43
Mire érdemes figyelni futópad vásárlásánál?
  • Fit Fire
    #43
    Érdekességek a futópad témakörben. Futópad cikkek, trükkök, edzéstervek: http://www.futopad-diszkont.hu/futopad-info
  • Fit Fire
    #42
    Lassan vége a futópad szezonnak, és lehet menni a szabadba tekerni. Talán egy BH kerékpárral? Nekem az van. Kinek mi a véleménye róla? www.kerekpar-shop.hu
  • Fit Fire
    #41
    A futópad a rossz hiedelmek ellenére nagyon jó dolog tud lenni, főleg azoknak, akiknek nincs ideje kondizni menni, vagy "szívni" a benzíngőzt a szabadban...
    Ha mégis rászánjuk magunkat futópad vásárlásra, talán ez a futópad összehasonlítás segíthet a döntésünkben: http://sportvilag.net/news/show/futopad-futopadok-osszehasonlitas
  • Wolfsnack
    #40
    azért nem megyek ki szar időben, hogy utána egy hétig nyomjam az ágyat
  • Tyler1
    #39
    én kitolom. futottam már esőben is, hóban is, sárban is. tudod nem csak a futópad okos találmány, hanem pl. a vizálló ruha is. de hát kifogásokból mindig akad...
  • Wolfsnack
    #38
    mert zuhogó esőben te szívesen kitolod...
  • Tyler1
    #37
    mert kurva lusták az emberek, h kitolják a seggüket a szabadba?
  • Fit Fire
    #36
    Miért vásároljunk futópadot?

    http://sportvilag.net/news/show/miert-vasaroljon-futopadot-a-futopad-elonyei
  • Z
    #35
    thx :)
  • Taranov
    #34
    Ha a Dépláza = Duna Plaza, akkor ott van konditerem :)
  • bigapó
    #33
    na ilyen egy futópad::DDD
  • Z
    #32
    Még nem próbáltam futópadot, de én szeretek futni. Azért sem vennék ilyet itthonra. Én inkább vettem téli futóruházatot! Betegesen kijárok az ilyen esőben is...

    De nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet ilyen padon. Nem tudja valaki, hogy a Déplázában van-e még fittnesz center? Ha igen, akkor egyszer elmegyek már megnézni, hogy milyen a gépen futás.
  • bigapó
    #31
    Én nemrégiben szereltem össze egy ilyen fitnesz-centert. hát öcséém, megszívatott rendesen, bár Én egyébként is aprólékos vagyok, de egy nap ráment mire minden a helyén volt:) jó 5-6 óra csavarozgatás, de egyébként szerintem is megéri egy ilyen, mert elég sok izmot meg tudsz vele mozgatni, van benne segédlet is, amolyan edzésterv. ja és alapból kapsz hozzá asszem 60 Kg súlyt, de lehet hozzá még venni, mert feléig sem teszi ki a helyet, akár dupla annyit is emelgethetsz, de azt nem tudom, hogy mennyit bírnak a bowdenek.

    Egy ilyen, meg egy futógép már bőven elég otthonra, csak kell elég hely neki. 1-2 év alatt simán behozza a befektetett árat.
  • Taranov
    #30
    Nálunk több olyan terem is van, ahol egyszerre veled együtt nincsenek többen 3-4 embernél, tiszta az öltöző, zuhanyzó, sok gép van.
    Egy előnye lenne egy ilyennel szemben a futógépnek, mégpedig az ára, ami betérül.
  • Wolfsnack
    #29
    drágábbakhoz írja hogy ilyen-olyan rezgéscsillapító, lehet hogy ez is kulcspont?
  • Wolfsnack
    #28
    nem tudom, kondiban is ócska minden, izomszag, hülye alakok, messze van, mondjuk a futópad az full extrás ott, futás közben emelkedik a dőlésszög és széles-hosszú a futófelület
    nekem elég a manuális dőlésszög állítás és nem kell 20 km/órás mert nem sprintelni akarok rajta, csak jó legyen
    120 ezerről van leárazva 85-re most
  • Taranov
    #27
    Ezek mondjuk elég ócskák őszíntén szólva, tényleg érdemesebb lenne kondibérletet venni.
  • Wolfsnack
    #26
    még akarok venni egy fitnesz centert (képen jobbra fent), és kész az otthoni konditerem
    ezt a futópadot nézem
  • Taranov
    #25
    Én tökéletesen figyelek, de én úgy képzelem, hogy naponta fut fél-egy órát, és nem csinál mindennap mást is.
  • Wolfsnack
    #24
    köszi, átnézem
  • Wolfsnack
    #23
    nincs időm naponta konditerembe járni, nem hinném hogy megunnám, király szerkezet
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    nem figyelsz...monodom a konditeremben van más is...
  • Taranov
    #21
    De az kérdéses egyébként, hogy ez mennyire jó az izületeknek. Mondjuk a betonon futásnál biztos jobb, de a futópálya, a fű vagy a nem túl kemény föld lenne az egészséges.
  • Taranov
    #20
    Hát mondjuk ez betérül 1-2 év alatt.
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Minek veszel otthonra, mikor tudsz menni konditerembe, ahol van más is? Ebből úgyis az lesz, hogy pár hét/hónap után megy a süllyesztőbe...:)))
  • Z
    #18
    Nézd meg Decathlonéknál, és itt!
  • Aspyrin
    #17
    Srenk ideje lenne bevetned az írásjeleket is néha!
  • Wolfsnack
    #16
    annyit sajnos nemigazán tudok rá szánni, tapasztalatokat továbbra is várom az olcsó modellekről
  • Pepsi Twist
    #15
    lehet venni hipermarketekben csak meg kell nézni az árát mert 40eFT nál kezdődik és kb a 2x-es 3x-os árakat kell nézni mert KB az a jó
  • Pepsi Twist
    #14
    na ez a futópad látod ezen nincs motor... (ami hajtaná a gumiszalagot)
  • schrank
    #13
    a használható futópadok 2-300-tól kezdődnek hipermarketban tilos venni azt ajánlom inkább nézz apróhirdetésekben konditermek felszerelésénél használt profi futópadokat ez most nem márkabuzulás ez olyan mint a cipő ha szar akkor minden szar ...
  • Wolfsnack
    #12
    akkor linkelj egy képet hogy szerinted mi a futópad
  • Pepsi Twist
    #11
    a fútópad az az amit te hajtasz a futógép pedig az ami motoros és neked csak pakolni kell a lábad és magátol forog az a valami a lábad alatt...(vágod?, mert nem mindeggy mert árban nagy külömbség van)
  • Wolfsnack
    #10
    amikor van egy gumiszallag ami pörög és azon futsz
  • Wolfsnack
    #9
    futópad, ilyesmi


    nem az a kézzel fogott sífutásos dolog
  • Pepsi Twist
    #8
    te most futópadot vagy futógépet akarsz? mert nem mindeggy
  • Pepsi Twist
    #7
    én már láttam új futópadot 30eFTér de amúgy nem mindeggy hogy futópad vagy futógép...
  • Wolfsnack
    #6
    jó, de minőségben milyen egy ilyen olcsó?
  • Taranov
    #5
    Konditeremben én Technogym és Lifefitness futópadokat láttam eddig, amik nagyon jók voltak, előbbiből mondjuk a gagyibbak is előfordulnak. Én ezeket azért bőven 100 ezer Ft fölé saccoltam volna, de lehet, hogy tévedek.
  • Pepsi Twist
    #4
    nem de pl tesco cora ilyen helyen tucc venni / esetleg rendelsz valahonnan (én ilyenbe nem vagyok jártas)