8
Sony Ericsson W580i
  • urbijoe
    #8
  • atenza
    #7
    Nos akkor nem értem mert rákerestem...És nem dobott ki semmit...
  • Benc16
    #6
    lehet bezárni... :C
  • atenza
    #5
    Aha már tudom, hogy meg lehet oldani, viszont garivesztéssel jár...
  • bloodnero
    #4
    Győrben van egy két ilyen ismerősöm akik gyári flashmenu-t ráküldik! Nekem a volt w810-hez kellett volna otthon barkácsolgattam addig jutottam mig pont nem egy áramszünetbe ütköztem aztán gondoltam hogy vége de ezek az arcok megcsinták és mily véletlen flashmenus ..ekva-línzeres
  • atenza
    #3
    Szóval utánaolvasgattam külföldi oldalakon, ahol nagyiparban tolják az átalakításokat: s500-as szoftverét frissítik w580-asra így megkapják a walkman funkciót is, a benne lévő játékokat és témákat... Viszont nekem csak a flash témák kellenének, ha valaki tud vmi megoldást erre légyszi írjon, hatalmas veszteség ez nekem...
  • precision
    #2
    pappfer.hu fórumát ajánlom, ott nézz szét, vagy ott tedd fel ezt a kérdést
  • atenza
    #1
    Furcsa, hogy eddig nem nyitott neki senki topikot pedig már meg is jelent ez a remek teló!
    Segítséget szeretnék rögtön kérni, én is beszereztem egy példányt belőle, t-mobile-os, amiben korlátozták a flash menüt, ami annyit jelent, hogy egyáltalán nincs benne flash téma. Elvileg benne kéne lennie, ha jól tudom kettőnek is, szóval nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne ezt visszatenni a mobilba?