5
  • pez
    #5
    Belekötni mindenbe bele lehet. Vegyük pl. a hozzászólásodat. A magyar nyelvben a mondatot nagybetűvel kezdjük, továbbá használunk írásjeleket is. Aki annyira felületes, hogy ezeket kihagyja, annak a véleményére miért adna bárki is?
    A sorozatot nekem 2 hete ajánlották, megnéztem, és kifejezetten tetszett. Szerintem nagyságrendekkel jobb, mint az agyondicsőített Heroes.
  • schrank
    #4
    a sztori nem lenne rossz de túl nagy falat egy sorozatnak a jó kivitelezés vagy a rendező volt balfasz de annyi belekötni való van azon kívül hogy cselekmény és izgalom kevés van benne hogy az már idegesítő
  • Mr Csé
    #3
    eleje jo azt mindig azt az egy utcás városkát mutatják persze az összes paraszt
    mindig ott van :)
  • winnie
    #2
    már megcsinálták a 7 részt.
  • Mynet
    #1
    Én pont mielőtt láttam a tv2 reklámját szántam rá magam, hogy megnézzem. Végignéztem és nekem nagyon bejött. Ez a most hihetlennek tűnő, abszurd esemény, viszont sajnos igenis elképzelhető, ahogy megfigyeljük merre halad az emberiség/világ. Vagy bocsi a nagyhatalmak(G8).

    Várom a folytatását. Állítólag fognak csinálni 7 részt, majd aztán eldöntik lesz e még folytatás.