13
  • matt taylor
    #13
    Megnéztem a videokat!Hát elég érdekes és van benük vmi, de egy két dolog azé sántít nekem
  • paksi
    #12
    Sztem a tornyok a mai napig ott vannak sértetlenül. David Copperfield keze lehet a dologban.
  • kadar1
    #11
    Nagyon jól tudjátok ,hogy az amcsik rendezték meg saját maguknak.
  • mrzed001
    #10
    Persze, eltérített/kapcsolat nélküli gépek ezeken az irányokon repdeshettek órákon át USA légterében (katonai támaszpontok felett):



    Meg persze JFK-t is egy orvlövész lőtte le egyes egyedül mindenféle "állami" segítség nélkül:
    JFK

    Welkám du dö rííl wörd
  • medawo
    #9
    Azért nézzétek meg a videókat, elég érdekes dolgok vannak benne.
  • xizor
    #8
    Könyörgöm emberek, ha ennyire bennevagytok az összeesküvéselméletekben, akkor miért raktad fel a netre igazi képeket a semmiről?Hány perc lett volna igazából meghamisítani a képeket és azt terjeszteni hm?Meg még lehetne kombinálni többet is...
  • Petys
    #7
    én nem a becsapódásról fennmaradt egyetlen videóról beszélek, hanem a többi képről, amin sehon sem találni a már említett repülőgépdaraboknak mégcsak hamvát sem, vagy csak én nem láttam még egyetlen képen sem...
  • JL666
    #6
    én láttam videót a pentagon-os becsapódásról, de talán a repülőgép nem látszott igazán, meg sok ? volt körülötte.
  • Petys
    #5
    jah elég sok videó látott napvilágot az elmúlt 6 évben, én például a Spetember Clues "sorozatra" emlékszem leginkább...
    9/11-ről meg cak annyit, hogy a WTC-nél még lehet szó terrortámadásról, de nekem azt mondja meg valaki hogy pentagonnál miért nem látni egyetlen képen sem repülőgépet/repülűgép roncsot/valamilyen icipici jelét sem repülőgépnek...
    És azért azt is valljuk be, hogy 9/11 jól jött az USA-nak mint éhező etiópnak a szelet kenyér...
  • medawo
    #4
    Megvan. Itt vannak: http://www.indavideo.hu/profile/csuri001
  • medawo
    #3
    Sokak szerint nem is létezik Oszama bin Laden. Meg állitolag megjátszott volt a 9/11, csak, hogy olajuk legyen az amcsiknak.

    Elég durva dolgokat mondtak abban a videóban amit láttam. Megkeresem és belinkelem ha megtaláltam...
  • lee56
    #2
    Allah akbar :)
    Jah, tényeg kezdenek elszaporodni a "kína" hírek :)
  • matt taylor
    #1
    Láden azt javasolta h térrjünk át az iszlámraXDrohanok is!XD
    Szerintem már rég hulla csak csinájják a műbalhét, ja és fogjuk ezt is kínára:D