61
INSANE 2 - Az invictus új játéka
  • CsuTy89
    #21
    Most hogy olvashattunk róla egy kis infót, mi a véleményetek a játékról?
  • DJ RX7
    #20
    izé hülyeséget beszélek le vagyok maradva. sry.
  • DJ RX7
    #19
    emmmmmá le van foglalva.
  • bertino
    #18
  • Loál János #17
    #8
  • bertino
    #16
    ?!
  • davidvagyok
    #15
    Milyen proto használjak az 1nsane,ben?
  • Dzsini
    #14
    Insane
  • akyyy
    #13
  • bertino
    #12
  • Cat 02 #11
    1 az mi ? (google ben csak zenéket találtam)
  • XRV
    #10
    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én várom. (és itt erről van szó). A mai napig is oltári meneteket megyünk az Insane-nel. RTF (nehéz zászlóval!) Rulz.
  • Dzsini
    #9
    az insane2.com már 2005-ben le lett foglalva, az insane2.hu szabad, a 2nsane.com másé, a 2nsane.hu szintén szabad... melyik domaineket is foglalták le?

    a codemasters nem rendelte meg, ők mással foglalkoznak, szó nem esett róla - innentől nem kicsit bulvárvacaknak tűnik a dolog.
  • Loál János #8
    De rohadt jó lenne.
  • ngcsnet
    #7
    én is furcsállom, most ők egyszerre dolgoznak a project torquen (level-r) és overspeed-et most fejezték be (la street racing), a képen meg erősen átdolgozott quadro s2 van, mely szerepel mind2 gameban, nem tudom igaz-e, de ha az, mindenképp jó hír:)
  • SuperCharger
    #6
    Szerintem elég lesz megnyitni ez a témát, ha valamiféle minimális, de legalább hivatalos bejelentés érkezik. Ez semmi más, csak egy pletyka.
  • XRV
    #5
    Márpedig ez a GS újságból való.
  • Roger6
    #4
    Ez szerintem egy kicsit fake... A mostani GameStar-ban pont az Invictusos srácoknál voltak látogatóban, és szó sem volt a DVD-n az Insane 2-ről, egy teljesen másik projecten dolgoztak, teljes erőbedobással. A képen a 2-esen látszik, hogy utólag tették oda, világosabb a többi bet?nél.
  • gyuri12
    #3
    ez a terep széria folytatása? hehhhehehehe várjuk:)
  • bertino
    #2
  • XRV
    #1


    Ha megjelenik, akkor remélem az előbbi Insane játéknak méltó folytatása lesz az Insane 2. Gondolom sokan szeretnék a kezükben tartani.