13
  • senoy
    #13
    es melyik 3 mondat lenne az?
  • braeburn
    #12
    Ilyen zsurnaliszta böffenetet is csak a bulváráknál tanulhatott a mélyen tisztelt tzickíró. Ekkora marhaságot életmben nem olvastam, mint amit ez itt összehordott. Gondolom karaktermennyiségre kapja az apanázsát, mert másképp három egyszerű mondatban is kifejthette volna véleményét.
  • winnie
    #11
    amerikai moziban nem, ki kell kölcsönöznöd, de magyar mozikban most van.
  • pitiless
    #10
    oppá nem vettem észre hogy 2005...akkor moziban már nem nagyon fogom látni;)
  • kecskeszeme
    #9
    A Ken Park a legfosládább film, amit eddig láttam. Nulla történet, "művészkedős" ocsmánykodás... értékelhetetlen.
  • Landor
    #8
    szevasz winnie
  • winnie
    #7
    van olyan, hogy nem hivatalos magyar cím? és nem kell vérni, hiszenméár rég bemutatták a filmet.
  • pitiless
    #6
    No, senkinek se tetszik, a ken park? Nekem sokkal jobban bejön mint a Bully, de a kids az télleg sokkal jobb. Annál éreztem, mintha Clark vmi jótét lélek lenne és megmutatja a szülőknek, hogy a kicsi aranyszaró kölykeik miket is csinálnak, ha magukra maradnak. Ezt a Külvárosi rockereket (remélem nem hivatalos magyar cím)meg várjuk szeretettel.
  • winnie
    #5
    clark egyre esett vissza - persze volt honnan. a kids nagyon erős, a bully is jó film, de jóval lejjebb, a ken park pedig egy öncélú trágya, de el kell fogadni, hogy sokaknál, akik nem ismerték előtte clarkot, az lett a "hú, aszta"-film.
  • Ronny
    #4
    ezt a filmet a mekáknak csinálták?
  • C4ine
    #3
    Azért a Bully-t se felejtsük ki. Az még a belefér kategória. Szerintem jó volt a film, bár lehet néhol már túlzott kicsit, viszont összességében pozitív. A kids meg alap.
  • Cat #2
    A kölykök kurvajó volt, a ken park felejtős. Ezt is megnézem majd szerintem.
  • Darth Sith
    #1
    hát a ken parkot nem bírtam végig nézni mert elfogott a hányinger.. asszem ez is kimarad az életemből.