28
  • Hegyikecske
    #28
    whehehehe, ebben van vmi...:D
  • fsgh
    #27
    Én pl hajnal 2-ig netezem és alszom déután 1-ig:DDDD így nekem ez nem okoz problémát:P
  • DagadtNinja
    #26
    Szinten zenesz:D
    Egyebkent a csako biztos sok penzt kapott ezert a korszakalkoto tanulmanyert.
  • AranyKéz
    #25
    Alvás közben romlik az internetezés minősége.
  • Bitman
    #24
    Én pl azt figyeltem meg, hogy amikor suliba járok, és olyan 6:30körül kelek fel, akkor pl ha bealszok olyan este 10kor, akkor sokkal álmosabb vagyok másnap, mintha hajnali 1-2 óra körül feküdnék le... De tényleg.. Na ezt magyarázzák meg.. :D
  • who am I 7
    #23
    Én most itt.Mentes, 2 deci.
  • kricsi
    #22
    inkább igyatok!
  • who am I 7
    #21
    Ezt különben én sem értem :)
    Ha lefexem 3-kor és 9kor kelek fel, akkor feleannyira sem vagyok fáradt, mint amikor lefexem 1kor és 7kor már "riadó" (pedig ua. 6óra).....Biztos, már mindenki tudja miért van, de én még nem
  • Sanyix
    #20
    Nekem nem lenne alvásproblémám ha ebben a "kurva" országban nem kéne mindenért hajnalban kelni. Nincs is gondom szünetnapokon, amikor délig alhatok :) viszont reggel fél 7-es keléstől mindig szarul vagyok, rosszul érzem magam, kómás vagyok, tökmindegy mikor fexem le.
  • Freeman42
    #19
    Én néhe wow után beszélek álmomban,de csak játék után!!!! :D
  • AranyKéz
    #18
    9 óránál többet alszok ugyanolyan kész vagyok mintha csak 6-ot vagy 7-et aludtam volna.

    Egyébként nem csak a hosszával meg a minőségével van gond, hanem a rendszerességével is.
  • Mike
    #17
    nekem sem kéne hajnal 4-ig neteznem, mindjárt megoldódna az alvásproblémám
  • dez
    #16
    Olvass vissza 3-at.
  • kapucni
    #15
    "A lényeg nem az alvás hossza, hanem annak minősége." Majd később hozzátette: "Amennyiben az alvás ideje elég hosszú, akkor a minősége is megfelelő"
  • dez
    #14
    > "Amennyiben az alvás ideje elég hosszú, akkor a minősége is megfelelő" - tette hozzá Walzl.

    Hát, ez eleve egy hülyeség!!!!!! Nem tudom, miféle alváskutató ez a Walzl, mindenesetre a hülyeségeivel jól belekontárkodott az eredeti kutatási eredménybe. Nem tudom, honnan szedte a cikkíró ezeket a kommenteket, inkább az eredeti cikket kellett volna rendesen átadni.
  • dez
    #13
    Caak tudnám, mi értelme ilyen haszontalan cikkeket összekalapálni. Lényeg nyilván a több click, aztán hogy az olvasó mit kap cserébe, az már kit érdekel.
  • dez
    #12
    Erm, ez a cikk nem tükrözi az eredetit. Abban világosan arról van szó, hogy még ha nem alszunk is kevesebbet, a minősége romlik. (Egyébként ugyanígy van, ha elalvás előtt pl. olvasunk, mert ez is koncetrációt igényel, ami megzavarja az elalvás természetes folyamatát.) Ez a Walzi, akinek össze-vissza kijelentései kiteszik ezen cikk nagy részét, csak egy külső kommentáló, nem is a kutatócsoport tagja.
  • Rena11
    #11
    én minimum 5 órát netezek 1 nap de ritka a minimum inkább 8-10 és tökre jókat alszom nem vagyok reggel fáradt átlag 6 óra alvás teljesen jó nekem
  • savior
    #10
    "A lényeg nem az alvás hossza, hanem annak minősége."
    az elejen ezt kijelenti, aztan meg vegig azt taglalja, hogy a tv es a szamitogep miatt keveset alszanak az emberek. akkor megiscsak szamit az alvas hossza is?
    osszessegeben azt allapitotta meg a kedves tudos, hogy aki keveset alszik az reggel faradt...
  • bvalek2
    #9
    Egyik másik Freelancer modban vannak jó nagy naprendszerek, és percekig nem történik semmi... arra riadtam fel, hogy belezuhantam egy csillagba... :)
  • barret
    #8
    Ezt a kepet honnat banyasztak elo?
    A monitor kb egy 386-os gephez passzol :D
    Es a bill is.
  • Tinman #7
    Több esetben is fényes nappal belealudtam a DS-re kiadott Puzzle Questbe... olyan nyugtató zenéje van és körökre osztott, így volt, hogy 2 órás nyálcsorgatás után ott folytattam ahol abbahagytam, persze a DS-n feküdtem
  • aDannyBoy
    #6
    én WoW közben anno többször elaludtam és arra ébredtem fel hogy a., meghaltam b., állok a mező közepén és leöltem a mobokat :)

    hunterrel volt főleg gyakran :P
  • who am I 7
    #5
    Nemtom..ha a napi programom esetleg egy kis gyúrás, szaladgálás a városba mozizás, ez mind meló után, akkor ha csak 5-6 órát alszom, ugyanúgy qva fáradt vagyok másnap reggel, mint amikor kockulok estétől hajnal 1ig, de mind1 Nem akarnak, vmi hasznosat is megállapítani? LOL
  • Darth Sith
    #4
    "Rontja az internetezés az alvás minőségét"
    persze, mert alvás helyett gépezel, és akkor nem alszol :)
  • Cat #3
    szerintem ennek oka pusztán annyi, hogy a netezést nehéz abbahagyni. "Még ezt megcsinálom" felkiáltással simán maradunk még fél orát, amikor már nem kellene.
  • kuci06
    #2
    Lol kép :D
  • Gerygrey
    #1
    Nekem csak akkor szokott probléma lenni az alvással, ha adrenalinpumpáló játékokkal játszom... Például olyan már volt, hogy csetelés közben simán elaludtam :)