11
  • skynetpro
    #11
    szArVASEMBER
  • Lazlow89
    #10
    én nem tudtam sehogyse letölteni az előzetest ez mitől lehet?
  • xizor
    #9
    Azé kicsit hülyeség a film maga sztem, de biztos jó lesz :) Utoljára valami Los Angelesi bankrablásnál próbáltak teljes páncélban ( teljes kevlárvédőben voltak ) akciózni, de ott végül az illesztéseknél fogva agyonlőtték őket :)
  • angol
    #8
    a Black Sabbath-ra gondoltál nem, IRON MAN w. OZZY OSBOURNE jeah
  • drizzt1666
    #7
    az eleje tényleg ilyesztő. Tiszta középkori páncél :D Persze az Iron Maiden elmaradhatatlan. Valjon ebben benne lesz már gépágyú? meg mandarin? :D
  • Inquisitor
    #6
    Azért a filmbe a szakállal és kosszal kicsit morcosabban nézz ki a főhős, int ezen a szépfiús képen.
  • DoctorJohnson
    #5
    Mármint Ironman alkoholizmusával, vagy RObert Downey-éval? :D
  • LCO
    #4
    A nemrég készült egész estés rajzfilmnek is kb ugyanez a története. JÓ lesz.
  • bugger
    #3
    Kb igaz az eredeti történet elejéhez, csak a vietnámi háború helyett szerencsére az afgán háborúba lett áttéve. Annyit tudni, hogy pl az alkoholizmusával ez az első film biztos, hogy nem fog foglalkozni.
  • dawinD
    #2
    "Gwyneth Paltrow (érdekes mód utóbbi a trailer egyetlen jelenetében sem látható)"
    érdekes módon háromszor is feltűnik a trailerben.
  • The Garrett
    #1
    az elejen amikor a kályhacsőből eszkábált magának ruhát, picit megijedtem hogy mi ez a hülyeség :D

    Kár hogy nem ismerem az eredeti storyját, lehet a film megjelenésig pótolom :)