam semmi ilyesmit...
  • FSpofon
    #7080
    Talán akkor ma bejelentik a 2. részt.
  • Shiver
    #7081
    én írtam a codemastersnek mert hallottam érdekes dolgokat, de sajnos meg lettem erősítve:

    Thank you for submitting your recent request to Codemasters Customer Services concerning Grid.

    Due to the age of the game, Grid is no longer playable online I'm afraid. Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.

    If you need further assistance, please reply to this email and INCLUDE THIS LINE IN YOUR REPLY:-

    {|CALLID|}=XXXXXX

    Or include the entire text of this email.

    Kind regards
    Rob
    Codemasters Customer Services
  • Shiver
    #7082
    azért mondjuk lenyomnék a torkukon egy méteres bránert, mert ez szemétség
  • Carlos
    #7083
  • Szabi1991
    #7084
    R.I.P.
  • Gyuszopapa
    #7085
    Azért ki is hírezhették volna,esetleg valami valami alternatíva?Hamachi vagy Tunngle?Vagy ők is felajánlhattak volna valami alternatívát.
  • Gyuszopapa
    #7086
    Mérgesek a külföldiek is nagyon azt írják mindenkit arra buzdítanak hogy ne vegyen Codemasters játékokat.