63
Összes üzenet: 10892493 db
  • SHADOWEYES7
    #63
    closed

    nem idevaló topik!!!
    ha más moderátor úgylátja, legfeljebb átteszi a gumiba!
  • Palinko
    #62
    ha már enyire számolunkj elárulkhatnák a modik hogy hány gigájukba kerül a hülyéskedésünk :D igazán nem olyan nagy titok :)
  • SHADOWEYES7
    #61
    zárható???
  • Sadist
    #60
    Uramisten, te tényleg ilyen ostoba vagy? :| Szerinted minden egyes hozzászóláshoz letárolja a logót, az aláírást, a fejlécet, VIP csillagokat, meg a jobb felső menüsort?
  • Vaxi
    #59
    ámen!
  • Kicsikiraly
    #58
    arra nem gondoltok, hogy egy hozzaszolasba beleszamit a logonak a merete ami min. 8kb, max 20. és ezt is beszorozni az már több giga :D meg a kék (egyéb színű még több) az is foglal helyet. az időpont|privát|galéria|válasz erre|hsz száma is beleszámít és az aláírás is. ez még többel megszorozza és 50-60 gigát is elérhet. (nem számolok utána mert lusta vagyok) de mondjuk még ez se sok. de SG-gépe nagy kell hogy legyen mert nem csak hszek vannak, hanem saját fórummotor, fórum, és egy hírportál is, letöltések. úgyhogy inkább az a kérdés hogy egyáltalán mennyit foglal az SG.
  • zoolee
    #57

    Eccsém, te akkora hülye vagy már bocs...


    Am, hogy sikerült telefonszámot öszehozni az üzenetek számából?XD
  • John Cena
    #56
    én a sajátomon semmibe nem kerül ebbe bele gondoltál??:D:D és bármikor meg nézhetem!:D
  • Sadist
    #55
    Plusz szerintem nem is az éppen tárolt üzenetek számát mutatja, hanem hogy hányszor böktek a mehet/spam! gombra.
  • Sadist
    #54
    És az a 100 karakter még lehet, hogy sok is, lásd a sok ":D", "én is", "jah", "anyád" hozzászólásokkal operáló usert.
  • Yoda001
    #53
    Összes üzenet: 10893439 db
  • tommyg
    #52
    beja gyere máááááááááááááááááááán
  • akyyy
    #51
    jujj ezeket kellet porszívóznunk:D:D:D
  • hunbasser
    #50
    :DDDDDDDDdddddddddddd

    de nem gondoltatok az sg-re feltöltött képekre :) én is állandóan ide nyomom fel a 200 kb-nál kisebb képeimet,ha egy topikba képet szeretnék betenni(persze csak olyat,ami nincs fent sehol a neten)
  • Beast Machine
    #49
    loltopig, még a gumiban is fostopiknak nyilvánítanák...
  • VRSDM
    #48
    de nem csak a hozzászólás számít karakternek, hanem hogy kicsoda, mikor, melyik topikba stb. :]
  • gyuri12
    #47
    :D:D
  • tigeroo
    #46
    ..és kötelező olvasmánynak nyilváníttatjuk! :-D

    mindenki ismerni fogja a "lágszorot" :DDD
  • gyuri12
    #45
    :D
  • tommyg
    #44
    azok csövesek
  • savior
    #43
    ha egy atlag hozzaszolas 100 karakter, akkor 11m*100 = 1gb. szoval kb 1 giga hely kell az osszes hozzaszolas tarolasahoz, ami nem valami sok. meg par ev es kilehet adni dvd-n :)
  • DJ Skyline
    #42
    ja, 8-tól 2-ig! mert ugye a sulinak is vége egyszer :\
  • Lammer
    #41
    ott a pont :DDDDDDDDDDDDd
    szerinted sulibol manapsag mar nem lehet netezni??? :CCCCCCcc
  • Bucser
    #40
    Végre itt a szeptember és az összes 14-18 közötti úriember iskolában lesz ahelyett, hogy spammelné az SG-t...

    végre visszakapják az egytemisták, munkanélküliek és munka közben becsületesen napot lopók az SG-t:)
  • Magnumrolcsi
    #39
    10893440
  • gameplusz
    #38
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1032812542
  • ldavid
    #37
    kösz az infót, megnézem
  • Shiwo
    #36
    van számláló, csak letiltották a láthatóságát, mert sokan a kommentszámra mentek rá, és szpemmeltek 1000L

    amúgy mintha lett volna 1 olyan topic, ahol lekérdezheted modiktól a kommentjeid számát, de lehet rosszul tudom
  • NeoMaN
    #35
    Hááát, ennek a totyiknak az üzijeit biztos nem fogják tárolni...
  • thophye
    #34
    Összes üzenet: 10892493 db + 34db
  • thophye
    #33
  • ldavid
    #32
    hsz számláló van, de szerintem csak a modok látják
    (ezt találtam múltkor Kandurex galériájában)
  • thophye
    #31
    végre egy értelmes t......
  • thophye
    #30
    ték
  • zeli
    #29
  • Dave John
    #28
    én már hónapok óta forgolódok éjjelente az ágyban, annyira érdekel...
  • Xing
    #27
    Régen volt.
  • Frosty01
    #26
    hallod baze nem is rosz ötlet
  • NEOreg3
    #25
    még nem gondoltam bele, de kösz, hogy szóltál, most legalább 10 másodpercig ezen gondolkodtam(y)
  • ldavid
    #24
    én az ingyentárhely szolgáltatók tárhelyeinek méretén szoktam gondolkodni
    havonta 1 percet, aztán már nem érdekel.. xD