11
Smokey and the Bandit
  • JohnnySmith
    #11
    "Volt egy hasonló film is abban egy Chevy Corvette"...

    De ebben a sorozatban (és abban is) egy Pontiac Trans-AM van..

    Egyébként a 3. részre gondolsz.



  • Passy
    #10
    Hali!

    Volt egy hasonló film is abban egy Chevy Corvette volt a "főszereplő" és egy cápát cipeltek az autó tetején, ha jól emlékszem.

    Nem tudja valaki melyik ez film?

    Üdv.
  • Sanxi007
    #9
    Én nem régen az egyik magyar torrenten megtaláltam a filmet az első két részt ez nekem is újdonság, hogy van harmadik rész is, de ha megtalálom azt is le fogom szedni biztos nem rossz az se. Jó régi film de szerintem elég jó a korához képest az ilyen filmek manapság eléggé kihalóba vannak
    csak a sok akció meg a fantázia filmek de egy jóféle üldözős az nem igazán van.
  • SuperCharger
    #8
    Szerintem a Rázós Futam jobb. (a végét leszámítva, ami nagyon gagyi)
  • JohnnySmith
    #7
    Smokey and the Bandit Part 3 (1983)
  • JohnnySmith
    #6
    A 3ban annyi változás van hogy a Bandita helyét a Hóember (kamion söfőr az első 2 részben) veszi át semmi egyéb, na jó meg a kocsi újabb.... Egyébként a 3. rész végén kameo szerepben ott van Reynolds is mint az eredeti Bandita :)

    OFF: Mondjuk a kocsi miatt nem annyira
    Amúgy szívesen cserélnék Shaker Run (Rázós futam)-ot Somokey and the Bandit -re :)
  • Bucser
    #5
    A 2 rész még jó mert egyenes folytatása az elsőnek de a 3. részben totál lecserélték a szeplőket is meg a kocsit is.
  • Vlala #4
    A rettenthetetlen Bulldog sheriff :)
    Ez jutott eszembe először, amikor megláttam a topicot :)
  • Picar77
    #3
    torrenten nézz körül ott fent van (mondjuk nem magyarul...)
  • bertino
    #2
    én láttam 3 részt (nem tom van-e több)
    az első teljesen eredeti film, abszolut amerikai feeling, szarrá néztem a VHS-t, amire felvettem TVből, azota is keresem vhol DVDben vagy RIPben

    a másik 2 résznek pedig már nem sok köze van hozzá... azok véleményem szerint összecsapottak lettek
  • tigeroo
    #1
    Üdv!

    Először is leszögezném, hogy még nem láttam a filmeket!
    (Úgy tudom, hogy 2 része van de lehet hogy több, most gyüjtök infokat a filmről)
    Lementem a helyi TK-ba, de sajna nincs meg nekik :/ Meg akarom nézni, mert egy ismerősöm mesélt a filmről,
    meg benne volt a "téma" az egyik My Name is Earl részben :o)
    Honnan szerezhetném be?:s Remélem segítettek nekem..na mindegy
    (elég régi film, nemhiszem hogy egyáltalán árulják itt magyarországon a dvd-jét)
    Jöhetnek a hozzászólások, észrevételek. Amugy csodálkozom hogy nincs ilyen topic.
    Ha lesz igény rá akkor csinálok 1 bannert.

    Ámen