289
  • tyrant71
    #241
    Lucky 0 Magic Damage

    ezt mire megtaláltam már Lv99 volt a party
    ugyhogy használnom se kellett
  • Sir Quno Jedi
    #242
    pedik hamar meg lehet szerezni
  • Istencsászár
    #243
    sikerült:D, végülis fasz voltam mert ott volt a lvl 5ös prisma varázslat ( amit eddig nem használtam:D:D:D ) azzal könnyen ment, igaz a főgörény 1szer elmenekült, de aztán megkapta ami járt neki:D

    tanulni kell még ezt a műfajt nekem, de lassacskán...
  • Sir Quno Jedi
    #244
    behony vannak ám faja spell-ek és néha csak azok jók. Nem csak balck&white ,a többiben is vannak jók (főleg composite-ban)!
  • Sund
    #245
    Háhhh és még kölcsön is lesz adva egy darabig :P IMÁDOM, ezért megérte box-ot venni...

    Most tartok 30 óránál, és a 3.-ik lemeznél. Nem tudom, neked hogyan sikerült a 160 óra. :O
  • janihunk
    #246
    heló valaki elküldené ezt nekem e-mail-ba : Lost Odyssey PAL XBOX360-ra mer már 3 hete keresem és sehol nem találom.. köszi
  • janihunk
    #247
    hogy honnan tudnám letölteni normálisan
  • gyuri12
    #248
    Bolt...
  • janihunk
    #249
    hát kössz
  • Istencsászár
    #250
    7000 forintért megkapod a boltba ezt a remek játékot...
  • Vucli
    #251
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni, hogy a seal és a curse spelleknek pontosan mi a hatásuk?
  • janihunk
    #252
    Heló tudna valaki segíteni az 1.dvd-n tartok anakis az elején beértem egy városba felfedeztem pár emléket aztán bementem valami házba amit 2 őr vigyár ot megcsináltam amit tudtam kijöttem irta hogy szerezek barátot megvan a csaj is meg a másik haver is de utánna mit kel csinálni már azegész várost bejártam de semmi.. Help!!
  • Istencsászár
    #253
    Lost Odyssey Walkthrough
  • janihunk
    #254
    óó köszi már jó
  • janihunk
    #255
    HELP!! Hogyan lehet Black Atack-ot teni valamelyik emberemre??
  • AntiHero
    #256
    Az álmokat valaki nem akarja lefordítani? (kap 1db 3hónapos live kódot aki lefordítja az összeset nekem )
  • Caine
    #257
    Nos, ez nem volt semmmi. 105 óra a vége :)
    Bárhogy küzdöttem, nem tudtam 96 seednél többet összeszedni.
    Van valahol 3 ami el van rajtve, vagy csak pechem volt és olyan helyen hagytam háramt, ahova már nem tudtam visszamenni?

    Na mindegy, amúgy is végig fogom tolni valamikor még 1x.
    Talán az áll legközelebb a nagy etalon FF játékokhoz.
    Megért minden egyes Forintot, amit rá kültüttem
  • Ryo san
    #258
    Segítsetek hogyan jutok tovább?Negyedik dvd-n vagyok,már megcsináltam aTemple of Elighment-tet is de nem tudok a történetben továbblépni.Minden térképen villogó pont megközelíthetetlen,mert jég veszi körbe,viz alatt bejutni nem lehet.a white boatra sem tudok visszajutni,gondolom vele át tudnék menni a jégen,de sajna őt is jég veszi körbe az Eastern continensnél.Már hülyét kapok adjatok támpontot
  • janihunk
    #259
    Énis a 4. dvd legelején vagyok elakadva nemtom hova kel menni at egész sziget körbe van zárva jégel vagy hurákén van a tengeren a legelején vagyok a lemeznek a hajóval hova kel menni?
  • Caine
    #260
    Most vagy ott vagy, ahol el kell kapni a grand staffot, akkor menj a White Boaval a Sea of Baushoz (az át tudja törni a jeget).

    Vagy ha már ezen túl vagy, akkor van egy torony kb. a térkép közepén, végig sziklákkal körbevéve.
    Ha nyugatról a tenger felől közelíted meg, akkor tovább megy a sztori.

    Kicsit talán így homályos, de elég nehéz elmagyarázni a helyet.

    Na, itt egy térkép:


    A 29-es pont alatt kell megközelítened a lelógó szárazföldet a tóval szemben (a tóban van a Tower of Mirrors).
  • Caine
    #261
    Most a Blue Dragont nyomom amúgy és talán kicsit lassan indul, de nekem nagyon bejön.
    Nade, azért írom ide, mert ugyan az a Mistwalker készítette mind a kettőt és nagyon látszik a Blue Dragonon, hogy a Lost Odyssey elődje.
    Átvettek egy csomó mindent, mégis más.
    Ajánlom mindenkinek, akinek tetszett az Odyssey.
  • janihunk
    #262
    Heló én a 25 ös pontnál vagyok onnan indul a 4.lemez onnan most hová kel mennem? Nagyo szeretnék továb jutni.
  • gyuri12
    #263
    Megvettem,nagyon tetszik.
    "..."
  • janihunk
    #264
    Nekem segítsen valaki pls..
  • Caine
    #265
    Szerintem a 15-höz, de ne vegyél rá mérget.

    Miért nem nézel kicsit körül a világban, rengeteg sidequest van és felfedeznivaló?
  • janihunk
    #266
    Mert szeretném már megtudni mi a folytatás már rég it vagyok elakadva.
  • gyuri12
    #267
    Ha meglesz a White Boa akkor még fogom tudni használni a Nautilust?
  • Caine
    #268
    Igen.
    Sőt be is lehet dokkolni a Nautilussal a Boába.
  • gyuri12
    #269
    Jeee!
    Ha az első 3 DVD-n csak átszaladtam,akkor még a 4.-en még lehet annyit játszani,hogy 1000/1000 legyen?
  • Istencsászár
    #270
    "Ha az első 3 DVD-n csak átszaladtam" na akkor nekiállhatsz szépen grindelni:)
  • gyuri12
    #271
    Szuper.:(
    Inkább kijátszom majd másodjára, nem akarom elrontani a játékot ezzel.
  • Istencsászár
    #272
    aztán lehet neked sikerül, de én is csak mentem előre, aztán a 4. dvdn orra szájba szopatott a gép mert gyenge voltam...
  • gyuri12
    #273
    40. szint körül vagyok, de nem érezném,hogy gyenge lennék. Néha szopok egy kicsit,tanulok belőle,és játszok tovább.:)
  • Emcsy
    #274
    Magyarul a végigjátszása? Please: thanks....
  • Chocho
    #275
    Srácok, lenne egy kérdésem! Megvenném a Lost Odysseyt, és már ki is néztem egy japán kiadást, de sajnos már csak Platinum Hits van. A doboz kb. ugyanolyan, mint az eredetinek, de vajon a tartalma is? Azaz a Platinumosban is rendes tokot adnak, és nem papírtokokban vannak benne a lemezek? Mert ha olyan vacak ez is, mint az európai vagy amcsi, akkor megveszem idehaza...
  • Caine
    #276
    Még nem láttam papír tokos platinum kiadást, de ez persze nem jelent semmit ...
    Miért japán kiadást veszel? Beszél az angolul?
  • Chocho
    #277
    Igen, beszél. Azért azt, mert onnét beszerezve igényesebb a csomagolása, és még olcsóbb is. Köszi a választ!
  • andras1982
    #278
    Sziasztok!

    NEm vagyok nagy gamer! Most vettem egy Xboxot pont emiatt a játék miatt. Az egészhez teljesen kuka vagyok még PC-n sem szoktam játszani. A kérdésem az lenne, hogy rögtön a játék legelején ahogy megszerzem a gyűrűt, ami megdobja az ütés erejét, azt hogy kell használni? Bejön ugye egy visszaszámláló, de az alatt melyik gombot kell benyomni, hogy aktiválódjon és mikor? Mert folyamatosan BAD-et ír nekem.

    Köszi
  • Seth
    #279
    Nyomva kell tartani a jobb ravaszt és mikor a külső kör eléri a belsőt,akkor felengedni
  • Tinman #280
    Hűűű ^^
    Nem biztos, hogy akkor pont a LO-val kellett volna kezdened, mert van benne pár olyan harc, ahol a gyakoroltabb gamerfajta is vért köpött..