24
They
  • grebber
    #24
    They - Egy darabig még nem támadnak "Ők"

    A tavaly felreppent pletykákkal ellentétben a Metropolis játékát nem törölte a CD Projekt, ám egyelőre nem is készül.

    Érdekesnek ígérkező játékot fejleszt(tett) a Metropolis Software "They" címmel. Aztán jött a CD Projekt - akiket szeretünk ugye - és felvásárolta a srácokat jól. Ezek után jött a nagy gazdasági válság, és állítólag ennek esett áldozatul a Metropilis is. De nem.

    A CD Projekt jelentése szerint a They egyelőre valóban parkolópályán van, de nem azért mert a kiadó nem lát benne fantáziát, esetleg elfogyott volna a pénz. Erről szó sincs, csupán az a helyzet, hogy a The Witcher 2 elsőbbséget élvez, és a CD Projekt átcsoportosította a Metropils embereit. Ez mindjárt két jó hír is ugye, mert ha többen dolgoznak rajta akkor hamarabb elkészül a nagyon várós The Witcher 2, és akkor már mehetnek is vissza a srácok, hogy tovább fejlesszék a saját projektjüket. Szóval csak várnunk kell, és jönnek "Ők".

    info:
  • grebber
    #23
    They - Jégre került a sci-fi FPS, és utcára a fejlesztői.

    A CD Projekt úgy döntött, belátható ideig nem kíván a Metropolis Software játékával foglalkozni.

    Bár alapvetően illene elfogulatlannak lennem, játékosként mindig is szimpatizáltam a CD Projekt tevékenységével. The Witcher, Good Old Games, valamint a viszonylag tűrhető áron forgalmazott játékok váltották ki belőlem ezt a reakciót.

    A tőzsdére kerülés minden vállalat életében komoly változásokkal, néha törésekkel jár. Sajnálatos módon most is erre került sor. A The Witcher: Rise of the White Wolf jegelése után meghozta a cég a második olyan döntését, amit képtelen vagyok pozitívan értékelni. Az Optimus általi felvásárlást megelőzően a tavaly bekebelezett, s időközben alaposan leépített Metropolis Software bezárására került sor, valamint a They címet viselő, példátlan módon fejleszthető fegyverrel izmoló sci-fi FPS leállítására is. A munkatársak egy részének más pozíciót ajánlottak, míg a többiek utcára kerültek.

    A They további sorsa ismeretlen

    Adózzunk együtt egy perc néma csenddel a Gorky 17, Gorky Zero: Beyond Honor, és az Aurora Watching című játékokat jegyző stúdió emlékének.

    info: Gamestar
  • grebber
    #22
    Hát úgy tűnik ez sem fog idén megjelenni :(
  • Prince23
    #21
    Vidi előzetes!
  • strebacom
    #20
    You are the best....
  • grebber
    #19
    Erre most találtam PC Life előzetes

    Hehe Nvidiára is kitérnek benne
  • strebacom
    #18
    Na erröl a játékról mi hir...gondolom semmi....
  • grebber
    #17
    Új képek
  • STREEX
    #16
    Márciusi GSTV videója
    Engem most már nagyon elkezdett érdekelni!
  • Jano
    #15
    Levegőben repülő, áttetsző, piros mantarája? wtf
  • Zomil
    #14
    már itt is kezded?
  • grebber
    #13
    Amúgy nemsemmi már évek óta vannak emberek akiket zavar hogy ki mennyi játéknak mér nyit topikot.Kb 2-3 éve bünbak voltam mert minek nyitok sok szarnak topikot. Mondjuk ahogy eddig kinéz a dolog legtöbb game kise jött aminek nyitottam vagy abbamaradt nemtom mi van velük.Szerencsétlenséget hoztam a gamekre nyitottam nekik topikot és eltüntek a süllyesztőbe :D

    Azért játékosok fóruma akit nem érdekel nem lép be a topikba és kész!
  • Atkamon
    #12
    istenem nem mindegy neked, hogy meg van-e nyitva vagy nincs? Vannak róla infók, megnyitottak egyet, ennyi. Nem tudom mér zavar.
  • Super Saiyan
    #11
    ennyi erővel, nyithatunk 1 olyan topicot is, hogy "Felrobbant a Nap" mert 1x az is meg fog történni
  • moralosan
    #10
    Miért ne lehetne egy 2 évvel később megjelenő játéknak topicja? Előbb-utóbb úgyis lesz, akkor meg miért nem jó ez?
  • ldavid
    #9
    bezárni? akkor mi a helyzet a Duke Nukem Forever topic-al?

    és ha hasonlít akkor mi van? mind2 értelmes szó és gondolom nem azért választották ezt mert hasonlít
  • Super Saiyan
    #8
    2009? hmm close topic, és nyissátok meg 2 év mulva -.-
    amugy nagyon hasonlit a neve a "Prey" cimű jétákra... koppincs
  • grebber
    #7
    2009-még odébb lesz szerintem csiszolnak még rajta!
  • NEOreg3
    #6
    ez úgy kb már most ronda a képek alapján, a hangulatot majd meglátjuk, de szerintem nem lesz egy nagy eresztés:P
  • RaZoK
    #5
    faxt
  • Qwerty4
    #4
    sztem ez gagyi lesz :D
  • asysoft
    #3
    Mikor volt?:)
  • #2
    Mostanában nincs hiány FPS játékokban :)

    Ez is jól nézz ki.
  • grebber
    #1
    They néven futurisztikus FPS érkezik az IMC gondozásában.
    Egyelőre ennyi az összes infó a játékról, megjelenés 2008-2009 során, PC/X360/PS3 platformokra.




    További képek + Trailer

    Forás: Hardwired