9
  • braeburn
    #9
    Ki tetszett felejteni a nagy Catherine Zeta-Jones fényezéséből, hogy ez a szuper amerikai romantikus film a Bella Martha remake-je. Az legalább jó volt és nézhető. Ez tuti szupergiccs lesz.
  • DJ Boss
    #8
    Igen, tudom. Mit gondolsz, miért javasoltam? Van 1-2 cikke, de a többséget Viktor nevezetű írótársa produkálja. Persze utóbbi cikkeire gondolom több a komment, így főszerkesztői vagy tulaj szemszögből megvan a befutó...
    No de csitt, mert törlik a kommentem... :)
  • kalapos01
    #7
    kereső: http://www.sg.hu/cikkek/43445/a_rozsaszin_parduc_steve_martin_clouseau_borben
  • DJ Boss
    #6
    Ötvös cikkiró úr miért nem ír inkább filmajánlókat/kritikákat? Az ilyen összesítős kulimunkát Szekeres kollega csinálhatná... ;)
  • Wittgen
    #5
    Ez a Sandler-film jó, ha volt kb 110 perc, nem tudom mit írogatnak itt 140-et.
  • Shiwo
    #4
    feliratos a teknőcök ? a marhák..eleve vszeg gyerekek néznék meg, de így erősen leredukálják a magyar nézőközönség számát
  • pauly
    #3
    Hát nekem nem nagyon tetszett :/
    Olyan érzésem volt a végén,mintha felénél kikapcsolnám a filmet...Nem lesz 2. rész? :) Mert akkor még megérteném hogy így fejezték be :/
  • Wittgen
    #2
    Nem értem az amcsikat. Bár ez nem csoda. A Next egy elég remek kis film lett szerintem, nekem nagyon tetszett.
  • adios
    #1
    Ezek közül a csúcsformában 3-at várom a legjobban.Valami félelmetesen jól eltalálták az előző 2 részt szerintem,s remélem a 3.-ban sem okoznak csalódást.