62
Binaural Brainwave Doses
  • Koppixer
    #62
    Erre én is kíváncsi vagyok.
  • Herold
    #61
    Milyen körülmények között hallgattad? (pl. fejhallgató típusa, egyéb tevékenység)
  • erikrudko
    #60
    Én már próbltam a quick happy - t es hatott.
    Elkezdtem ész nélkül röhögni de annyira hogy bevertem a fejemet az ágy szlébe XD
  • erikrudko
    #59
    ok
  • Herold
    #58
    Nem.
  • erikrudko
    #57
    Ez az agyra is karos?
  • JürgenKlinsmann
    #56
    Hangtechnikus vagyok, az egyetemen az egyik szobatársam az audio-pszichózisról írt szakdolgozatot, ami pont ennek a hatásmechanizmusát taglalja.

    Továbbá az iDoser készítői korábban (amikor még nem csak a pénz számított) maguk is publikáltak tanulmányokat, melyben részletesen kifejtették a hatásmechanizmust, többek között az volt az egyik hivatkozott anyag a szobatársam szakdolgozatában.

    Tényleg nem próbáltam... elvégre nem írtam le a hozzászólásomban. Továbbá javaslom, hogy ne csak az idoser.com-ról érdeklődj, hogy miként működik, mert ott kb az van leírva, hogy tedd a fejedre a fejhallgatót, majd nyomd meg a Play gombot.

    Az audio-pszichózis pedig már az 1900-as évek elejétől létező tudomány. Nem az iDoser készítői találták fel a spanyolviaszt! ;)
  • Herold
    #55
    A hatásmechanizmusról írtakat mire alapozod? És mi a bizonyítékod rá, hogy egy átlagos fejhallgatóval nem működik a dolog? Gondolom sose próbáltad.
  • JürgenKlinsmann
    #54
    Azt én is bírom, hogy az emberek a kis fos hangtechnikájukkal próbálkoznak, aztán még be is kamuzzák, hogy működött! :D
    Én a hangstúdiónkból hoztam el a fülest, hangkariból meg amúgy sem egy kispályás cuccom van. Ráadásul azt is szoktam csípni, mikor a kisgyerekek szedik le MP3-ban! :D

    A korábbi leírás pedig pontatlan, nem a megahertzek okozzák azt a hatást amit, hanem a megfelelő periodikussággal váltakozó szinuszos és alfa hullámok. A hertzeknek csak annyi köze van hozzá, hogy egy 5 ezer forintos teszkós fülessel sosem fogod tudni megszólaltatni azokat a frekvenciatartományokat, melyeknél kifejti a hatását a módszer.

    Egy jó hangstúdióban (vagy orvosi laboratóriumban :D) van egy kis sanszod elérni a hatást, de az is csak az emberek töredékénél fejt ki bármilyen hatást (az idegességen kívül).
  • Herold
    #53
    Miért van az, hogy ami korábban működött (4.5-ös verzió), most a dose file betöltésénél ezt a hibaüzenetet írja ki:

    "There has been an error loading the picture for the dose file"
  • Aerlisz
    #52
    Haverommal is letöltöttük...

    Most a Quick Happy ment végig... Árad belőlünk a boldogságxD

    Am van benne olyan is hogy BlackSunShine... feketének látod a napot... nem csináltam 100%-ikigxD

    sorry ha sokaz xD de jó kedvem lett xD

    A Quick Happy előtt meg volt a Rest3-mas a legerősebb há halljátok majdnem elaludtamxD
  • WarLock0722
    #51
    Igaz, a maximmum körülbelül 18KHz. Szval hallgasd a gigahertzeid :D
  • Petka
    #50
    gigaherz, megahertz...
    A fülesedből meg az integrált hangkártyádból jó, ha 12-13kilohertz kijön...
  • Herold
    #49
    Neked nyelvtanból kellene egy erős stimuláció.
  • bali13
    #48
    bocs hogy múlt kor ijeneket mondtam na most le irom a mükődését aki meg érti az tudja aki meg nem az nem Ez végülis ugy mukődik hogy stimulája vaz agyat hangal tehát a külőmbőző mhz meg ghz ekkel stimulája az agyat ezáltal halucináciot okoz zavarodotságot és külőmbőző hang hatásokat és ez igaz sajna ja és azért tudtam igy leirni mert 130-az iq-m.
    Diszkgráfiás vagyok ezért irok roszul.
  • rokka
    #47
    hali

    Eddig csak az lsd-t próbáltam elég fura volt :D Olyan volt mintha ébren álmodnák:D
  • bali13
    #46
    Én tegnap ellőt Ugy szédültem a sleeping angel-től pedig nem tatotam be semit de ki ütot K.O-val 17 percre XD XD XD XD XD
  • bali13
    #45
    Na gyer4eke meg irom ezt az Üzit mielőt kidőlők az angyal álom tol Már szédülők.XD
  • ecneb
    #44
    tegnap betettem egy bélyeget azt beadta.. :O
  • csarcsi
    #43
    sziasztok.

    nekemis megvan a progi már egy jo ideje, de ma rászántam magam hogy kiprobálom mert kiváncsi voltam. feltettem a hatalmas fülest, billentyűzet elé könyököltem és "hallgattam az LSD-t". letelt a 35 perc asszem, kinyitom a szemem és megjelent a monitoron csomó piros meg fekete csík de persze fél másodpercre.
    aztán hallottam víz csobogást és a gépből jött, hát kicsit elámultam
    azis elmúlt. utána elkezdtem röhögni az embereken youtubeon pedig csak szimplán vigyorogtak meg beszéltek..
    szal elég furcsa progi, hands of godra meg gates of hades-ra érdemes rákeresni youtubeon :D:D
    hatalmas hatásai vannak :D
  • Herold
    #42
    Miket tapasztaltál?
  • kakaoskalacs
    #41
    meg Black Sunshinem ukodik vazze :D
  • kakaoskalacs
    #40
    nagyon sulyos

    Speed Qucik haoppy
  • qetuol
    #39
    nagyon nagy átbaszás, inkább placebó-hatás mint valóság.....inkább hallgatok normális zenét:DDDD
  • Naridar
    #38
    Az "out of Body" hang mennyire hatásos? Lehetséges mondjuk élőben nézni azzal egy részt a Forma-1-ből? (csak példaként mondtam ezt, tehát lehet körbenézni ezzel valahol?)
  • Herold
    #37
    Néha, de eddig nemigazán éreztem semmit.
  • Peetboy
    #36
    Ez érdekesnek túnik, hogy utána minden pici hang hangosnak tűnik. Ezek a zajok, biztos hatással vannak az agyra ha másképpen nem, hát fejfájást okoz, vagy szédülést.
  • frango
    #35
    Elég fáradtam értem haza tegnap és mondom még nem alszok inkább ittam egy energia italt és ugy hallgattam meg a két löketet. Nemtudom lehet csak a fáradtság meg az energiaital miatt flasheltem rá, de kezdem elhinni hogy ezek a "neves" dozisok is érnek valamit.

    Meg megpróbáltam kicsit hangosabban hallgatni mint ahogy szoktam. Valamelyiket hallgattam vagy 10percig. Levettem a fülest és ugy ba*ottul elkábított:D Minden pici hang iszonyat hangosnak tünik, hullámoznak a hangok meg olyan mintha egy zárt bukó lenne a fejeden. Asszem hallásomat nem vágta haza:D
    Herold Te használod a progit?Ha igen tapasztalatok?
  • Herold
    #34
    Mi volt az a más állapot?
  • frango
    #33
    Na most egy kicsit más állapotban használtam az i-dosert és picit meg is lepődtem. LSD-t és Marijuanat "toltam". LSD-nél fura élményem volt. Ébren álmodtam és először le sem esett, hogy mi van. (asszem most kezdem "érteni" a progit) A Marijuananál kajak kiszáradt a pofám és a szemeim is kicsit véresebbek lettek. Nem röhögős inkább ilyen kis flashelős hatás.

    A progi az agynak azokat a részeit ingerli, ami ezekért az érzésekért felelős. Mi pedig azzal, hogy ugye elolvassuk a dózisok hatásait(vagy ugye a nevéből következtetünk) megadjuk az érzés milyenségét. Tehát csak ha tudjuk hogy mit kell éreznünk akkor fogjuk csak azt érezni.
    Asszem:)
  • frango
    #32
    Nemtom nekem egyikse dob semmit. Kb.15mp a kokainos, de a 30percet ez nem éri meg. Szerintem az összes ilyen szórakoztató kategóriába eső "dózis" csak az eladhatóság miatt van. Szerintem ami ér is valamit az az Alpha, beta, delta, gamma, theta, meg reset. Peyotet is próbáltam már párszor mert az húúha de "veryvery strong". Semmi...időpocsékolás. Végülis mit is vártam mást?. Nehogymá' betripeljek valami zizegéstől:)
  • Peetboy
    #31
    Az agykontroll az teljesen más én tudom, mert végeztem olyan tanfolyamot. Ott inkább egy előre betanult szöveget kell ismételgetni, alatta búgó hanggal. Maga az agykontroll nagyon jó dolog, nekem bevált. De az a búgó hang, ami szöveg alatt megy, az zavaró volt mindig nekem. Bár az közel sem ilyen erős hanghatású mint ez az iDoser.
    Egyébként én kezdek hinni ebben a programban. Egyszer próbáltam ki rövid ideig csukott szemmel és utána szédültem kicsit, ez ébredés után volt.
    De hamarosan kipróbálom az egészet.
    Az igazság az, azért nem hallgattam akkor végig, amikor új volt, mert végig majdnem ugyanaz megy és unalmasnak hittem. Ha kellemes lágy zenével lenne megspékelve akkor már biztos végig hallgattam volna az összeset.
  • frango
    #30
    Ja meg akit esetleg ez jobban is érdekel az olvassa el José Silva és Philip Miele Agykontroll című könyvét :)
  • frango
    #29
    Szerintem a legtöbb egy baromság. Egyedül a kokszosnál van egy kis dopamintultengés at annyi. Én inkább a beváltakat használom. Alpha,gamma stb. A többi csak reklámfogás.
    Meg csináltak ilyet hogy QH(Quick Hit). Ezek rövidebbek meg tök más hangok vannak benne(persze a fehér zaj az maradt). Ja és MP3-ban. Nemrég még azt mondták azé' nincs mp3as mert az mp3 nem tudja tárolni a megfelelő frekvenciákat.
    Szóval az alapok azok jók!(mindig is azok lesznek) A többi meg hülyítés hogy el lehessen vkinek adni.
    Megkülömben ha gyakorolsz (sokat sokat sokat) és toltál már valamit, akkor vissza lehet idézni az érzést zajok nélkül is(kb. flashback).
    Nekem ennyi a véleményem erről.
  • Aduasz7
    #28
    Nekem van ami hat van ami nem!
  • ecneb
    #27
    jah hát ha még nempróbáltál semmit... akkor biztos tetszeni a fog a marijuana ... lehet ha már trájoltad volna valójában akkor nem így vélekednél...persze énse próbáltam még csak mondták
  • frango
    #26
    Egész jó ez a cucc! Zárt fülessel! Meg azért érdemes lemenni a szintedre előtte szerintem. Tehát a dózis időhöz még rá kell számolni egy 10percet pluszban. Persze nem olyan mint az "eredeti"(gondolom én), meg egyénfüggő, hogy kire hogy hat, de ha csak kicsit is hiszel abban, hogy ér valamit akkor nem lesz semleges. Nekem az a-bomb meg a marijuana a kedvenc...Gyenge idegzetűeknek meg labilis emberkéknek szerintem nem érdemes kipróbálni:)
  • Herold
    #25
    Torrentről. Pl. mininova.org
  • Phat Smoker
    #24
    ...csak a hangot kell hallgatni az szimulálja az agyat...

    stimulálja inkább
  • Murtin bá
    #23
    valaki mondja meg hogy hol lehet le szedni az egész progit, valahogy ugy hogy ne keljen érte fizteni