79
Nem sampon reklám hanem a zenekar
  • Vlala #38
    Szerintem sem kellene faji vitát szítani a Zene fórumban. (Nekem semmi bajom nincs az afrikaiakkal, ők is emberek, és egész jó a zenéjük. :) )
  • gordon 24
    #37
    Az a baj hogy ez nem erről szól! Mindenki ezzel riogatja az embereket. Pedig azért de nem eről van szó. Most nézzen magába mindenki. Ki szereti közületek a négereket? Szerintem kevés én választ fogunk kapni. Ők ezt irják be a szövegeikbe, de ha ezekbe a szövegekbe bárki talál olyat hogy holnap irtsuk ki őket, hát csodálkoznék. De ne menjünk bele ebbe.
  • Muki100
    #36
    a nyírjunkkimindenkitakinemmagyar zenekarokból is sajnos elég sok terjeng már, akik örömmel járnak pl. szálasi szülinapi bulijára, de az egészéges fejbőr (mondjuk már a neve is sokat sejtető...) szerintem egyáltalán nem tartozik még a durvább vonalba.
  • Gerbill
    #35
    Hát én szeretem az ilyen zenéket, meg mindenféle ilyen dolog ami miatt hungaristának szoktak egy embert nevezni, de nem vagyok fajgyűlölő, persze a cigányokkal van egy kis előítéletem, de ennek megvan az oka, egy másik talán már bezárt topikban elég rendesen ki is lett tárgyalva.
  • Vlala #34
    Ráadásul ettől nem magyarok, csak állatok lesznek.
  • csgj
    #33
    Én nem ítélek el senkit, de az ilyen borzalmas nyírjunkkimindenkitakinemmagyar hozzáállás nem éppen követendő dolog... nem akarok nagyon belemenni, ezért sem mondtam ki mérgesen semmit (pedig tudtam volna)
  • Mr_no_NaMe
    #32
    olcsad te férfi állat :C
  • Gerbill
    #31
    Amúgy még nem sok zenét hallottam tőlük, a Kárpátia viszont tetszik, van egy két jó számuk. Nekem a "Barátom mond merre vagy" tetszik.
  • Gerbill
    #30
    Az Oláh Ibolya szám nem
  • grizzly21
    #29
    a Magyarorszag c szam az ovek? v karpatia ? az bejon
  • grizzly21
    #28
    jaja csak a cikkiroknak, lasd:
    http://www.sg.hu/cikkek/54582/botrany_egy_internetes_fotomontazs_miatt
  • gordon 24
    #27
    Gratulálok ehhez a magasröptű hozzászóláshoz! Remélem most büszke vagy magadra! Jól meg mondtad. Gratula!

  • AC2
    #26
    És van a harmadik eset, akit nem érdekel, csak továbbadja
  • Taranov
    #25
    Asszem ennek a zenekarok csak örülnek. Akinek tetszik, az legalább vegye meg. Akinek úgysem tetszik, annak meg teljesen mindegy, hogy le lehet-e tölteni.
  • DjDano
    #24
    Be kéne tiltani az összes nemzetietlen zenekart! Az egyik nagy torrent oldalról már szerencsére száműzték ezeket a mocskokat...
  • AC2
    #23
    Az nem kérdés
  • wantonly
    #22
    A Kárpátia jobb szerintem.
  • blackgamer
    #21
    nem ismerem
  • Muki100
    #20
    Van pár jó és van pár kevésbé jó számuk, de még mindig sokkal színvonalasabbak mint a sok önmagát nemzeti rocknak kikiáltó neonáci fos.
  • Taranov
    #19
    Az Esküszünk című számmal egyébként semmi gond nincs.
  • gordon 24
    #18
    Nagyon jó!!! Oi-Oi!!! Legjobb a Fekete Majmok cimű szám!!
  • gyuri12
    #17
    kedvenc logom:D
  • Taranov
    #16
    Egyiket sem ismerem valami mélyrehatóan, de az Egészséges Fejbőrről az volt a benyomásom, hogy aránylag színvonalas. A Divívió88-ról nem hallottam ilyesmit :D
  • Taranov
    #15
    Itt eddig csak egy ember politizált.
    Másrészt: Mivel a moderálás a szabályzat szerint történik, vagy mindkét topic marad, vagy mindkettő megy.
  • armageddon666
    #14
    "Nem sampon reklám hanem a zenekar"

    csakhogy3szorbelegyenmárírva ...

    Ez amúgy olyan zenekar mint a Divízió 88? O.o

    +gyuri: #12
  • F1re
    #13
    Oi !Oi !Oi !Oi !Oi !
  • AC2
    #12
    Te se vagy gyenge, ilyen logóval bejönni ide :D
  • Shadow_THH
    #11
    sok őjreg nem tudja, hogy sg-n sosem volt szabad politizálni :cccc
  • gyuri12
    #10
    "Nem sampon reklám hanem a zenekar"

    D:
  • AC2
    #9
    Hallgatnám is őket, csak hát az a sok kopasz xD
  • B0B0
    #8
    Nacionalisták. Ennyi.
  • Gabor1990
    #7
    Magyar, védd meg a Hazát!
  • Cat 02 #6
    nagymagyarországos logo xD

    Csodaszarvas asszem tőlük van, az jó :)
  • Hege eto
    #5
    Pont most hallgatom:)))
    "Egyedül levágok 9 alabárdost..."
  • Szabi1991
    #4
  • Taranov
    #3
    "Nem sampon reklám hanem a zenekar"

    :D
  • NEOreg3
    #2
    amióta őket hallgatom dúsabb a hajam és kevésbé töredezett a hajvég
  • Robicsek
    #1
    OI!
    Véleményetek az együttesröl?