6
...törlése
  • Pheel
    #6
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1166547871
  • Dying Soul
    #5
    De azt olvastam, hogy ahhoz szét kell kapni a a lejátszót, hogy tudj valamilyen azonosítót. Azt is olvastam másik topikban, hogy ha rosszat teszel rá, akkor mehet a kukába. Ezt meg nem akarom.

    Ha elindítom a frissítőjét, ott ki ír egy bizonyos verziószámot. Az lenne az, ami kell hozzá?
  • Pretorian
    #4
    Igen, én is találkoztam már hasonló problémával. Nem tudsz sem törölni, sem formázni. Frissítsd a lejátszó Firmware-ét, de közben még véletlenül se húzd ki az USB-ből az egységet, mert akkor már csak levélnehezéknek tudod majd használni. AFirmware Update általában megoldja az ilyen jellegű problémákat.
  • Dying Soul
    #3
    Igen, mindent tudok vele csinálni, másolni, törölni, kivágni.
  • kuci06
    #2
    nincs véletlenül lezárva az mp4 lejátszó? :/
    Másolni tudsz rá, vagy törölni más fájlokat?
  • Dying Soul
    #1
    Sziasztok!
    Remélem nincs még ilyen topk, ha van mégis, akkor én voltam a béna és nem találtam meg, jogos a bünti.

    Szóval a helyzet a következő: Az MP4 lejátszómra felmásoltam egy filmet mappástól és sokáig ott volt. Aztán most le szerettem volna törölni, de nem olvasható vagy korrupt hibaüzenetekkel bombáz. (Valószínűleg rosszul távolítottam el a gépből a cuccot valamikor, ugyan én nem emlékszem ilyenre, mindegy.)
    A cucc programjai sem fognak rajta, nem tudom a gyári formázóval megformázni semmilyen módon sem, visszadobja azzal, hogy "Not supporting this typedisk!"
    Találkozott már valki hasonlóval? És esetleg tud valaki segíteni, hogyan törölhetném le?


    KÉP 1024*768