305
  • precision
    #12


    Köszi! :)
  • #11
    Már van angol sub, és készül a magyar is :)
  • precision
    #10
    hát igen, így szokott lenni általában az angol humorral, vagy nagyon bejön vagy nagyon nem :P
  • The Garrett
    #9
    nemtudom kb féle éve kezdték feltölteni az első évadot, akkor le is szedtem, de 2-3 részt bírtam megnézni belőle, azon is halálra untam magam. :/
  • sapkafej
    #8
    nagyon gyenge, erőltetett
    nem tudtam rajta nevetni
    ezvan
  • Frosty01
    #7
    ez nagyon király :DD
  • Bandi 18
    #6
    Na erre nem gondoltam :) Sorry mindnekitől. Bár aki nem tud angolul az úgy sem érti :D
  • precision
    #5
    :DDDD

    ja, csak sztem ne lőjjük le a poénokat, mert ugye még angol sub sincs, szal akik nem tudnak elég jól angolul, még biztos nem látták :)
  • Bandi 18
    #4
    Amikor megy a Gay musical énekli a faszi :"Hold my hand..No..That's not may hand". Majdnem összedőltem :D:D:D:D
  • precision
    #3
    jaja, épp most néztem meg én is...kegyetlen jó volt :D :D
  • Bandi 18
    #2
    Hello
    Nekem is a kedvenceim közé tartozik. Most kezdték el adni a 2. évadot állat volt az első rész :D. A tolószékes részek majd leestem a székről :D
  • precision
    #1
    Fura, nem találtam ilyen topikot (remélem nem a kereső hülyült meg). Pedig szerintem hatalmas sorozat! Megérdemel egy topikot :)

    Aki nem ismerné egy sitcomról van szó, angol humor, de a jobbik fajtából. Két geekről szól akik egy multi cég alagsorában dolgoznak az IT részlegen. Tele jó poénokkal, két "idióta" számítógép-addiktal. Ajánlom mindenkinek. Az első évad 6 részes, és a 2. évad nemrég indult, már kintvan az első rész belőle.

    hivatalos oldal

    és az egyik klasszikus kedvcsinálónak, egy jelenet az első évadból, tűz üt ki az irodában :) link