229
Okosabb vagy, mint egy 5.-es?
  • Diego85
    #229
    hehe :)
  • Daza500
    #228
    mama2 fejében kb. ez játszódik le
  • Daza500
    #227
    S hogy miért kell ismételni ? Mert nincs már mit kitalálni.
    A Kúl (buzi) TV is ezért ismételte a Benneleszekatrévében-t.
  • ugot2know
    #226
    Okosabb vagy,mint mama2?
  • gaborr11
    #225
    Emberek,ismétlik ezt a szart!!!7.-es vagyok,de még én sem tudtam,hogy ernyős virágzata van a répának!Nem is tanítottak ilyet nekem soha a büdös életbe -.- A legjobb az ének tanár volt,olyan kérdést adtak fel neki,hogy csak nézett. Közben meg Tilla idegesítően csapkodta az asztalhoz a naplót...Azt hittem hozzá vágok tiszta erőből,hogy "ne csapkodján máááá'!"
  • Pepsi Twist
    #224
    !!!HÁLA A SZENT ÉGNEK!!!
  • zmeor
    #223
    bizony... lekerült
  • jAsOn VoOrHeEs
    #222
    Már nem is fogod látni őket. Elvileg ma este lett volna, de ahogy látom már lekerült a műsorról. :)
  • rcstuning
    #221
    Ez a komplett műsor egy baromság. Nagyképű tökösök játszák a fejüket. Utálom, igaz még nem láttam egy részt sem, mert az rtl klubbot nézem inkább. kivétel a született feleségek.
  • zmeor
    #220
    én gimnáziómban nem tanultam egy szót sem.. és 4-5 ös voltam végig.
    most fősikolába járok, és egyáltalán nem érzem hátrányomat benne.. szóval ennyit az iskolákról vagyis a tananyagokról... kivétel a matek mert ott minden egymásra épül
  • mama2
    #219
    Nem minden kérdésre tudják a választ, mert már hibáztak is.
  • Regolis
    #218
    már most szögezzük le h nem azt mondom h most naponta ezerrel drogozzon, bagozzon, részegedjen a sárga földik. épp ellenkezőleg ... de akor se a könyvnél legyen ugy mintha a könyv egy olyan tárgy lenne amit ha elvesznek tőle rögtön meghal ...
  • Regolis
    #217
    Nekem van osztály társam. Ő is ugymond "stréber" sokat tanul ... de ha van alkalma eljönni szorakozni meg ilyesmik inkább jön mégha másnap doga van akkor is ... szal ... nem minden stréber ilyen mint a müsorban lévőknek ... ráadásul jo fej is ... szal lehet akik szerepelnek letennék egy pillanatra a könyvet jo fejek lennének ... azaz Andrisnak van igaza inkább sportoljon minth egész életében a könyvek felett gebadjon meg
  • Regolis
    #216
    hát... nekem a nővérem a város legnehezebb gimijébe jár. tény sokat tanul.de figy lehet h megbánom ... ozt mit bánom én azt? legalább van életem... :/ nem ismerem őket a müsorbol de attol még csak sajnálni tudom őket ...
  • DöflingR
    #215
    Jól mondod.. ezek a gyerekek már a bölcsiben is kitűnőek voltak.. Nemvéletlen,hogy az összes kérdésre tudják a választ..Nincs is életük,csak tanulnak és tanulnak..
  • TomDantes
    #214
    Hülyeség. Én főiskolára járok és még mindig nrm tanulok semmit sem.
    Tanulni fölösleges. Csak le kell vizsgázni. Ak ettő nem ugyan az.

    Ez a műsor meg nagy sz@r. Megalázó és borzalmas. Tele kis stérber kisköcsögökkel.
  • karajjj
    #213
    majd ha elmész egy komolyabb középsuliba, rájössz, hogy sokkal jobb lett volna általánosba megtanulni, minthogy egyszerre kelljen egy csomót pótolnod is
  • Regolis
    #212
    am félreérthető lennék de 7.es vok ... és nem vok hüle gyerek se... mielőtt még meggyanusitanátok... csak szimplán nem értem h általánosba minek tanulni... simán meglehet csinálni tan nélkül... angol óráimrol annyit h eddig semmi ujat nem tanitottak, németről annyit h ... na jo azzal nincs gond.
  • Regolis
    #211
    Én amondo vok h ez a osk kis stréber kimarad a sok jo dologbol :P én is általánosba járok még, nem tanulok 4,7es átlag 4év kitünés és kom nem tanultam semmit csak létezik egy olyan dolog h puska... am mama2 igy utolagra vissza térve addig örülj h magántanulo vagy amig nem mész közelebb egy sulihoz... a suli légköre a legrosszabb ... pedig nem olyanba járok ahol a kis kamikáze kölkök gyujtogatnak mindenhova... sőt elég igényes és ide is sok stréber jár de... lényeg h tanulni hülyeség.
  • II Rocky II
    #210
    "és nem volt beszari mint az összes többi eddigi játékos"-erre azt mondom ki hogy teheti meg ugy kockáztat,akinek van sok pénze és játéknak veszi az persze hogy mer kockáztatni.De akinek nem sok( vagyis nem annyira sok ) pénze van az megáll már kb 3 millaval is.

    #208: Teletext :DDD
  • adamboro
    #209
    Azért sajnálom a tegnapi fickót, tényleg tudott és ment volna a 30milláért is, ja és nem volt beszari mint az összes többi eddigi játékos. Elfogyott minden segítsége és mert tovább játszani.
  • Pepsi Twist
    #208
    Teletex?
  • stargatelost
    #207
    műsorújság? (akár még neten is, ha nincs otthon...)
  • mama2
    #206
    hát le:D. Amúgy mostanába szokott a "műsor" lenni, vagy ezt is levették(nem ccsodálkoznék, ha az utóbbi lenne:D.)
  • Pepsi Twist
    #205
    na látom lejárt a büntetés :P
  • Pepsi Twist
    #204
    ja topik rongálás, én jelentettem :P
  • II Rocky II
    #203
    ahogy elnézem téged moderáltak
  • mama2
    #202
    [moderálva]
  • Pepsi Twist
    #201
    de mind a 2 lány...
  • mama2
    #200
    De Regina nem tünt el ugye?:D
  • Winz
    #199
    Aszittem ezt a műsort csak fonnyadt anyukák nézik.
    A tv2-nek ennyi zsák pénze van erre a xarra?lassan behozzák az RTL színvonalát.
  • Pepsi Twist
    #198
    Na új műsor style + 2 új gyerek (fiúk). A lányok eltűntek?
  • Pepsi Twist
    #197
    jaja
  • adamboro
    #196
    Az utolsó játékosnak meglesz minimum a 10 milla a köv. adásban.
  • Pepsi Twist
    #195
    de kanyarodott a 7 fele a 7 dombal :D de sztem emiatt akár vissza is athatná a diplomáját!
  • karajjj
    #194
    úúúúúúristen, töritanár a csaj és egy olyan alap dolgot nemtud, hogy rómának hány királya volt...
  • II Rocky II
    #193
    a Regina 8dikos?? a többiek?????én 6ra gondoltam kb....
  • noral
    #192
    Most nem te térsz el a témától kicsi perverz, hm?
  • Pepsi Twist
    #191
    hagyad :D még 12 éves...
  • zmeor
    #190
    najóóóólvan :D:D
    maradjál inkább az amerikai tudósaidnál :D