10
  • winnie
    #10
    ".Amugy meg nem kéne minden mondatomat szétszedned ez az én véleményem "

    egy a vélemény és más a tény - tényeket írtam. az nem vélemény, hogy melyik csatornát nézik többe. ha azt írod, hogy a tv2 nem tudja megverni az rtl-t, de közben az rtl legerősebb műsorainak megszüntetsét kéred, akkor ott gondook vannak.

    "Azér mer neked tetszenek azok a müsorok. "

    sorry, én semmit nem írtam arról, hogy nekem mi tetszik. nem nagyon nézek tévét.

    " House - 568 ezer House - 690 ezer House - 869 ezer House - 932 ezer House - 996 ezer" A House-t kezdetekben ennyien nézték elsö sor és utolso a normális idöpont."

    nézettségben felesleges vitatkozni, mert azt nem nyerheted meg. a house 1. évada első vetítéskor sosem volt ilyen alacsony. 722 ezer nézővel kezdett, 30% körüli nagyon jö közönségaránnyal, majd ezt folyamatosan növelte és volt, hogy 18-49-ben le is verte a felvezető columbot - egyszer még egymillió fölött is hozott. ha kell írhatok konkrét számokat is.

    vagyis a house nagyon sikeres volt 22.00-kor, így az első 22 epizódja után a tv2 21.00-ra rakta, ahol dettó sikeres volt, ugyan kisebb közönságarányt hozott (az evidencia, hogy ami hamarabb megy, azt többen nézik, de hiába néznek egy műsort többen, ha alacsonyabb a közönságaránya). eleinte nyert, majd a csi: miami elverte jó párszor, de ekkor sosem volt 1 millió alatt a nézettsége. (ha nem ujjból szooptad a számokat, akkor forrást neki.) aztán a house elment ismételni, majd visszajött és múlt héten szanaszét szedte a szökést, de ez irreleváns a lényeg, amit írtam:

    a house nagyon jól hozott 22.00-kor, így kiviívta a jogot, hogy hamarabb kezdődhessen.

    "Jah és ha nézettebbek a német filmek szerinted akkor mér nézik többen az rtl klubbot???????Ezen gondolkozz el szerintem"

    először is, nem a német filmeket nézik többen, hanem a tv2-es filmek étlagnézettsége haladja meg 5 százalékponttal az rtl-es filmekét. de és itt a csavar: a tévében nem csak filmek vannak. napi 2 film mellett egyéb műsorok is vannak, melyek zömében, 16.30-tól, a balázs showtól az rtl nyer. ha nem lenne balázs és mónika show, akkor 16.30 és 18.30 között a tv2 nyerne (mint ahogy most nyer is) és napi 2 órányi vereség nem kicsit venne vissza az rtl teljesítményéből.
  • balazs0007
    #9
    "a félreértés ott van, hogy a siker titka nem az, hogy nekeedm i tetszik, hanem, hogy a tömegeknek."
    Szerintem ez forditva is igaz winnie de nem vitatkozom.Amugy meg nem kéne minden mondatomat szétszedned ez az én véleményem a tied meg ez.Azér mer neked tetszenek azok a müsorok. itt van egy sorrend
    House - 568 ezer
    House - 690 ezer
    House - 869 ezer
    House - 932 ezer
    House - 996 ezer
    A House-t kezdetekben ennyien nézték elsö sor és utolso a normális idöpont.
    Jah és ha nézettebbek a német filmek szerinted akkor mér nézik többen az rtl klubbot???????Ezen gondolkozz el szerintem
  • winnie
    #8
    "rtl klub megveszi a jobnál jobb amerikai filmeket pl:gyűrűk ura, x men stb...."

    mióta van a közönségnek igénye a jobbnál jobb filmekre? segítek, filmekben a tv2 többször veri az rtl-t és ha a nagy képet nézed, akkor hasonló filmeket vesznek meg, sőt, filmeket is cserélnek.

    "Addig a tv2 legnagyobb többséggel Német filmeket vetít amik szépen szolva is..."

    nézettebbek.

    "bár az rtl klub is levehetné már a Balázs showt Mónikát és a Barátok köztöt."

    ha levenné őket, akkor a tv2 nyerne, hiszen az rtl 3 topműsoráról van szó.

    a félreértés ott van, hogy a siker titka nem az, hogy nekeedm i tetszik, hanem, hogy a tömegeknek.

    "Jah és a TV2 az amerikában nézőcsúcsot döntö heroes-t este 22 re rakta elöttepersze"

    nem döntött semmilyen nézőcsúcsot és sak azután rakta oda, miután itthona kutyát sem érdekelte. (naná, hogy senkit nem érdekelt, szuperhősök magyarországon? lol)

    " Német sorozat volt az a mesés hülyeség.A doktor Haust is azota nézik miota normális idöpontban van."

    tévedsz. a dr. house-t 22-től is nézték, épp azért került normális időpontba.
  • balazs0007
    #7
    Bocsánat DR.House O betüvel csak gyorsan irtam:)
  • balazs0007
    #6
    Szerintem tök mind1 mit csinál a tv2 ugyis többen nézik az rtl-t míg az rtl klub megveszi a jobnál jobb amerikai filmeket pl:gyűrűk ura, x men stb....Addig a tv2 legnagyobb többséggel Német filmeket vetít amik szépen szolva is... (hát inkább nem irom le)A műsorok non eröltetettek bár az rtl klub is levehetné már a Balázs showt Mónikát és a Barátok köztöt.Jah és a TV2 az amerikában nézőcsúcsot döntö heroes-t este 22 re rakta elöttepersze Német sorozat volt az a mesés hülyeség.A doktor Haust is azota nézik miota normális idöpontban van.
  • lpmaskmancick
    #5
    lol a rexet má hanyadjára kezdeik megint újból?:S
  • winnie
    #4
    "ööö, az Okosabb vagy mint egy 5.-es? saját gyártású? mármint megvették a licenst és csókolom. de nem ők találták ki."

    jó észrevétel, de ők gyártják.
  • Army1990
    #3
    "első 5 osztályának tananyagából kapnak kérdéseket a megjelölt tantárgyak szerint"


    Hmmm. Megnézném, hogy hol tanítják 5-ödikbe(vagy később), hogy Hunyadi János milyen nyelveken beszélt. Érdekes módon mind tudta a választ, úgy hogy szerintem kicsit levan ez vajazva.

    Az NCIS nagyon jó sorozat, remélem még sokáig adni fogják majd.
  • Zoleeca
    #2
    "hat héten keresztül megismerhetjük Columbo titokzatos feleségét, Mrs. Columbo-t."
    ???
  • Jogurtosz
    #1
    ööö, az Okosabb vagy mint egy 5.-es? saját gyártású? mármint megvették a licenst és csókolom. de nem ők találták ki.