97
Blazing Angels: Secret Missions of WWII
  • Balumann
    #57
    javaslom az ilyen kérdéseket mellőzd az sg forumból
  • Balumann
    #56
    Be kell állítani az options-ba a gamepad-ra a gombokat. Bemész a control options - define controls (azthiszem, vagy legalábbis vhogy így van), és ott látsz 3 oszlopot a beállításoknak, a 3. oszlopra lehet a gamepad gombokat állítani. Egérrel odakatt mondjuk a pitch up-ra, és az analóg kart meg lehúzod, és így tovább (a gombokra meg amit akarsz még).
  • gyuri12
    #55
    honnan lehet letölteni?
  • Afe
    #54
    hali!
    hogy kell bekapcsolni a kontrolpadot, mert az én Impact dual analogom nem megy csak a menűben??
    egérrel meg kínszenvedés ez a game.
    próbakép felhúztam az érzékenységet, de sz@rabb lett. majd vissza akartam állítani de azt már nemlehet :(
    lehúzom, nyugtázom, kilépek, visszalépek, és már megint fent van fúllon.(fos)
  • Gabisan
    #53
    HI!Feltelepitettem es nekem nincsen hangja a jateknak.Directx frissitve,sblive es megsincs?!Minden mas game ok a hang.Tud e valaki segiteni?!
  • Balumann
    #52
    Szerintem gamepaddal jó játszani ezt a játékot, egérrel meg billel nem olyan jó. 1-2 ezer Ft egy egyszerű 2 joystickes gamepad, és sok játéknál jó használni, érdemes venni egyet :S
    Irányítást már az 1-be megszoktam, nincs gondom vele egyenlőre.
  • kokos
    #51
    Én egérrel nyomom.....nálam akkor lehet normálisan kanyarodni ha fullra teszem az egér érzékenységet!Amugy igaz nem mind megy időre(Hanem egy piros csik csökken le)az is elég nem?Meg vannak olyan részek mikór még a készitők se tudják mit kell csinálni....szerintem....áááááááááá.kész vagyok....akkor is kinyomom!!!!!
  • xridergabo
    #50
    nem mindegyik megy időre! De az irányítás tényleg nem egyszerű főleg ha bombázni kell legalább 5 szőr ráfordulok mire betudok úgy állni hogy eltaláljam a célt (bár lehet én vagyok a béna:D)Egérrel lehet irányítani amúgy mert sehogyse tudtam bealítani?
  • Prince23
    #49
    Csak nem mondod, h a küldetések ídőre mennek? Há nehogy má!
  • kokos
    #48
    A tobbit csak 10-X kezdtem el!!!!
  • kokos
    #47
    A Moszkvai pályát 14X kezdtem ell!Amúgy jó a gém, meg szép,de néha az irányitás borzaztó!Vannak szituáciok amiket képtelenség megcsinálni!Kéne egy irányitás patch mert addig ez igy kinlódás!!!!!!Szerintem ezt a játékot még maga a készitő se vitte végig...pl:Ha kicsit nagyobb ivben fordulsz már le is csúsztál az időről és vége!Annyi ellenség van pffffff....bird leszedni őket időre(a fasza irányitás mellett)Városi pályák hihetetlen jól megvannak csinálva...csak az a gáz az összes utcából jönnek az ellenek....és mire ráfordulsz az egyik utcára(ha sikerűl) addigra már letelt az idő...megint bebaszott.Ha nincs lőszered és kb van 5 perc időd akkor le kell vadászni egy löszeres repcsit ami 3 perc,a maradék 2 percben meg intézz el kb 50 tankot meg 10 repcsit...ja és vigyázz nehogy a cimbit lelöjék!Faszom kivan ezzel a játékkal de kinyomom akkor is rohadgyon meg!Amúgy jó a játék!!!!!!!Faszom!
  • Balumann
    #46
    Én már legalább 1 hónapja tudtam a játékról. Nem reklámozták túl, akárcsak az 1. részt. Képek, gépigény alapján szinte teljesen ugyan olyan mint az első rész, csak új repülők, új pályák, és esetleg kisebb újítások. Biztos jó játék, ha lesz időm kipróbálom.
  • Gabisan
    #45
    Hello!Feltelepitettem es nekem nincsen hangja a jateknak.Directx frissitve,sblive es megsincs?!Tud e valaki segiteni?!
  • Prince23
    #44
    Na, akkor felteszem a kérdést!
    Ez a játék miért is nem robbantott piacot?? Semmit nem hallottam róla, már vagy 2 hónapja kéne tudjunk róla, h mikor fog megjelenni... megy a warezboltba és csak látom, h BA 2, bazz, biztos vicc, de nem az... ütős a grafikája ahogy látom... csak a játékidejével vajon rendben van minden? ja meg az optimalizálása ok??
    de télleg mikor jelentették be ezt a gémet?
  • grebber
    #43
    Igen ez!
  • Prince23
    #42
    Na végre, most találtam meg, akkor ez lenne a Blazing 2?????
  • Balumann
    #41
    Látom át lett írva a topic neve. de én nem értem, hogy a kereső miért nem adja ki a játékot. Akárhogy írom be, nem jelenik meg. Jópáran nyitni fognak a játéknak topicot így.
  • Djemba
    #40
    hi new game season
    new release from your heroes :)
    ubisoft finally dropped useless protections
    serial: BA2-FT1P-XPUV-NY7A-8X3K
    bye my friends
  • Djemba
    #39
    crack kell hozzá?
  • gyuri12
    #38
    priviben,gyorsan:)
  • Maxtreme
    #37
    VISTA xD :D
  • Afe
    #36
    vki legyen olyan ügyes és árurlja el, hogyan lehet a gamepadot beüzemelni, mert a menüben működik, de játék közben nem reagál semelyik gombra.
    a beállításoknál sem találtam erre vonatkozó opciot.
  • Balumann
    #35
    Nem írják sehol, hogy a játék támogatni a Windows Vista-t. Tény hogy ettől függetlenül el kellene indulnia. De így csak ezt az 1-et tom mondani.
  • spidey91
    #34

    NA EZ MI???

    HELP!
  • Djemba
    #33
    még nem tettem föl de szentem kell hozzá crack
  • Djemba
    #32
    hát nem
    de torrentet tudok!!!!
  • Balumann
    #31
    Átkéne nevezni szerintem a topikot, mert így senki se jön rá, hogy ez a Blazing Angels 2. része (egyébként Angels, kimaradt egy S betü is a topik címében). Keresőt mondjuk nem értem miért nem találja meg.
    Ma délután valamikor szerintem letöltöm és kipróbálom a játékot.
  • Szabi1991
    #30
    adsz egy jelszavat és egy kodot is ? :)
    (priviben)
  • Djemba
    #29
  • Djemba
    #28
    valaki leszedte már???
  • Djemba
    #27
    majd teszek be képeket ha lejön de az csak estefelé lesz nagyon
  • Djemba
    #26
    innen lehet szedni!!!!
  • Djemba
    #25
    MEGJELENT LEHET TÖLTENI 4.GB
  • Balumann
    #24
    Szeptember 18 -ára van kiírva. forrás. Érdekes, hogy minden oldalon mást ír, de szinte ez az 1 az, ami szerint még nem jelent meg ^^
  • Djemba
    #23
    még csak xbox360 jött ki pc-re ebben a hónapban jön ki de nem tudni mikor
  • Thadius #22
    18ára írják...
  • Thadius #21
    xbox 360ra már kijött
  • gyuri12
    #20
    megjelent ma?:)

    ha elmegy a gépemen,akkor jajj de jó játék!:D
  • Kicsikiraly
    #19
    láttam róla egy tesztet nemtommár min nyomták, de asszem vmi konzol, és egész jó kis játék vagy legalábbis egy hétig biztos leköt :D
  • Balumann
    #18
    Király!! Első rész is nagyon tetszett, jó kis izgalmas, arcade repülőszimulátor játék, jól optimalizált, és nagyon szép grafikával (+ szép effektekkel). Nagyon várom már a 2. részt, bár az első részt lusta voltam végigvinni. Ha tudom, hogy jön 2. rész, akkor neki álltam volna :S