20
Masters of Science Fiction (ABC)
  • PrisonMan
    #20
    Dehát nem te vagy Human írta, hogy Magyaro-n az AXN mind a 6 részt levetíti??
  • SuperCharger
    #19
    Nem volt szép dolog tőlük így felcsigázni az embereket, aztán így elvágni a remény fonalát. Inkább nem is kellett volna csinálni egyet sem, úgyis lehetett tudni előre, hogy azt a nézettségi mércét, amit várnak egy sorozattól, nem üti meg.
    Prison Break-et meg Lost-ot biztos olcsóbb gyártani, és a reklámokért is többet lehet kérni.

    Azt lehet tudni, hogy az 5.-6. részt még itt is kiadják vhogy?
  • winnie
    #18
    annyira nem, mert ezt előre lehetett tudni, itt nem várták meg a nézettséget - mondjuk lehetett sejteni, hogy nem fogják nézi.
  • AntiHero
    #17
    Én igen:_(
  • SuperCharger
    #16
    Tisztára, mint a Drive... csak azt nem sajnálom.
  • winnie
    #15
    ne most meg is döglött, hanem eleve csak 4 részt terveztek műsorra tűzni a 6-ból. (nyár, szombat este, előre lehetett tudni, hogy senkit nem fog érdekelni)
  • SuperCharger
    #14
    Megnéztem az elsõ részt. Sztem nem rossz (töltöm a többit).
    De mondjuk, aki nem olvasgatott semmi klasszikusat, akinek a "sci-fi" az hiperhajtómű meg piu-piu lézer, annak ez nem fog bejönni.
  • Panzerfaust
    #13
    Az Én a robot egy novellásgyüjtemény, a Kalibán meg tök más, a törvények nélküli robot. Amúgy eredetileg Shakespeare alkotta meg Kalibán figuráját, csak akkor még nem robot, hanem egy ösztönlény.
  • Beast Machine
    #12
    akkor ez most meg is döglött?:(
  • winnie
    #11
    "Nagyon jó kis sorozat remélem lesz még folytatás bőven."

    ennyi volt. 4 rész.
  • Sephi
    #10
    Borzalmasan unalamas.
  • stargatelost
    #9
    én is láttam már mind a 3 részt, és sajnálom hogy ezt kell mondjam, nem igazán jött be, csalódtam a sorozatban eddig...
    (hát igen, hiányzott a dirr durr űrhajó csihi puhi, vagy esetleg egy kis időutazásos sztory....)
    1.rész: unalmas
    2.rész: hááát...egy fokkal jobb, de még mindig alul van (de Locke rulzott :D)
    3.rész: még egy fokkal jobb, de ez sem volt annyira húde... (bár az elefánt azér nem volt semmi :D :D)
  • AntiHero
    #8
    Megnéztem a 3. részt is.
    Meg kell mondjam eddig ez tetszett a legjobban.

    Nagyon jó kis sorozat remélem lesz még folytatás bőven.
  • PíszLávJuniti
    #7
    Jó tudni ilyenekről, hamarosan meglesem.
  • Vardar
    #6
    És az Én a Robot folytatása a Kalibán? Az is meglesz? Nekem moodjuk tetszett az Én a Robot, a könyvet majd ki olvasom.
  • Beast Machine
    #5
    foschfilm. egy remek téma tökéletes elbaszarintása.
  • AntiHero
    #4
    Nekem tetszet az Én, a robot.
  • Beast Machine
    #3
    az asimovi művektől előre félek...

    amit az Én, a Robottal csináltak, azért lógnia kéne pár embernek.

    remélem, itt minőségi dolgokat kapunk.
  • Istencsászár
    #2
    Huh, ez jó hangzik, MofH nagyon bejött, ezis befog valszeg:)
  • AntiHero
    #1
    HIVATALOS HONLAP

    MASTERS OF SCIENCE FICTION

    Készítő: Nem tudni. (Asimov, Bradbury, Heinlein és Ellison művei vetődtek föl első körben.)
    Rendező: Nem tudni.
    Szereplők: Nem tudni.
    Várható indulás: Nem tudni, de lesz (4 részt rendelt vakon a csatorna)

    Sztori: Nem tudni. A lényeg, hogy a Masters of Horror mintájára (mely híres horror-rendezők által készített 45 perces epizódokból állt) híres scifi-írók művei kerülnek sorozatosításra. 1 mű - 1 epizód. Klasszikusok is. Vagyis különálló sztorik, más szereplők, antológia, mint a Végtelen határok vagy a Mesék a kriptából. Ha az első négy rész nem tetszik, attól még lehet, hogy az 5. a legkirályabb lesz.

    by:sorozatjunkie.hu



    Én megnéztem belőle 2 részt eddig tetszettek.
    Bár az első rész kicsit laposabb volt mint a második. De mind kettőnél érdekes volt a story, és lekötött.

    MA még megnézem a 3. részt és beszámolok róla.